Teleporty

Status
Zamknięty.

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Bez teleportów w grach takich jak Diablo byli byśmy bardzo zirytowani
chodząc godzinami po tych samych długich scieżkach. Niestety to tyczy się Gothica
w którym bez kodów nie mogliśmy się szybko dostać do jakiegos obozu czy kopalni! To poważnie wkurzało, zwłaszcza kiedy ktos chciał coś szybko zobaczyc lub pokazać znajomemu. Ciekawi mnie czy w GIII bedą teleporty?!
Nie wiem czy były w Gothic II bo w niego nie grałem, wiec sorry jeśli tam były!
Prosze o odpowiedzi(jakieś!!)
rolleyes.gif
 

Ulrich

New Member
Dołączył
21.7.2005
Posty
23
Myślę że jak w poprzednich wersjach będą runy teleportujace do najważniejszych miejsc. Możliwe że będą teleporty jak w nocy kruka, skupiające się w jednym miejscu. Pożyjemy, zobaczymy
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Niestety to tyczy się Gothica
w którym bez kodów nie mogliśmy się szybko dostać do jakiegos obozu czy kopalni! Przecież były runy teleportacyjne i żeby przenieść się z jednego miejsca do jakiegoś obozu wystarczyło je użyć...

W jednym z wywiadów czytałem że twórcy na wyraźne życzenie graczy oprócz run pragną wprowadzić środki transportu takie jak naprzykład konie...

Mysle że również bedą kamienie telepotacyjne takie jak w NK gdyż na początku nie mamy run a koń pewnie będzie sporo kosztował a skoro świat bedzie 3 razy większy niż w G2 to podróż bedzie trwała bardzo długo
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Napewno będą runy teleportacyjne do najważniejszych miejsc całego świata Gothic 3. Co do teleportów to być może one tez będą gdyż napewno ułatwiły by nam podrózowanie po tak ogromnym świecie. Powinni zrobić takie jak w NK chociaż na kamienie ogniskujące
smile.gif


QUOTE dzieki za normalna odpowiedź!
Ostatnio takich w moich postach nie widuje


Po pierwsez na forum nie dziękujemy!! Po drugie nareszcie zrobiłeś w miare normalny temat
dry.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Tu drobne wyjaśnienie. To prawda sa runy których często używam.
Ale chodzi o jakieś ukryte teleporty. Coś w rodzaju bonusa udostepnionego przez twórce za wykonanie jakiegos zadania. Powinny w ogóle byc jakieś bonusy!
Piranha Bytes podeszła do swej produkcji zbyt serio! Powinny byc jakies śmieszne rzeczy do odkrycia, a nie bugi które nas rozśmieszały. Co sądzicie o tym?
 

Ulrich

New Member
Dołączył
21.7.2005
Posty
23
W górniczej dolinie, w G2 jest śmieszna rzecz, mianowicie: za palisadą orków w jaskini do której prowadzi nas Gorn, są ciała tych którzy znkineli z mapy.
Czy w Khorinis też jest coś takiego?
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
Tak w Khorinis jest coś takiego. Mianowicie w jaskini pod Słonecznym Kręgiem jest ciało Gorna. Są też inne śmieszności:
- garbus w Nocy Kruka
- gdy na kodzie naciskałem "k" wniknąłem w jedną skałe, a tam siedział gościu mówiący po niemiecku i sprzedający jedzenie
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Paladyn Topór Wielki @ 21-07-2005, 16:15) Tak w Khorinis jest coś takiego. Mianowicie w jaskini pod Słonecznym Kręgiem jest ciało Gorna. Są też inne śmieszności:
- garbus w Nocy Kruka
- gdy na kodzie naciskałem "k" wniknąłem w jedną skałe, a tam siedział gościu mówiący po niemiecku i sprzedający jedzenie
No śmieszny bug jest tez w Jarkendarze gdy w jednej ze skał jest szkielet samochodu
tongue.gif

Ale ten temat nie jest o bugach więc macie pisac na temat!!!
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
QUOTE Ale ten temat nie jest o bugach więc macie pisac na temat!!!

Szczera prawda! Chce usłyszeć waszych opiinii na temat bonusów a nie bugów z poprzednich części!
dry.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Bonusy powiadasz.... hmmm a jak byś to sobie wyobrażał?? Przecież za wykonanie zadania już są nagrody... Napisz cos dokładniej jak sobie wyobrażasz taki bonus, Za co moznaby go otrzymać, i jak miałby on wyglądać bo piszesz że dostęp do portalu byłby bonusem a ja uważam że to jest oczywiste że dostęp do takiego teleportu otrzymalibysmy za wykonanie jakiegoś zadania...

QUOTE Piranha Bytes podeszła do swej produkcji zbyt serio! Powinny byc jakies śmieszne rzeczy do odkrycia, a nie bugi które nas rozśmieszały. Co sądzicie o tym?
Nie zgadzam się ze podeszli zbyt serio... ta gra ma być jak najbardziej realna śmieszyć powinny dialogi... Jakie to są śmieszne rzeczy dla Ciebie?? przecież w G2 są takie "smaczki" co prawda sa bardzo dokładnie ukryte ale nie powinno być z nimi żadnego zadania.... Bo co to za zadanie że musisz naprzykład latać po mieście gadac z ludźmi w końcu z kimś się zmierzyć a jako nagrode dostajesz możliwość obejrzenia sobie wraku samochodu... Mnieby to zirtowało jakby taka sytuacja miała miejsce
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Chodzi o np. Elvisa Presleya lub któregoś programistę który wyskoczy z brzucha
groźnego ale martwego potwora i coś zaśpiewa. A tak w ogóle gdybys popatrzył na temat od początku przeczytałbyś że w Gothica II nie grałem bo mi nie działa na mym słbym kompie.
laugh.gif





Nie chodzi o potwory powiązane z fabułą. Do tego te bonusy można byłoby odkryć
dopiero po wygraniu Gothica i to jesli będzie dostępna opcja grania dalej.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Chodzi o np. Elvisa Presleya lub któregoś programistę który wyskoczy z brzucha
groźnego ale martwego potwora i coś zaśpiewa. A tak w ogóle gdybys popatrzył na temat od początku przeczytałbyś że w Gothica II nie grałem bo mi nie działa na mym słbym kompie.

To że nie grałes w G2 nie znaczy to że nie moge wpomnieć o tych bonusach które tam były...

A co do tego Elvisa gdyby cos takiego naprawde miało miejsce to straciłbym szacunek do Gothica.... kompletnie zepsułoby to klimat... Zamiast śmiać się z tego czułbym wielkie zażenowanie... W całej serii panuje dość mroczny i tajemniczy klimat życie nie jest łatwe a nasza przygoda głównie skupia się na walce. I jak bym zobaczył że ktos wyskakuje z brzucha potwora i zacyna śpiewać to.... to pozostałby mi nie smak w ustach
 

Ulrich

New Member
Dołączył
21.7.2005
Posty
23
Gdyby elvis wyskoczył z brzucha powiedzmy czrnego trola, to wziąłbym miecz i bym go "pociachał" na drobne kawałki. Jak powiedział s_e.b_a Gothic ma mroczny klimat, i za to go tak kocham. zmiany w tym świecie zniszczyły by piękno tego świata.
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
QUOTE Nie chodzi o potwory powiązane z fabułą. Do tego te bonusy można byłoby odkryć dopiero po wygraniu Gothica i to tylko wtedy jeśli będzie potem opcja grania dalej!

Czytaj posty zanim odpowiesz!

Tak wiem że w środku gry coś takiego by zepsuło klimat, ale po zakończeniu gry gdy ktoś czuje pewien niedosyt, są bardzo na miejscu.
cool.gif
 

krist8

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
33
Zgadzam się z se.bą gdyby ktoś nagle wyskakiwał z brzucha potwora i zaczynałby śpiewać to byłoby to okropne,beznadziejne.Takie rzeczy są zbędne.A tak poza tym nie chce takich teleportów jakie były w diablo!!Ja tam wole sobie pochodzić w Gothicu i wchodzić w każdy kąt!!
tongue.gif
biggrin.gif
I w jednym zgadzam sie z Kacperexem będą runy teleportacyjne do najważniejszych miejsc m.in do klasztoru magów stolicy i kto wie do czego jeszcze!!Pozdro all!!
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Tak wiem że w środku gry coś takiego by zepsuło klimat, ale po zakończeniu gry gdy ktoś czuje pewien niedosyt, są bardzo na miejscu.

Powtarzam wam to poraz ostatni!!!!
blink.gif
 

krist8

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
33
Tiops a powiedz mi kto nie czuje niedosytu!!Pod koniec gry!?Każdy czuje niedosyt jak już skończy Gothica!Taki gracz myśli sobie wtedy np:"No nie szkoda że to koniec"
A poza tym naprawde przydałoby sie po skończeniu Gothica3(jeśli sie skończy dobrze!!)
coś takiego że możesz grać dalej!!Wykonywać polecone zadania odkrywać sekrety i coś w tym stylu!!Ale o takimczymś była już rozmowa w temacie Wizje Gothica3!!Pozdro All!!
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Co do tych teleprtów to czy ja wiem, mi się podoba tak jak było w g1 i g2 dostawałeś runy w swoim czasie (w nocy kruka jeszcze te kamienie były ok). W g3 będzie jeszcze coś na styl koni więc myśle że to e zupełności wystarczy. A to że na początku nas nie stać i nie mamy teleportu to też dobrze. Było już wiele tematów typu "chcemy z gothica zrobić simsy" a teraz się im nie chce troche pochodzić. W końcu tak jest w życiu zanim kupisz se auto musiż się nacharować i przejechać swoje na rowerze. Moim zdaniem nie potrzeba więcej teleportów PB zrobiła ich wsam raz.

A co do tych bonusów to po przejściu gry możliwość dalszej rozgrywki była by fajna ale wtedy albo śmieszna na całego albo tak jak reszta czyli mroczna i poważna.
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Brak Teleportów? A runy to niesą teleporty? Może dostępne w połowie gry ale są i bez teleportów takich jak np. w diablo będzie dobrze dzięki temu że występują w połowie gry lub w końcówce można swobodnie pozwiedzać tereny i zaliczyć doświadczenie poznać teren i myśle że bez run teleportacyjnych gra też by była ciekawa chociaż może troche uciążliwa...
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Sory za offtop ale nie widziałem ani nie słyszałem o czymś takim:

QUOTE gdy na kodzie naciskałem "k" wniknąłem w jedną skałe, a tam siedział gościu mówiący po niemiecku i sprzedający jedzenie
Czy takie coś naprawde istnieje czy pan wielki topór wymyślił to sobie aha i jak istnieje to prosze podać lokalizacje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom