The SIMS 2

Status
Zamknięty.

Mały91

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
30
Co sądzicie o simsach 2 (ha!ha!ha!ha!ha!) bo dle mnie to denne gó..o!!!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Według mnie to jest całkiem ciekawa gra!!(hahaha) Żartowałem!
A tak na serio jest to gra bezsensu przez 20 minut jest ciekawa ale potem jest to totalne dno!!!! Nie ma sensu tracic czasu ani tez pieniedzy na nia!!!!!
Nie polecam!!!!!!! :twisted:
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Sims

Ja tam kupiłem żeby się przypodobać dziewczynom i im pożyczać
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Można też zabijać i znęcać sie nad swoimi rodzinkami ( to lubie najbardziej :twisted: )
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Mam to, ale tak naprawdę to używam tego do testowania nowego sprzętu - testowałem miesiąc temu i dziś też chyba stestuję
smile.gif
 

Mały91

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
30
Ja gdy to dostałem to myślałem że ta gra będzie lebsza o pierszej części...ale sie myliłem takie samu gó...o<{(ale na tej grze już troche zarobiłem, mówiłem że jest fajna, super i całkiem inna od jedynki)}> i niektórzy kupywali za 5zł a moje była kupiła za 15zł ---i mówi że to jej się opłacało---
biggrin.gif
smile.gif
biggrin.gif
smile.gif
biggrin.gif
 

Zelda

Member
Dołączył
3.12.2004
Posty
71
Ehhh....

Eh Simsy simsy...No to gra dla niedorozwiniętych osobników,które muszą bawić się w życie bo nie mają własnego ://Przecież gra to jakby odskocznia od życia,więc po jaką cholerę grać w życie ://?????
A TS2 to jest porażka-grałam chyba 30 minut,grafika jest po prostu...zadziwiająca :roll:
laugh.gif
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Taaa.... Simsy... to jest swego rodzaju fenomen. Na pewno nie da się temu tytulowi odmówić orginalności... z bólem serca muszę przyznać, że ze 3 lata grałem w to... (z tydzień, ale skaza na honorze zostanie...). Gierka sprzedała się od chu** i lepiej, ratując tym samym upadająca firmę Maxis. Dosyć ciekawe zjawisko (gra o zwykłyum życiu takim hitem). Podstawka + mnóstwo dodatków (nie mam pojęcia ile ! 9,8 czy 7 ? : | ). W 2 nie grałem i nie zagram.

BTW mam qmpla, który za największy błąd swojego życia uważa kupienie "The Sims Total" (podstawka + dwa piewsze oficjalne expansion'y) : >

PS. Widze, że osobniczek płci pięknej na forum przybyło sztuk jeden. Mam nadzieję, że zostanie z nami dłużej ; ) d[^-^]b
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Taaa? To ja was zaskoczę, bo ma 5 dodatków - ale aktualnie nie gram, bo jak sie ma te dodatki nie po kolei (tzn. mam pierwszy, drugi, czwarty, piąty i siódmy) to ciągle sie w grze cos psuje. A wtedy można sie nieźle wkurzyć...
Taaa, ja lubie tą grę
smile.gif
Mnie tam sie podoba - trzeba tylko umieć w nią grac, a to przychodzi samo po kilku miesiącach męczarni... :|
A dwójkę bym chętnie kupił... wiecie, że już niedługo wydadza do niej pierwszy dodatek? The Sims 2: The University
smile.gif
 
Dołączył
30.11.2004
Posty
40
Moja koleżanka jak przyjdzie to gra 6 godzin i jej się nie nudzi... . Mogli by jakąś fabułe wprowadzić przynajmniej.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
nie przepadam za tą serią bo szybko się nudzi!Po za tym co to za tematyka,wirtualna symulacja życia?
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Moim zdaniem Simsy 2 są lepsze i trochę inne niż Simsy 1, nie powiem,że
to gówno bo kiedyś w to grałem, ale jednak BARDZO szybko się nudzi. Tak jak powiedział szczurek można się znęcać nad simami.!!!!
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Simsy mają w sobie coś, ze przyciągają rzesze ludzi, ale co? Ja osobicie grałem w jedynke i uważałem, że jest fajna (słowo kluczowe: uważałem, a nie uważam =] ) no i mam kaca moralnego do dzisiaj. Uważam, że część pierwsza była lepsza (choć nie wiem czy wogóle można tu użyć słowa "lepsze", raczej dwójka była gorsza =] ), bo przynjamniej jedynka była nowością i byłą nowatorska, a dwójka to uzupełnienie które bynajmniej nie wpływa korzystnie na gre. Zamiast Simsy wole pograć w SimCity 2000 =]
 

Mały91

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
30
opisze tą seria gier w 3 słowach <jedno wielkie gówno> ha!!! ha!!! ha!!!
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Pograłem godzine i wyłączyłem i nigdy juz nie wróciłem do niej.
biggrin.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Gra bez sensu nie ma cierpliwosci do takich gier ciagle cos chca cos psuja nie podoba im sie to tamto za bardzo denerwujaca gra nie podoba mi sie nie powinni takich produkodukowac jednym słowem jest do kitu
 

yht

Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
53
Sims 2

Ja grałem w nię tylko żeby sobie popalić domek pogłodować albo potopić ludzi i nic więcej czasami mi sie zdarzało zagrać na serio ale to były akcje desperacji bo nie miałem nic innego do grania
sad.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
No kurcze. Chłopie! Nawet nie musze w tą gre grać, żeby stwierdzić, że to śmieć i totalne dno. Poraszka i inwestycja producentów na marne, a na dodatek ludzie to kupują! Rany...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom