Tarcze W Gothic 3

Status
Zamknięty.

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Napiszcie o każdej tarczy w G3 jaką znaleźliście sprawdzmy która jest najlepsza i ile jest ich rodzajów jak wiecie napiszcie jakie ma statystyki.Ja myśle że tarcza jest bardzo pomyślanym elementem sam jej używam i myśle że dobrze że są w grze.
 

wrobel154

Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
37
Nie zbyt sie bawilem w tarcze:) ale najlepsza jaka mialem to Tarcza Paladyna
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Najlepsza to ta od Rhobara, a potem dobra też jest tarcza runiczna ale trzeba otworzyć ileś tam skrzyń już nie pamiętam ile.
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Ja na poczatku gry zawsze bije Wenzela i zdobywam jego tarcze (Tarcze Paladyna).Mialem ja prawie do konca gry...zabilem Rhobara i zgarnalem Tarcze Krolewska...jest lepsza niz paladyna ale minimalnie.W 27 skrzyni jest runiczna tarcza.Nie mialem jej ale prawdopodobnie jest najlepsza bo mozna ja sprzedac za 20 tys.Wiem to z tego linku:
http://gothic.org.pl/gothic-3/skrzynie.html
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
Najlepsza jest chyba tarcza królewska. Ja lubie tarcze, bo dodają obrony i szybciej można sie nią obronić niż samym mieczem.
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Najlepsza jaką posiadałem to Tracza Królewska, którą posiadał wcześniej król Rhobar, dodaje nam sporo obrony bodajże 40.

CYTAT
Tarcze są dla słabeuszy. A najlepsza tarcza to chyba tarcza Rhobara



Dlaczego tak uważasz ? Tarczę jest bardzo przydatna i często zawdzięczamy jej życie, np: gdy do nasz strzelają dzięki niej blokujemy strzały.


Tarcza jest dobra na dwóch bądź jednego przeciwnika, na większą ilość używam dwóch mieczy, bo wtedy koszę kilku na raz.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
CYTAT(Gothic Master Wielki @ 31-01-2008, 11:48) index.php?act=findpost&pid=168110
Tarcze są dla słabeuszy. A najlepsza tarcza to chyba tarcza Rhobara


Podobnie jak cesc ja również tego nie popieram

- po pierwsze posługiwania tarczą można się nauczyć na początku gry
- po drugie (jak mówił cesc) można się nimi bronić szybciej niż mieczem i blokować strzały z łuku i kuszy

No a wracając do tematu najlepszą tarczą z jaką się spotkałem była tarcza królewska...
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Tak, zdecydowanie tarcza królewska, nie popieram tego, ze tarcze są dla słabeuszy, są dobre ale osobiście wolę 2 miecze, nieźle się nimi kosi :D
 

.:Peter:.

New Member
Dołączył
20.3.2008
Posty
11
Najlepsza tarcza jaka mialem to tarcza runiczni lub tarcza krolewska <_<
 

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Najlepsza to tarcza paladyna, łatwo ją zdobyć, możesz pobić wenzela, zabrać mu miecz i tarczę i założyć, potem będzie miał te rzeczy, ale przy tym zarobimy dużo.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
najfajniejsza jest tarcza runiczna (super wyglad)
i królewska pare razy uratowała mnie przed ŚMIERCIĄ
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Mimo iż nosiłem tarcze, to prawie w ogóle jej nie używałem :p ( w ogóle tylko do Varantu nosiłem tarcze, bo w Varancie nauczyłem się walki dwoma mieczami)
Ale i tak dam.

Dla mnie najlepsza jest tarcza runiczna, może nie ma najlepszej obrony w grze, ale ma za to ma fajny wygląd, według mnie oprócz tej mógłbym jeszcze dać:
Królewska tarcza- ponieważ jest to najlepsza (pod względem obrony) tarcza w grze, i nie raz potrafi ocalić tyłek :D
Tarcza paladyna - ponieważ jest ją bardzo łatwo zdobyć (pobić wenzela).


Pozdro :)
 

maak

New Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
16
ja mysle ze 2 miecze sa najlepsze ale tarcze bym wybral
TaRcZa CzAsZkI :) :) :) :) :)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
ja sie w to nie bawie chociarz (chociaż) mialem wyuczone parowanie tarcza ;] najelpsze jakie mialem to runiczna,krolewska i paladyna. NIE pamietam statystyk.


<nonono> ;)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Zdecydowanie Tarcza Runiczna! Jako z nielicznych ma ochrone na ogien. Poza tym ma nawet fajny wyglad.
Troche jest gorsza o tarczy krolewskiej ale przynajmniej jest nieużywana.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Ja może rozczaruje ale tarczą nie walczyłem,wole jednak walke dwoma mieczami dla mnie bardziej efektowna
 

warchlak

New Member
Dołączył
6.9.2008
Posty
1
mam takie noobowe pytanie ale dopiero co zaczołem grac i nie wiem jak to ma byc a za tem: jak nauczyc sie obrony tarczą ??????????? z góry dzieki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom