THE THING

Czy lubicie grę The Thing


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Znacie grę The Thing? Bo jeśli nie to powiinniściw w nia zagrać. Jest super!!!!! Piszcie tutaj czy w nią graliście i czy wam się podoba.
 

Paladyn

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
32
Stara

Stary, to nie jest nowa gra. Ja już ją dawno miałem, ale fajna. Zagłosowałem na Tak, ale niezbyt rewelacyjna. Chodzisz jakimś gostkiem i zabijasz kosmitów, a jak znajdziesz jakiś ludzi to musisz sprawdzić zy to człowiek czy kosmita. :?
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Sam nie grałem, ale podobno niezła jest. I co się czepiasz, że nie za nowa? Że to niby 2 lata temu wyszła? Facet, to nie oznacza, że gra się nie nadaje tutaj. Wiesz, można pisać nawet o Lemmingach, a i tak znajdzie się wielu zwolenników.

PS. Boom... nie trzeba od razu ankiet robić.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja gralem w nia jakies 2 lata temu a ze byla po angielsku to dlugo w nia nnir pogralem bo nie wiedzialem za bardzo occo chodzi. ALe ogolnie calkiem calkiem dobra jak na tamte czasy.
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
No gra jest według mnie dobra, ale nie rewelacja! Grałem w nią nie dawno jakieś pół miesiąca temu, ale przeszedłem chyba połowe gry, a potem mi się grać nie chciało! Takiego typu gry Akcji to nie dla mnie! Lubie gry akcji, ale ta mi się dość szybko znudziła!
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Gra jest spoko ale ma troche niedociagnięć graficznych mogli by ja polepszyć
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
U mnie jest tak jak w przypadku Sebka , choć gra była dosyć fajna , to nie wiedziałem o co chodzi.
 

mistEr

Member
Dołączył
23.10.2004
Posty
86
fajna gra, grałem w nią jakiś rok temu ... przeszedłem ją
wink.gif
w nocy się fajnie gra
tongue.gif
ogólnie można pograć ale wielkim hici0rem nie była ...
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
sam w gre nie grałem ale oglądałem film o tym samym tytule jest świetny - :roll: czy to to samo -jakiś wirus po mału tworzy idealną kopię swojego nosiciela by potem opanować cały organizm i potem robiły sie takie budynie z psów i ludzi czy to ta gra?
 

mardar

Member
Dołączył
22.9.2004
Posty
30
Ja grałem w tą gre średnio mi się podobała najbardziej wkurzało mnie że w zawsze określonym miejscu się twoi koleżkowie zmieniali mimo że przed 3 min spawdziłeś ich krew. Również widziałem film o tym samym tytule jest ekstra najlepsze jest to że niewiadomo czy ktoś jest normalny czy powoli się mutuje :twisted:
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Grałem grałem grałem, gra jest pro. Klimat, zniszczone bazy, ciemność, zmasakrowane ciała ludzi, co jakiś czas jakiś wybuch ... ufff można się przestraszyć grając w nocy z słuchawkami na uszach hehe. Sama gra ma ciekawą fabułę i jest dobrze zrobiona.
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
przeciez ta gra staje sie po 2-3 godzinach grania nudnym nudziarstwem!!!jeszcze to glupie auto namierzanie!!chociaz ma ona i plusy,inteligenti koledzy
 

Dario

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
8
mi sie gra bardzo podobała ale mam pytanie może ktos z was przeszedł to niech mi powie jakie było zakońcenie bo mi sie wyłaczała jak miał sie zacząc filmik obrazujący smierc ostatniego bossa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom