Sukces czy porażka

Status
Zamknięty.

Gacoxx

New Member
Dołączył
18.11.2004
Posty
29
Gdyby NK nie miał tak wielkiej popularności jaką ma to pewnie byłby to ostania gra z serii Gothic a tak już niedługo będzie Gothic 3.

I to mnie bardzo cieszy.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Moim skromnym zdaniem NK na 100% odniósł sukces, lecz nie wiem jak będzie w Polsce :? :? :?
Chodzi mi o to że te przesuwanie premiery na serio źle wpływa na ludzi :!:
Polscy fani tej gry na pewno nie są zadowoleni z tego że co chwile przesuwają premiere :evil:

PS: Mam głupie przeczucie że Nk i tak nie wyjdzie w marcu tylko jeszcze później
sad.gif
 

Haczysław

New Member
Dołączył
27.11.2004
Posty
4
potwierdzam słowa khalida.prawdopodobnie wyjdzie na wielkanoc, albo na gwiazdke 2005 :evil:
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
ja wpelni ocenie Gothic NK jak w niego zagram,ale sadze ze to bedzie hit nad hitami!!half life 2 bedzie wymiekac
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Racja! Nie można oceniać NK kiedy jeszcze nie wyszła w Polsce i wielu innych krajach. Ale myślę, że to będzie the best gra na ŚWIECIE!!!!
 

AdRo

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
40
moim zdaniem odniesie moze nie az taki duzy sukces jak g2, ale napewno zasluguje na cieple slowa. ja gram juz 2 raz i stwierdzam, ze wprowadza bardzo duzo urozmaicen do podstawowej wersji
laugh.gif
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Teraz jak juz wyszlo nk to ja myśle że to porażka bo bez kitu czekania było ponad rok a gre przeszedlem bez kodów i solucju w 2 i pół dnia.
malo questów, szybko ,prosto !! DNO !!
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
Ja jestem leciutko zawiedziony, długo czekaliśmy....a gra zamiast poprawić stare bugi to dodała nowe ( np. chodzenie po wodzie tam przy fortecy kamiennego smoka - byłem przy jeziorze i chciałem w dół spłynąć rwącym potokiem...wlazłem na skałe, wskoczyłem na tą część gdzie już jest nurt i sobie poprostu przeszedłem po wodzie niczym Jezus
biggrin.gif
)

Ogólnie to nie żałuje, że kupiłem oryginał...gra jest warta tego. Za 11 razem jak przechodziłem G2 najemnikiem przeszedłem go w 14h...teraz mam już ponad 30h i nadal gram
biggrin.gif
 

Mag Pierożek

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
51
:arrow: sukces, sukces, sukces i jeszcze raz sukces
:arrow: ale jak na coś takiego faktycznie za długo czekamy
 

Buber_G1Rlz

New Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
1
Porażka, porażka i jeszcze raz wieeelka porażka !
Czekałem ponad rok, oglądałem nowe screeny i się bardzo niecerpliwiłem. A po co ? Ano po to by prejść fanułę dodatku w 3 dni !
Co to Cd-Projekt tyle robiło ? Źle dobrane głosy lektorów, moim zdaniem nowy głos Vatrasa jest po prostu fatalny ! Przecież do najważniejszych postaci w grze mogli dobrać tych samych lektorów co w dwójce ! Schodów normalnie wyglądających się już chyba niedoczekamy, no ale to szczegół. Kolejnym olbrzymim minusem tej gry jest to, że jak tylko czasami coś się zwiedza, stanie pod ścianą i obróci, to widać pustą tylko przestrzeń, kolega mi mówił, że raz w nią wpadł. Następną moim zdaniem pomyłką jest idiotyczny pomysł za 5 siły wołać w późniejszym, czasie 25 pkt nauki ! Tak do 170-180 skilla zeby kosztowało góra 15, a powyżej ew. 20, bo to jak dla mnie lekka przesada już. To wszystko to jednak nic, szczegóły z którymi da się grać, jednak nie moge przeboleć jednej rzeczy. Dla czego, dla czego kurde ta gra tzn. przejście nowej fabuły zajmuje 2, góra 3 dni (mi zajęło 3dni
tongue.gif
)? Mogli by ją chociaż dać jakoś na końcu, nie wiem może po dworze Irdorath, kontunuacja gry, tak jak większość dodatków. Plusy, które dostrzegłem :
- momi zdaniem b.dobry pomysł z tymi kamiennymi tabliczkami
- wiele nowych broni
- nowe zaklęcia
- i to co podobało mi sie najbardziej, a mianowicie b.dużo jak na gothicka różnych pierścieni oraz pasów. Do tego mogliby w końcu dorzucić tarczę, której w trójce NIE MOŻE po prostu zabraknąć oraz jakieś inne amulety, naszyjniki itp. co tylko się da
tongue.gif


Aaaaaa jeszcze jeden minus
tongue.gif
jaki? Fabuła - owszem jest niezła całkiem, nie jest zła, ale w porównaniu z Gothickiem 2 jest MOIM ZDANIEM gorsza troszeczkę ( no a trzeba się przeciesz piąć w górę, a nie spadac w dół
tongue.gif
), a zresztą i g2 i g2:nk może ewnetualnie czyścić buty gothickowi jedynce. Ten klimat, fabuła, ehhh... miło powspominać
tongue.gif


Na koniec chciałbym jeszcze dodać, że taka zła moja opinia na temat nk, jest opinią tylko moją i macie prawa się nie zgadzać, takie wasze prawo, lecz ja zdania na pewno na bank na 100 procent %%%% nie zmienię.No cóż ostatecznie gra zła nie jest, ale pastwię się tak bardzo nad nią ze względu iż baardzo długo na nią oczekiwaliśmy, a jest tak niedopracowana i tak krótka.


Edit :
Nie mam gdzie tego naspisać to napiszę tutaj. Otóż straszny się syf na tym forum zrobił, nie wiem co robią moderatorzy ! W dziale Ogólne ludzie piszą Problemy, a na dodatek jednemu problemowi sa poświęcone nie raz 3 nawet tematy, trudno w ogóle znaleźć w tym śmietniku. Moderatorzy powinni udzielać ostrzeżeń, a tematy takie zamykać niestety.
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
Rużne rzeczy sie slyszy....ale co mnie obchodzi co mysli jakis laik który widzial gothica tylko na screenach!! GOTHIC rulez!!! kto mysli inaczej...... czekam obok Domu Uzdrowicieli :wink:
 

Buber_G1Rlz

New Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
1
ekhmm... nie chciałbym obrażać twojej "inteligĘcji", ale proponuje uważne czytanie postów na przyszłość. Grałem w noc kruka i powiedziałem co myślę na temat tego dodatku i to jest moje WŁASNE zdanie. Feomethar > Tak najlepiej napisać Gothic rulez (no cóz tu się zgadzam gothic jedynka rządzi
biggrin.gif
laugh.gif
laugh.gif
biggrin.gif
), ale poprzyj to jakimis argumentami poprzyj, hę ?
Zauważyłem ciekawą rzecz na tym forum, a mianowicie chodzi mi o to, że większość postów to są góra 4 zdania ! Ludzie rozbudowalibyście troszkę swą wypowiedź czasami, bo to wygląda jakby się tu wypowiadały same dzieci w wieku 10-12 lat.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Odkąd nk jest w Polsce to mysle że mogli zdeka lepsze zrobić i kupic to kupią ja fani podstawki ale mysle ze tak jak ja bedą narzekać że za mało
nowości jak na tak długi okres czekania !!
smile.gif
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom