Sonda Na Temat Klanów W Nordmarze

Jaki klan w Nordmarze jest najlepszy?


  • Total voters
    0

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Głosujcie w tym temacie na wasze ulubione klany w mroznej krainie Nordmar.Ja glosuje na Klan Mlota bo ma najlepszych kowali i piec do wytapiania rudy.
 

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Ja lubię klan wilka, ponieważ jest tam dobry klimat, oraz dobrzi ludzie, ale też lubię klan ognia, ponieważ dają nam fajne zadanie, oraz mają dobrego władcę :rolleyes:
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Dałem głos na Klan Wilka, a to, dlatego, że tam najbardziej czuć magię Nordmaru. Klan Ognia to taki większy klasztor wiec z góry odpada. Wprawdzie najlepiej położony chyba, ale to jeszcze nie to.

Klan Młota mi nie podpasował. Nie wiem, czemu, może, dlatego, że dziwnie rozmieszczone tam wszystko jest i za dużo dojść do niego jest. Nie czułem się tam bezpiecznie. :D

A klan wilka ma wszystko, co najlepsze, klimat, jedno dojście, i całą resztę.

Pozdro.
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Ja również wybrałem Klan Wilka. Szczególnie podobały mi się tam te oswojone wilki i golemy,
ale też są tam bardzo dobrzy myśliwi, którzy wiedzą wszystko o Nordmarze.
;)
Klanu Młota nie lubię, ponieważ zawsze się gubiłem, jest tam tylko fajny piec do wytapiania rudy,
a Klan Ognia jest według mnie najgorszy z wszystkich klanów, bo nie ma w sobie nic interesującego.
<_<
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Szczerze mówiąc to tutaj musiałem się trochę zastanowić. Jednak jak większość z was wybrałem Klan Wilka. Spróbuję jednak opisać je wszystkie [kolejność nie jest przypadkowa]

Klan Wilka - Szczególnie tutaj spodobał mi się ich styl życia. Większość z nich to myśliwi. A szczególnie te oswojone wilki. A golemy, przypomnę, iż to Xardas je przysłał. Może nie ma tu jakichś potężnych wojowników ale i tak zasłużyli sobie na mój szacunek.
Klan Młota - Można by go dać na równi z klanem Wilka ale niech będzie na miejscu drugim. Według mnie to tamtejsi ludzie są już dobrymi wojownikami. Przede wszystkim to mają fajne bronie. A dzięki komu? Dzięki kowalom (Stejnar i Ingvar). Mają swoją ogromną kopalnie, za co duży plus. Co prawda przejęta przez orków ale mają..
Klan Ognia - No tak.. Niby tu są najpotężniejsi wojownicy w Nordmarze a tu u mnie znajdują się na ostatnim miejscu. Dla mnie nie liczy się siła. Zbytnio się nie różni od innych klanów. Cóż.. Można powiedzieć że są bogatsi. Za to od dowódcy dostajemy całkiem ciekawe zadanie. I w sumie to by było na tyle.
Można by tu dodać klasztor, ale to nie jest klan.. Pozdrawiam..
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Klan Wilka jest fajny fajna atmosfera nawet druid tam jest ale Klan Ognia jest też fajny bo Lee tam siedzi ale to jedyny argument :p no dobra są jeszcze panienki tylko w klanie ognia :p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Klan Młota... Gram wojownikiem i zawsze prawie grałam w Gothic'u, no to wiadomo, że dla mnie to najlepsze... Bronie niczego sobie i oczywiście styl walki... :D

Na drugim miejscu jest Klan Ognia... największy, najbogatszy, najpotężniejszy, a i atmosfera jest fajna... Zadania najfajniejsze, jednak wole uczyć się walki bronią :p Magia mi się znudziła po przejściu Gothic'a 2 magiem :p

Na trzecim niestety Klan Wilka... Nigdy, nawet w poprzednich częściach nie lubiłam grać myśliwym, latać z łukami ani z kuszami... Mnie to nie kręci.. Dopiero ostatnim razem w Gothic 1 MT zagrałam z kuszą, przyznam fajnie z daleka walić, ale wg nie to nie ma klimatu... W gothic 3 najlepiej w zwarciu orki dziesiątkować :D
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
ja głosowałem na klan ognia
maja fajnego przywodce i zadania
na 2. miejscu klan młota - nawet fajny ale jednak jakos głupio rozmieszczony
klan wilka- nie lubie tego latania z łukiem, który i tak nic nie daje
 

GpganG

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
20
a ja tam lubię najbardziej klan młota tak jakoś mi przypasował :p fajny klimat i fajny quest "tunelowy bulgot" i "odbij kopalnię" (czy jakoś tak :D)
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Na mnie najwieksze wrazenie zrobily oswojowe wikli oraz golemy, klimat tutejszych misliwych mi odpowiada wiec glosuje na Klan Wilka
 

kjsparrow

New Member
Dołączył
15.7.2008
Posty
6
Według mnie najfajniejszy jest klan ognia przedewszystkim maja fajnego wladce ale klan wilka tez niczego sobie
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Raczej Klan Wilka, jakoś tam się czuję tak najbardziej swojsko w całym Nordmarze :p W Klanie Młota jakos tak nawalone duż o wszystkiego więc odpada, a Klanu Ognia dobrze nie znam.
 

Erix221

New Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
3
Ja najbardziej lubię Klan Ognia, są to świetni wojownicy za co ich cenię i wyznają Innosa(jak ja xD ) oraz lubię ich przywódcę.
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
jak większość powiem ze najbardziej do gustu mi przypadł klan wilka.Głównie za tytułowe wilki i lodowe golemy w wiosce.No i jest tam jeden z wytapiaczy rudy (nie pamiętam imienia).

Klan młota ma tylko kopalnie i piec na rude,oprócz tego nie ma tam nic ciekawego.

Klan ognia nie wyróżnia się niczym,ale wg mnie są tam najciekawsze questy w Nordmarze.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Glosuje na klan ognia ktory ma najlepszych wojownikow i najtrudniej tam dotrzec. Do tego tam polowanie na orkow maja jako zwyczaj.
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Ja preferuję Klan Ognia,bo tam przywracają magię runiczną która jest potrzebna paladynom.A wiadomo ,że paladyni bez runek to
jak żołnierz bez karabinu ;)
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja rozważałem pomiędzy Klanem Ognia a Klanem Młota.Klanu Wilka wogóle nie lubię,ale dam kilka argumentów za i przeciw każdemu klanowi.

Klan Młota-jest bodajże największym klanem,mają tu wspaniałą kopalnię rudy,która robi wrażenie oraz jedyny i niepowtarzalny piec.Znajduje się tu bardzo wielu wojowników i łowców orków,oraz 2 wspaniałych kowali czyli Stejnar i Ingvar.Dla mnie jest to główny klan.

Klan Ognia-rzekomo posiada najwspanialszych wojowników,jego mieszkańcy wyznają Innosa,silny zwarty przywódca,zamieszkał tu Lee.

Klan Wilka-tu jedynym plusem jest to że niby dostajemy chatę po druidzie.I tylko to mi się w całym klanie podoba.Pozatym sprzedali się Xardasowi wzamian za Golemy.To mi raczej do gustu nie przypadło,a wręcz zniechęciło.No i to najmniejszy klan,można go całego objąć jednym spojrzeniem,mają mało i kiepskich wojowników.

A więc zagłosowałem na Klan Młota,coś jednak przeważyło na jego korzyść,zaraz za nim Klan Ognia i na samym końcu Wilka
 

Draknar

New Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
21
ja głosuje na Klan Młota ponieważ mają najlepszych kowali i nawet dobrych wojów.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Klan Ognia bo z tamtąd wywodzą sie najalepsi wojownicy Nordmaru i walczą odważnie z orkami
 

Shinigami

New Member
Dołączył
30.8.2008
Posty
1
Siema, ja także na Klan Młota ponieważ są tam najlepsi kowale, co jest sposobem do zarobienia kasy xD
 
Do góry Bottom