Strategie

Status
Zamknięty.

lord andrehagen

New Member
Dołączył
17.5.2005
Posty
21
opisujcie tu wszystkie strategie które lubicie w które gracie
Od razu ogłaszam że moją ulubioną jest Twierdza ; Krzyżowiec

Taki topic już chyba był, ale dość dawno. Niech zostanie, niech wypowiedzą się nowi, bo dużo ludu przybyło od tego "ostatniego razu" :] - ozi
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
moją ulubioną strategią jest starcraft a aktualnie gram w Disciples II i troche w twierdze
 

Alamar

New Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
27
Ja osobiście nie lubie strategi ale to sie zmieniło 3 lata temu jak zagrałem w Heros III. DObra grafika plus oprawa dziwiekowa i fabuła=hit wiec to moja ulubiona gra : Heroes III.
Pozdrawiam
tongue.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Mój ulubiony strateg to jest Age of Empires. Gram w nią od dawna i cały czas mi się podoba.. ta gra mi się chyba nigdy nie znudzi. Spoko grafika i muzyczka też niczego sobie
biggrin.gif
.
Pozdrawiam.
 

Lukas

Member
Dołączył
18.3.2005
Posty
32
Moja ulubiona strategia to The Settlers III i IV. Bardzo lubie te dwie gry. A pozatym byly to moje 2 pierwsze strategie jakie mialem.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Tak jak już ozi powiedział, że temat już był i nowe osoby przybyły na forum gothicup to jeszcze ludzią gusty się zmieniły w grach strategicznych tak jak mi !! Kiedyś mogłem dniami i nocami grać w Age of Empires II to teraz tak mi się ta gra znudziła, że szok
wink.gif
. Ostatnimi czasami grałem tylko w dwie gry Strategiczne a mianowicie w Disciples II i w The Settlers III. Te gry są bardzo fajne tylko szybko się nudzą ! no i niestety trzeba się z tym pogodzić. Fajną fabułe mają i grafike. Polecam je dlatych co lubią strategie a w nie, nie grali.
Pozdro:Rod_
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Moje ulubione strategie to:

StarCraft + Brood War - najczęsciej gram w nią na sieci z kumplami
Twierdza - wszystkie części w tym najnowsza Twierdza II
Age of Empires II
WarCraft + Frozhen Throne - patrz jak na StarCraft
tongue.gif


Pozdro Alllll
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
- Warcraft III z dodatkiem
- Red Alert 2 z dodatkiem
- C&C: Generals z dodatkiem
- Down of War
 

Ja

Member
Dołączył
6.1.2005
Posty
111
Moją ulubioną strategią jest Warcraft III: Frozen Throne, ale lubie też grać np. w Cossacs, Earth2150: Escape from blue planet i całą sagę Heroes.
 

niedzwiedz

New Member
Dołączył
14.3.2004
Posty
25
moją ulubioną strategią też jest Twierdza krzyżowiec. Przeszłem ją całą
Oprócz tego lubię wszystkie części Age of Empires , Rise of Nations , Wszystkie twierdze , Herosioraz praetorians i rome total war
Ps. wreszcie zagrałem w pełną wersję praetorian dzięki CD-action
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
moje typy to:
Disciples 2 + Dodatek Powrót Galena (sama jest dziadowska)
Pacman - chyba nie muszę mówić czemu
biggrin.gif

Twierdza 1 - troche głupi jest komputerowy AI ale i tak gra się fajnie
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
moim pierwszym RTSem w jakiego grałem to gra Settlers i miałem wtedy jakieś 5 latek ^^ Bardzo mi się podoba seria gier Settlers oraz Heroes ( mam wszystkie dodatki i kampanie do H III ;] ) Podobała mi się również gra TZAR: Ciężar korony, i chyba każdy grał w AoE ;] I to by było chyba na tyle.

W heroes III mozna zawsze grać i wszędzie. H III jest jak z coca cola:
Dla ciebie
Dla wsyzstkich
Dla każdego

Ta gra jest z jednej strony taka prosta w budowie i wciągająca, że grają nawet w nią małe dzieci. Z drugiej strony pobudza nasz mózg poprzez planowanie, obmyślanie strategii i techniki rządu. Oczywiście p[lusem tej gry jest ustawianie poziomu trudności w zależności od naszego zaawansowania oraz rozwinięta ilośćbohaterów, map, artefaktów itp. Polecam tą grę każdego gdyż jest jedną z bardziej interesujących jakie poznałem i nigdy się nie nudzi...
Z poważaniem
Adonix
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Tak temat już był pamiętam nawet kiedy, ale wtedy się nie wypowiedziałem, więc napiszę teraz. Moje typy :

Heroes III + dodatki - Oczywiście nie jest to strategia czasu rzeczywistego tylko strategai turowa (chyba każdy to wie). Mam do tej gry wielki sentyment. Była to moja pierwsza gra na kompa i chyba żadnej grze nie poświęciłem tyle czasu co właśnie jej. Ma ona niepowtarzalny klimat i grywalność. Nawet sporo map własnych zrobiłem i kilka było grywalnych.

