Tapeta W Klimacie Gup

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Wpadłem na pomysł by stworzyć tapetę dla użytkowników GothicUp. Można zebrać pomysły (liczę na burzę mózgów) i znakomici graficy naszego forum mogli by wykonać po jednej. Jak to miałoby wyglądać? Jakiś motyw z Gothica, najlepiej z G3, bo tam grafika stoi na najwyższym poziomie. Do tego ciekawe rendery. Nie koniecznie z gry. Można np. dodać elementy charakteryzujące poszczególne grupy forum, albo nawet pewne osoby.
Ja bym chętnie z takowej skorzystał. Właśnie chciałem zmienić tapetę i wpadłem na taki projekcik.
Co myślicie o tym?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Pomysł na prawdę dobry. Uważam jednak, iż takie rzeczy można by zamieszczać w galerii na stronie głównej. Chodzi mi o to żeby założyć tam taki nowy 'dział' (nie wiem jak to się nazywa) pt 'Grafika g.up' czy jakoś tak no i tak nie tylko tapety ale również sygny itp. Trochę więcej nie zaszkodzi. Osobiście sam mógłbym coś zrobić. Nie wiem jednak czy dam radę w tym tygodniu.. Ale przyznaje że pomysł bardzo dobry :)

Edit: Obiecałem i zrobiłem :)

gotictapetaao9.jpg


http://img170.imageshack.us/img170/5911/gotictapetaao9.jpg
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
A może ktoś się wysili, a? Myślałem, że może herb Nordmar Kingdom na tle jakiegoś zimowego pejzażu? W tle grafika z G3 (Nordmar) a na pierwszym planie herb podzielony na 4 części i w każdej coś charakteryzujące daną gildię. Np. jastrząb - leśnicy, niedźwiedź - wojownicy itd. Szkoda, że nie mam odpowiednich umiejętności, to bym się sam pobawił. Jak skończą się matury, to zacznę coś robić w gimpie.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Znajdź odpowiednie tło, a to można pokombinować.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Moim zdaniem tapeta Asa jest...badziewna.....screen z gry i czarno białe klimaty...toś sie wysilił..
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Mało imponujące.

Jeden obrazek. Nałożenie kolorku jednolitego. Blur u góry blur na dole i tekst :p

Sam się postaram coś zrobić, chciałem wedle życzenie Nordmar ale mało dobrych obrazków w necie i nie wyszło. Może coś fajnego zmajstruje kiedy indziej ^^
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Hmm, mam pewną koncepcje wykonania tapety.

Gdy znajdę odpowiednie materiały na googlach to zacznę się bawić, może wieczorem wrzucę jakiś projekcik tapety.

Pytanie, w jakich rozdzielczościach ma zostać wykonana praca, tzn. czy uwzględniamy monitory panoramiczne czy nie ;)

Jak znacie, to podajcie jakie są standardowe rozdzielczości monitorów panoramicznych, bo ja mam zwykłego kwadrata :p .
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Podwójny post żeby ktoś zajrzał, niech mod sklei później w jeden.

Narazie tyle wykombinowałem http://www.upimg.eu/upload/photo/upimg.eu9132.jpg .
Jak jakiś grafik podejmie się dodania jakiegoś napisu to proszę się zgłosić, udostępnię plik .PSD

Piszcie co ewentualnie poprawić, co dodać. Szukałem herbu Nordmaru ale nigdzie znaleźć takiego nie mogłem, jak macie to podajcie adres albo sam rysunek a go dodam.


@EDIT:
Wersja lekko zmodyfikowana:
http://www.upimg.eu/upload/photo/upimg.eu9134.jpg

W lewej części łagodniejsze przejście z dolnego na górny obrazek, możecie sobie porównać.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
O kurcze musze przyznać że bardzo mi się podoba, ładnie wykonana, moim zdaniem nie brakuje jej niczego. Dodac tylko jakis fajny tekst cos o g.up i obrazek symbolizujący nordmar.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Prosta tapetka ver. me :p

KOD
http://img374.imageshack.us/img374/6979/upkopiatc0.jpg
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
No ver.2 Feomathara bardzo dobra (lepsza od poprzedniej). ArminaS hm.. bodajże zwykła tapeta tylko napis GothicUp dodany, więc się nie wysilił ;] Chyba, że tło + render + napis. Tylko razem jakoś tak nie bardzo wygląda ;]
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Dokładnie to zrobiłem więcej :D... Samą tapetke masz w topicu "grafika ver armi" :p...
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Póki co chyb ostatnia najlepsza :p Prosta ale estetyczna.

Temu 4 podziałowi czegoś brakuje, są 4 obrazki w miarę ze sobą połączone, ale czegoś tam brakuje, za pusto...
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Jeszcze nie skończona, trzeba dodać napis i do tego może herb Nordmaru będzie. Tylko ktoś to musi zrobić ;] Mi tam się podoba i niech tylko będzie skończona ta tapeta to na pulpicie wyląduje.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Mam pytanie, czy robiłeś sam tą tapetę, czy tylko napis dodałeś??? ;p
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Wiecie co? A może taka tapetka - na środku napis GothicUp a wokół niego zdjęcia userów z tematy Nasze foty.

Co o tym myślicie? Skoro i tak daliśmy zdjęcia do pokazania to można z nich zrobić tapete. :D

Pozdro.

Down:

xD
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Eee, no nie wiem, jak ktoś się zgodzi to niech będzie.

Ja w każdym razie nie chce aby moja gęba była u kogoś na pulpicie, no chyba że tym kimś była by moja dziewczyna :pP
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
CYTAT(Daria @ 07-05-2008, 22:25) index.php?act=findpost&pid=181028
Mam pytanie, czy robiłeś sam tą tapetę, czy tylko napis dodałeś??? ;p



hmm... Obrazek z tła wziąłem z pierwszej lepszej Gothic Galerii. Do tego dwa inne obrazki które ładnie wkomponowałem, napis i lekko przybarwiłem dla lepszego efektu, no i lekka teksturka na tło.

Odpowiedź na pytanie to: Tak, zrobiłem ją sam ^^
 
Do góry Bottom