Sprzeciw!

Status
Zamknięty.

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Yeed (junior admin) ciągle wywala mnie z SB gdzie niby jest pełna wolność a jakoś jak on pisze bezsensowne odpowiedzi na dodatek z przekleństwami w moich tematach to ja go raportuje i się nic nie dzieje. Tomisakis dostał bana za to, że mnie podobno wyzywał a ja nawet nie raportowałem.
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Typie spasuj trochę! robisz z siebie debila i się dziwisz!?
A co do Yeeda ... Co wolno wojewodzie to nie tobie mały smrodzie!
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Yeed szłusznie postąpił, gdyż to co ty piszesz przekracze wszystkie granice debilizmu, a później się dziwi, że jest pośmiewiskiem całego forum.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie będę prowadził dyskusji w tej tematyce zbyt długo.

Zostałes wyrzucony za śmiecenie i zachowanie niegodne przebywania na sb. Jeśli nie znasz zasad sb to odsyłam do regulaminu forum i zasad przebywania na sb :)

Na dodatek w twoim temacie jak widać nie ma mojego postu, co oznacza, że został usunięty przez odpowiednie władze.

Pozdrawiam i życzę przyjemnego lotu.

P.s. jeśli ktoś bardzo chce się jeszcze wygadać w tym temacie. Piszcie, a będzie wam otworzone. Chociaż nie widzę tu takowej potrzeby :)
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Obiekcje co do działań grup moderujących proszę zgłaszać na priva do admina, ewentualnie rozwiązywać problem z samym zainteresowanym poprzez prywatne wiadomości. To nie jest miejsce do takich dyskusji. Żegnam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom