Sposb Na Wzbogacenie Się

Status
Zamknięty.

Kamil94

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
4
Mam takiie pytanie jak w Gothic 1 szybko się wzbogacić bo ja mam jeden sposób ot co : idę do Kowala kupuję stal wykłuwam ją i sprzedaję a wy ??
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
No, była kupa takich tematów...wystarczy poszukać. Dodam, że można też lać Cavalorna i innych kupców.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Na właśnie było już mnóstwo takich tematów, jak choćby ten Szakallla ...... no możesz pobić Huna ona wartościową stal, a potem jego skrzynkę z mieczami okraść...... możesz roznosić ziele w NO.... tych sposobów jest naprawdę dużo.
 

Irdes

New Member
Dołączył
18.3.2008
Posty
9
Ja obrabiam skrzynie w SO u kowala potem u kowala w obozie na bagnie z tej stali wykuwam ponad 30 mieczy. Używam ich jako waluty przez 2 rozdziały.
Warto też wyuczyć się zdobywania trofeuf na tym też można nieźle zarobić.
 

Megahertz

New Member
Dołączył
20.3.2008
Posty
4
Wykuwaj miecze, roznoś ziele, zbieraj każdego rodzaju śmiecia jaki znajdziesz i sprzedawaj, kombinuj :) ogółem sposobów jak już mówili jest dużo :) Ja jak gdzieś ide to zbieram wszystko co leży na ziemi i potem to gdzieś sprzedaje :) Można się łatwo wzbogacić jak się umie trofea pozyskiwać :)
 

prezi

New Member
Dołączył
20.10.2007
Posty
15
Łatwo jest się wzbogacić.Pobij kupców,mają dużo rudy.Kazde miecze i inne rzeczy juz slabe sprzedawaj.Za niektore zadania tez dostaniesz rude.Pobij kazdego dookola ,jesli nie potrafisz naucz się skradac i okradac,tez to jakis sposob.
 

Jonasan

New Member
Dołączył
24.3.2008
Posty
5
A ja mam lepszy pomysł...nie trzeba nikogo lać...to jest wielce pokojowa metoda...prowadzenie.........Sklepu Mięsnego!
Robisz tak, podchodzisz do patelni, wchodziż w ekwipunek, ale tak abyś wzrok ciągle miał nakierowany na patelnie i szukasz tam surowego mięsa gdy je znajdziesz, ciągle z otwartym ekwipunkiem klękasz przy patelni. TYLKO klękasz nie PIECZESZ! i wstajesz.
Masz 2razy więcej surowego mięsa niż miałeś..z 2 robia sie 4 potem 8 , 16, 32, 64, 128....i tak dalej... :D
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Najlepszy sposób to bicie handlarzy.Co któryś level albo rozdział każdy handlarz dostaje nowe wyposażenie.Najlepiej przy każdym awansie albo raz na jakiś czas odwiedzać jednego z handlarzy i sprawdzać czy przybyło mu coś nowego.Jeśli tak to i niektórzy pozostali NPC będą mieć coś nowego a wtedy rundkę po obozach i już mamy kasę na nowy exp.Na low level najlepiej pobawić się w kowala.Dobrym sposobem jest też kradzież ale trzeba obczaić którzy mieszkańcy są najbardziej wpływowi i bogaci bo na resztę szkoda marnować wytrychów.Najlepiej zresztą oprócz tego zbierać cały loot z dedów,trofea i różne śmieci.Zawsze trochę kasy extra :rolleyes:
 

Krzych066

New Member
Dołączył
10.4.2008
Posty
2
CYTAT(Jonasan @ 25-03-2008, 22:23) index.php?act=findpost&pid=175302
A ja mam lepszy pomysł...nie trzeba nikogo lać...to jest wielce pokojowa metoda...prowadzenie.........Sklepu Mięsnego!
Robisz tak, podchodzisz do patelni, wchodziż w ekwipunek, ale tak abyś wzrok ciągle miał nakierowany na patelnie i szukasz tam surowego mięsa gdy je znajdziesz, ciągle z otwartym ekwipunkiem klękasz przy patelni. TYLKO klękasz nie PIECZESZ! i wstajesz.
Masz 2razy więcej surowego mięsa niż miałeś..z 2 robia sie 4 potem 8 , 16, 32, 64, 128....i tak dalej... :D

jak ktos lubi kody to może wpisac

insertxp- mapa na rude

co sie zajrzy to ma sie 1000 kawałków rudy :blink:
 

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
Jak ktoś już ma grać na kodach to lepiej jest wcisnąć przycisk "tabela statystyk" i wpisać "marin" (nie "marvin") i za każde wpisanie macie 1000 bryłek rudy, a tekst "some more ore ..." oznacza, że dobrze to wpisałeś :p
 

Elrath

Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
38
Kody zawsze moim zdaniem były marnym sposobem rozwiązywania problemów, nieważne z czym poza bugami. Co do handlarzy - zgadzam się. Najlepszym sposobem jest ich bicie. Potem warto też sprzedawać skrzydła krwiopijców, gdyż po prostu są drogie. Warto też faktycznie zabawić się w kowala, nie dość, że porządna broń na początek, to można ją też sprzedać. Wykonywanie zadań - też niezła rzecz, no i przede wszystkim sprzedawanie broni, których na obecną chwilę się nie potrzebuje.
 

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Ja zawsze, aby się wzbogacić, szedłem do nowej kopalni i atakowałem kopaczy i najemników, wtedy zabierałem im wszystko<jeden miał 200 bryłek rudy>, albo kopać rudę to wtedy ruda ci się zwiększa, lub pobić tego handlarza<ten co nie chciał sprzedać świstakowi miecza> i on ma 2000 rudy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom