Telefon

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
Po pierwsze głośnik kilka razy cichszy niż w nokiach, które były tu proponowane smile.gif Bardo cichy, nie słychać go jak sie słucha np. muzy na kompie, albo jak się jest w drugim pokoju.
Po drugie czasem może irytować te "kręcidełko" (rolka, albo scroll :> ) tongue.gif (nie wiem jak się to nazywa)



Fakt największym minusem tego telefonu jest głośnik. aczkolwiek zauważyłem, że zależny to także od jakości nagranego mp3
Rolka...moim zdaniem jest zajebistym rozwiązaniem.....a jej opanowanie jest kwestią przyzwyczajenia.
Przy większych rozmiarach plików czasami musi troszkę pomyśleć
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
LG odpada. Miałem kilka modeli i muszę przyznać, że ta firma dobra jest dla odtwarzaczy DVD, ew. Telewizorów. Co do Sony ericssonów, nie przekonują mnie ich "dżoje", które po 2-3 miesiącach przycinają niemiłosiernie.

Zdecydowałem się chyba na 5310 Xpress, ew. Na nokię 6300. Zobaczę co jutro będzie w ofercie i wybiorę jeden z w/w modeli.

Btw. Ten LG jest w miarę taki, ale wygląd lekko mnie odstrasza. Nokia to nokia : ). Precyzja wykonania i mogę wierzyć, że jak kupię Nokie to będę miał ją przez ładne parę lat.

8e8e3_5310red_front_combo.jpg

:wub:
Temat można zamknąć. Dzięki za pomoc.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A to ja jeszcze dodam od siebie coś...
Nie przekonany jesteś do SE powiadasz, ja jednak ostatnio zakupiłem SE w810i. Telefon ma świetny głośnik, aparat też niczego sobie. Nie posiada ona joya, jest sterowana jak zwykła nokia, 'padem'.

Wyświetlacz ma świetny, mp3, radio z rdsem, budzik i takie tam pierdołki to norma.
Aparat robi całkiem niezłe zdjęcia, jednak to nie aparat cyfrowy, więc nie oczekujmy cudów.
Problemem jest tylko karta pamięci, ponieważ telefon ten obsługuje karty typu ProDuo, a one są strasznie drogie. Da się to jednak obejść kupując na allegro adapter z ProDuo na MicroSd za jakies 30,- .

Telefon mam od miesiąca, ale nie sprzedam go przez kilkanaście następnych, no chyba że mi się rozleci ;]


PS.
Temat będzie otwarty, bo jest dość uniwersalnym.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Też jestem zadowolonym właścicielem LG Shine.
Jak narazie (odpukać) nic w nim nie szwankuję. Jak już Daria wspomniałaś odsłuchiwanie utworów przez głośnik jest daremny wręcz, jednakże czytałem recenzję i opinie na temat tego telefony i pisali, że głównie przeznaczony jest do słuchania przez zestaw słuchawkowy ;) Wiadomo skąd ten mankament.
Zdjęcia robi bardzo dobre. Dużo zdjęc robniłem podczas wakacji i wychodziłi niemal idealnie w porównaniu do niektórych apararów Nokii ;) Za telefon dałem 470 zł + Karta micro SD Kingston którą dostałem w prezencie ;)




Kolor tytanium chyba.
A do scrolla szybko się da przyzwyczaić gorzej do klawiszy, więcej czasu na to poświęciłem ;D
Polecam ten telefon daje mu 9/10.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
LG Shine to naprawdę dobry telefonik.
Ma tylko sporo rozwiązań do których trzeba się przyzwyczaić, bo nie były stosowane w innych modelach tak jak np. rolka
Aparat jest na najwyższym poziomie nie da się ukryć Gwarancja jakości Schnider - KREUZNACH

Mnie maksymalnie wkurwiło, że nie można ustawia melodii na sms...są tylko 4 fabryczne do ustawienia.
przyciski i rolka sa kwesta przyzwyczajenia.

Blair mówisz, że to titanium ? Damn xD...w sumie mi to bez różnicy :)
A mocno ci się rysuje ta blaszka z tyłu ?


Shoox...ta twoja nokia wygląda jak pilot do telewizora xD

a LG Born to Shine
lg-shine.jpg
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Ja pracuje w sklepie z telefonami komorkowymi
i jesli chodzi o LG Shine to przyznam ze na serwisie zawsze jakis jest ;)
jak macie jakies pytania to walcie, postaram sie pomoc ;)
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Dobrze, swoją drogą chciałbym się pochwalić, że zakupiłem Nokie 5310 + 2GB : ).
Gratis otrzymałem kabel, płytę, słuchawki i pilota do muzyki (tak, tak - pilota). Za cały zestaw zapłaciłem 599zł i jestem zadowolony. Aparat robi b.d zdjęcia jak na 2mpix, a dźwięk z głośnika i ze słuchawek jest idealny.
16 milionów kolorów, daje znakomity efekt grafik w telefonię : ).

Polecam każdemu w/w telefon.

Pozdrawiam, sX.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Się właśnie zastanawiam nad Nokią N73 a tą shooX'a. Może wiesz jakie najpoważniejsze są wady N73, chociaż wiem że Nokia to trwała marka.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ja wam powiem ze posiadam Sony Ericsona W580i . Jestem z niego bardzo zadowolony. Aparacik 2 mega, bluconect oraz Walkman. Do tego mam taka funcje control. Wciskam guzik, i robie 45 stopni w prawo. Sama muzyka sie przeklada. Fajna opcja :D
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
CYTAT(Jedi @ 27-08-2008, 14:14) index.php?act=findpost&pid=194291
nie to zeby ten temat tak z 3 lata miał ;p

Temat odkopałem za zgodą moderatora : ). Wszystko jest zgodne z regulaminem.

CYTAT
Ja chyba kupie 5310 Xpress fajna koma i mi sie podoba smile.gif

Oczywiście będzie to dobry zakup. Telefon po tygodniu sprawuje się wręcz idealnie. Drobnym mankamentem jest to, że górna część obudowy lekko "klepocze" : ).
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
CYTAT
Temat odkopałem za zgodą moderatora : ). Wszystko jest zgodne z regulaminem.

Chyba ze tak, wiecie peerelowska zasada " bądź czujny wobec wroga narodu" " Smierć bumelantom i kułakom" xD


Ja zmieniałem telefony do miesiąc kiedyś, ale kiedy kupiłem W810i to nie chce już nic innego, miałem przez chwilę K850i ale telefon w ktorym 2 dni bateria trzyma nie dla mnie jest. W SE W810i po 1,5 roku uzywania bateria 5 dni trzyma ;)
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
CYTAT(Jedi @ 27-08-2008, 14:14) index.php?act=findpost&pid=194291
nie to zeby ten temat tak z 3 lata miał ;p

A sądzisz, że ten temat się jakoś zdeaktualizował? :)

Jeśli chodzi o telefony to ja mam Nokię 3110 Classic i nie zamienię jej na nic innego... Ma wszystko, czego wymagam od telefonu, a przy tym trwałość ma porównywalną z legendarnymi nokiami 3310/3410/3510... (tak w ogóle to 3510i też używam obecnie, ale z drugą kartą :p :p )
Dodałem to tak, żeby nie było offtopa :p
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Oczywiście, bo są odpowiedzi do nikogo ;p Jeśli by się ktoś podpiął pod temat to rozumiem. Ale po co mi ktoś poleca telefon? Ja nie mam zamiaru zmieniać, 3 lata temu miałem ;)



I zeby nie było offtopu polecam też "nikomu" telefon nokię 6230 bez i. Tylko po co ją polecam? :)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Lada dzień mam zamiar zmienić telefon. I tak myślałem o jakimś nowszym samsungu z tą sexowną klapką wysuwaną. Na pewno musi mieć MP3 i różne bajery i żeby jakoś trzymała bateria przez 3 dni. Może ktoś coś polecić ? Albo przedstawić opinię na temat samsungów swoją ?
Ewentualnie polecić coś z innej firmy ?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ja ci szczerze odradzam Samsunga. Telefony robią awaryjne. Znam nie jedną osobę, która się na nich zawiodła. Także radzę odstąpić od tego pomysłu. Nie polecam też nic konkretnego, bo chwilowo nie jestem w "temacie" z telefonami.
Mam zamiar zakupić SE K800. Ma ktoś jakieś obiekcje na jego temat, bo wydaje mi się, że telefon full wypas.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Polecam sharpa, chyba nie muszę przekonywać, że japońskie telefony są najlepsze... W Europie bodaj najnowszy Sharp jakiego można dorwać to 903 SH, który i tak liczy sobie już kilka lat. Nowsze cuda są dostępne tylko na dalekim wschodzie. Zresztą wystarczy kliknąć, dodam jeszcze, że rzadko spotyka się je na allegro, ale raz na miesiąc się zdarzy.

http://www.komforum.pl/forum/index.php?sho...=17485&st=0
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Do K800 mam tylko jedną obiekcje, zasłona aparatu wyrabia się bardzo szybko i może ci się samam otwierać w kieszeni przy wyciąganiu tela. Ja obecnie jestem posiadaczem Nokii N82, i do tego telefonika nie mam zupełnie żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o ogół, bo co do mojego egzemplarza niestety mam bo trafił mi się trochę trefny ale niedługo ide z nim do serwisu i prwadopodobnie kryzys zostanie zażegnany. Polecam go bo ten który ja mam to pierwszy o jakim słyszałem żeby ktoś miał takie problemy.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 
Do góry Bottom