Twierdza 1 - Również wspaniała gra która przede wszystkim zachwyciła mnie swoim klimatem, fabułą i grywalnością. W dwójkę jeszcze nie grałem ale czytałem recenzje i podobno jest niezbyt udana. Pamiętam ile nameczyłem się żeby zabić Wieprza, dla mnie była to chyba najtrudniejsza misja. Z Wilkiem poszło mi dużo łatwiej, nie wspominając o szczurze.

SpellForce - Wspaniałe połączenie cRPG i RTS. Bardzo mi się ta gra podobała, grałem w nią chyba rok temu w wakacje. Teraz mam z dodatakami z extra klasyki, więc niedługo wrócę do tej wspaniałej gry. Wspaniała grafika, muzyka, niezła fabuła i wielka grywalność to moim zdaniem wielki atuty tej gry.

Jak ktoś nie grał w żadną z powyższych gier to bardzo polecam,
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Ja natomiast lubie dość stara gre Tzar.Pomimo ze nie jest jakas tam super wypas uwielbiam ją.Można kupić w extra klasyce.Lubie oprocz tego Warcraft III The Frozen throne
smile.gif
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Moje typy to:

--- Shogun TotalWar + Mongol Invasion super gra, zwłaszcza z dodtatkiem, wole ich pierwsza czesc niz, Medivialy czy Romy tam jest za duzo opcji i jeszcze nie miałem po polsku
dry.gif
.

--- Heroes IV wedlug mnie lepsza czesc niz 3, choc niektorzy moga sie nie zgadzac.
Wole sobie (czesto sam), polazic hirosem, niz biegac wszedzie z wojskami

--- Settlers III lubie ta gierke, choc ostatnio cos nie zabardzo, a to dlatego ze moj ojciec cały czas w to gra i blokuje dostep do kompa
biggrin.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Większość moich gier to gry strategiczne/wojenne bo poprostu się nimi interesuje :] a oto kilka lepszych :

<->Cossacks + wszystkie częśći i dodatki - krótka wypowiedz do tej gry podoba mi się dlatego że przedstawiony jest na niej świetny obraz dawnych wojen/potyczek oraz życią niektórych państw..

<->Heroes 1,2,3,4 + dodatki - pierwsza strategi jaką dostałem nieżałuje bo z początku bardzo mi się podobała i ciągle w nią grałem teraz troche mniej ale też sobie czasem pogrywam :]

<->Age of Empires - też fajna gra strategiczna druga strategi jaką miałem :] i która widnieje na moim kompie do dziś podoba mi się w niej to samo co w grze cossacks...

To chyba moja 3 najlepsze hity
tongue.gif
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Moją ulubioną strategią jest Heroes. Mam jej wszystkie części - Heroes 1,Heroes 2,
3 części Heroes 3 i jego 4 dodatki oraz Heroes 4. Najlepsza to część 3. 4 została totalnie zchrzaniona. Mam nadzieje że częsć 5 będzie powrotem do części 3.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Moja ulubioną strategią jest Heroes 3 z dodatkami. Ta gra potrafiła wciągnąć mnie i kumpli na wiele godzin jeden z nich pobił rekord siedziena przed kompem , razem z bratem i kuzajem siedzieli 3 dni i grali w 3
biggrin.gif
.
 

Odkrywca

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
29
Ja ubielwiam strategie ( ćwiczą myślenie )

Kozaki Europejskie Wojny
Warrior Kings-Battles
Heros 3

I inne...
rolleyes.gif
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Ja uwielbiam jedną jedyną serie z typu strategia jaką jest Heorses III + dodatki..gra mówi sama za siebie..akcja, piękna muzyka,fabuła i to sie nazywa poprostu hit a zwłąszacza że nie dlugo wchodzi Heroses V
biggrin.gif
Bedzie w co grać
biggrin.gif

Pozdrawiam
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom