Sonda Na Temat Broni

Jaką broń najbardziej lubisz


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Najlepiej się posługuje mieczem jednoręcznym, a jeśli jest taka możliwość to warto założyć dwa i wtedy dopiero się fajnie gra.
 

razorix

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
15
ja najbardziej lubię walczyć kuszą bojową mieczem el bastro i czarem kula ognia
 

Maluetar

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
27
Zdecydowanie Łuki:
Dużo rodzajów amunicji oraz system strzelania naprawde bardzo mnie urzekl w G3 ;)
 

Barti7

New Member
Dołączył
20.10.2008
Posty
15
Miecz jednoręczny,najbardziej lubię dwa miecze albo tarcze, silny cios jest fajny dwoma mieczami :lol:
 

Marcinek1737

New Member
Dołączył
26.10.2008
Posty
25
Ja lubię miecze jednoręczne, bo potem można walczyć dwoma xD A tak przy okazji, dwuręczne pisze się przez "u"
 

Sewano

New Member
Dołączył
16.10.2008
Posty
22
Jestem za lukiem :D
Juz od początku gry strzelałem z łuku potem zaczelem intensywnie ćwiczyć z luku.
Łuk jest idealny dzięki łukowi żyje jeszcze w gothicku ;p
Ale gdy wróg podejdzie to zmieniam na mój ukochany miecz półręczny (zaostrzony) i ciacham wrogów jak masło
wraz z tarcza paladyna (od niedawna ja nosze).
A gdy miecz mnie zawiedzie to muszę skorzystać z zwojów lecz rzadko się zdarza.
Podsumowując luk jest niezawodny i tyle wystarczy na skale,górę czyli wejść w niedostępne miejsce dla wroga i atakować :D
 

olmer_xc

New Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
7
Na poczatku walczylem lukiem. Teraz przestawilem sie na kusze. Ma wieksze obrazenia. A ze wolna... i tak uzywam jej glownie jak siedze na gorce czy w innym niedostepnym miejscu. Jak miejsce jest dostepne to walcze 2 mieczami. Zreszta wole walke konktaktowa niz strzelanie. Dlaczego dwa miecze a nie jeden 2reczny? Bo sa szybsze. I lepsze przy duzej ilosci wrogow, a ja bardzo lubie wchodzic w sam srodek jatki i robic porzadek :D Poza tym kombo z 2 mieczami jak wrog nie mzoe sie cofnac wymiata.
 

divis

New Member
Dołączył
30.10.2008
Posty
6
Ja mam na razie długi miecz tarczy nie używam bo moim zdaniem mija się to z celem przejście do bloku za długo trwa - moim zdaniem brakuje możliwości bloku mieczem tak jak w 2 części.
 

salzbuski

New Member
Dołączył
10.9.2008
Posty
15
Najbardziej lubie broń dwuręczną i magię. Nawet niewiem dlaczego może zbyt się do nich przywiązałem. A bronie jednoręczne są do niczego.A łuki to broń dla cieniasów :ph34r: , wole kusze. :) :)
 

13adi13

New Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
19
jednoreczny wole, bo trzeba miec mniej sily i mozna nosic 2jednoreczne, na poczatku gry polecam kupic za 1k miecz ognisty od buntownika(kowala) w Ardei
 

Subdigitals

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
15
Jak dla mnie najlepszą bronią w zwarciu jest miecz jednoręczny z tarczą lub 2 miecze jednoręczne. Co do broni na dystans to chyba najlepsza jest magia :D
 

Malaczek

Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
32
Dwuręczny jak i jednoręczny dobry.
Jak by nie można było mieć dwóch mieczy lub tarczy to dwuręczny a tak trzeba wybierać.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ja wybrałem magię lubię stanąć sobie na jakiejś górce i strzelać do Ogra z błyskawicy poza tym jak wybierze się ścieżkę Beliara to można nauczyć się czaru "Przywołanie błyskawicy".
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom