Stone

Status
Zamknięty.

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Więc, niby Stone może ulepszyć zbroję magiczną. W którym rozdziale, gdzie i jak się do niego dostać.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
W piątym rozdziale gdy uwolnisz go z lochów w Starym Obozie. Aby się tam dostać musisz mieć runę teleportacji z zatopionej wieży.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
A czy w 6 rozdziale też się da? Bo ja przychodze do niego w 6 rozdziale a ten siedzi w kużni i mnie atakuje. W 5 rozdziale spróbuję użyć tej runy. A tak właściwie, w którym rozdziale można skopać Gomeza. I czy ktoś jeszcze oprócz Stone'a jest w więzieniu magnatów? Jeśli tak, to w którym rozdziale.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
1. W więzieniu jest tylko Stone.
2. Gomeza da się zabić gdy tylko zdobędziesz runę teleportacji.
3. Powinno dać się w szóstym rozdziale. Skoro Cię atakuje to albo masz buga albo coś wcześniej skopałeś w Stone się na Ciebie "pogniewał".
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Przedtem tylko prosiłem Stone'a o lepszą zbroję. On mówił tylko, że muszę się przysłużyć magnatom jeszcze bardziej czy coś. Ale w żadnym wypadku go nie biłem. On nawet nie siedzi w więzieniu.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Przedtem tylko prosiłem Stone'a o lepszą zbroję. On mówił tylko, że muszę się przysłużyć magnatom jeszcze bardziej czy coś. Ale w żadnym wypadku go nie biłem. On nawet nie siedzi w więzieniu.

Zaraz, po kolei. Wygląda na to, że prosiłeś go o zbroję gdy byłeś strażnikiem, a to zupełnie co innego.
W którymś tam rozdziale (bodaj w piątym) zdobywasz magiczną zbroję. Znajdujesz też runę teleportacji do zamku w SO. Używasz jej, wybijasz magnatów i idziesz do lochów, skąd uwalniasz Stone'a. Ten w ramach podziękowania może coś dla Ciebie zrobić. Mówisz mu, że chcesz aby ulepszył Twoją zbroję. Idziecie do kuźni i gotowe.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
...
W którym jesteś rozdziale?
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
No to nie wiem, może masz buga. Normalnie gdy tylko za pomocą runy teleportujesz się na zamek w 5 lub 6 rozdziale Stone znajduje się w lochach.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom