Teleporty

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Blizna @ 21-07-2005, 23:33) Sory za offtop ale nie widziałem ani nie słyszałem o czymś takim:

QUOTE gdy na kodzie naciskałem "k" wniknąłem w jedną skałe, a tam siedział gościu mówiący po niemiecku i sprzedający jedzenie
Czy takie coś naprawde istnieje czy pan wielki topór wymyślił to sobie aha i jak istnieje to prosze podać lokalizacje.
To jest raczej bujda
smile.gif

No ale jescze raz jak ktoś tu wymieni jakies bugi które nie są związane z tematem Teleport to dostaje ostrzeżenie bo już przeginacie!
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Moim zdaniem teleporty w stylu Diablo nie są potrzebne. Dobrze jest jak było, ja tam wolę chodzić i podziwiać piękno świata i grafiki, przecież świat nie będzie taki duży jak w Morrowind. Lepiej, żeby było tak, że dostajemy runy po pewnym czasie (ktoś już wspominał o tym) no i coś w stylu NK. Jak będą konie to pewnie nie będzie żadnych teleportów, ale konie moim zdaniem nie pasują do Gothica. Dobra kończe, bo zaczynam odbiegać od tematu...
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Jak mozna Wogule zakladac taki temat nie grajac w GOthica 2!! czlowieku wez sie schowaj gothic mial teleporty tam gdzie trzeba a jego swiat jest tak piekny ze wogule nie wiem po co porownojesz go do diablo w diablo faktycznie dana sciezka nudzi po drugim razie a w gothicu nie tam mozna chodzic tysiace razy jedna droga i zawsze znajdziesz cos nowego jakis grzybek jakies ziolko jakas tablice stworka jaskinie Gothic jest po prostu wspanialy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom