Stwory

Jaki stwór jest naisilniejsz?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
huh, na poczatku pokonalem blotnego tylko dlatego ze sie zaciol kolo mostku to byly czasy
 
A

Anonymous

Guest
yyy ten co każdy

Oprócz Śniącego - tej małpy zmutowanej - to najsilniejszy jest Ognisty Jaszczur,bo trudno uniknąć a potem pzeżyć jego ogniste ataki
smile.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Dla mnie najtrudiejszym potworem byl sniacy no ale bez niego to wielkie problemy mialem ze ognistym jaszczurem!!
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
powiem wam że pierwszego błotnego węża zabiłem w g2 i uważam że są trudne teraz mam do nich uraz
 

Shotu

New Member
Dołączył
23.10.2004
Posty
4
Węże błotne są trudne? Ja tam zabiłem z pomocą łuku wszystkie, nawet nie używając uzdrawiaczy. Za to ogniste jaszczury to prawdziwa udręka, bez zamrażania strasznie trudno sobie z nimi poradzić.
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
waz blotny zdecydowanie a ogniste jaszczurki to sa mocne z bliska ale z kuszy/luku zaden problem
 
Dołączył
21.9.2004
Posty
154
Śniący jest cieniasem!!! w rzeczywistości wcale z nim nie walczymy, na początku zabijamy orkowych szamanów,później wyznawców opętanych, następnie demony (przebijając serca szamanów) i koniec, sniący staje sie historią
 

Zbigniev

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
123
Ognisty jaszczur.Jak sie płonie to nie mogłem się ruszyć.I życie szybko spada.
 

Cysio

New Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
9
Według mnie najsilniejszy jest troll, najmocniejszy atak ognisty jaszczur, a najwytrzymalszy wąż błotny
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
Weze blotne to straszne lamusy jak sie walczy w starciu, poniewaz sa strasznie powolne, a ogniste jaszczury to sa kozaki, bo sa bardzo szybkie i strasznie duzo demega zadaja.
 

Ork Elita

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
12
dla mnie najsilniejszy jest ognisty jaszczur bo jak podejde to ogniem mnie czasami zabija.
sad.gif
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Zdecydowanie ognisty jaszczur. Gdy ci chuchnie to zaczynasz "tańczyć" i w rezultacie giniesz bo on cie cały czas atakuje a odbiera bardzo dużo. Najłatwiej mają magowie bo mogą przyzwać golema a on jest niewrażliwy na ogień
biggrin.gif
>
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
No, jaszczury soą chamskie, ale wytrzymalsze są błotne węrze- i na nie głosuje
 

radzio

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Trudno wybrać bo ogólnie to wszystkie zwierzaki są słabe. Ogniste jaszczury generalne nic mi ngdy nie zrobły, bo zanim mne zaatakowały ginęły od moich strzał z łuku. Cieniostwory równierz a błotne węże też nie sprawiają problemów. Potrafię dobze je wymijać. Akle trolle czasami sprawiają mi problemy. Więc według mnie to trolle to takie najgorsze. :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom