Sonda Na Temat Broni

Jaką broń najbardziej lubisz


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Robharr

Debile
Dołączył
18.3.2007
Posty
33
Ja najbardziej lubie się posługiwać łukiem.
W szczególności w gothicu 3.
Jeżeli chodzi o rodzaj łuku to dla mnie jest najlepszy zwyczajny długu łuk.

A dla was........................
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Ja najbardziej lubie używać miecza jednoręcznego, najlepiej jak jest jakiś magiczny. ;)
Używam go dlatego że szybko zadaje obrażenia, można nosić tarczę. :lol:

Pozdrawiam ;)
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Topór orka - dwuręczny. 210 obrażeń. NIE MA MOCNYCH!!!
 

Lee5.56

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
24
Broń jednoręczna jest najlepsza bo można mieć dwa miecze lub jeszcze tarcze. Pozdro.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Dla mnie osobiście super zabawą jak i bronią jest łuk :D Na dodatek wojenny :p Podoba mi się system strzelania ;] Za kuszami nie przepadam bo długo się ładują i nie da się szybko z nimi biegać ;/ Co do broni białej to jak narazie potrafię walczyć mieczem jednoręcznym, oreż dwuręczny to narazie w planach :D Co do rodzaju miecza to bujam się z kosą o nazwie Miecz Półtoraręczny :) Zaostrzony, wykuty własną ręką :p
 

Kamol

New Member
Dołączył
4.3.2007
Posty
7
Siemka , jestem nowy 1post xD, ale wracając do tematu ja wole kusze i miesz dwureczny.
Gry jeszcze nie przeszlem ale bujam sie Z Nordmarska Kusza i Dwurecznym mieczem z Magicznej rudy Naostrzony z wlasnej reki.xD Peace
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Prawde powiedziwszy nie korzystam z czarów. Wole walke wręcz mieczami jednorecznymi lub mieczem z tarczą. Mam naostrzony i zatruty miecz mistrzowski i tarcze runiczną. Polecam bo to dobry zestaw ;)
 

ADJ

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
8
Ja tam wole broń jednoręczną , bo można miec 2 bronie albo tarcze :rolleyes:
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Ja zagłosowałem na bronie dwuręczne.Dlatego że są lepsze od jednoręcznych,może i wolniejsze ale jak jesteś mistrzem w broni dwu to kosisz wszystko nie ma przeciwnika który nie dał byś rady.Jednoręcznych nie lubię bo są może i szybki ale dziadowe za to i bronie jedno są takie lekkie^^. CYTAT
Ja tam wole broń jednoręczną , bo można miec 2 bronie

To jest typowy przykład n00ba(Nie urażam ale taka prawda), słuchaj myślisz że dwa miecze są do najlepsze bo dwoma naraz się wali , pewnie tak myslisz a niestety jesteś w błędzie.Ponieważ każda broń odzielnie wali,chyba że stukniesz kombosa.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Zagłosowałem na broń jednoręczną. Uderza szybko, daje możliwość noszenia tarczy, dzięki czemu mamy więcej punktów obrony. Mimo, że jest trochę słaba, jest szybka. A ja wolę szybką walkę, zadając obrażenia mniejsze w większym tempie niż mniejsze obrażenia w mniejszym tempie.
 

popuri

New Member
Dołączył
26.3.2007
Posty
12
Ja uwielbam ogrowy morgestern 250 obrażeń, bardzo fajnie to wygląda jak taki mały człowiek macha taką bronią jakby nic nie ważyła :lol:
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Dla mnie magia w tej cześci jest najlepsza ponieważ można smigać z ognistą kula i napierniczac potworki czy też orki :p
Albo z innymi czarami ;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Mi najbardziej podobaja sie(z wygladu) miecze jednoreczne, a co za tym idzie - najbardziej lubie nimi walczyc...Sam wyglad zewnetrzny nie jest jednak jedynym powodem dla ktorego gram owymi mieczami..Oto inne powody:
- nasz bohater moze nosic dwa miecze jednoreczne:D:D(moj ulubiony styl)
- ------------||-------------- tarcze
- dzieki temu, ze owe miecze sa lzejsze niz miecze dwureczne Bezi ma mozliwosc zadawania szybszych ciosow(co prawda obrazenia sa mniejsze ale...)
Wg mnie bronie jednoreczne maja wieksze zalety niz miecze dwureczne...Acha i pragne dodac, ze jest opinia tylko i wylacznie dotyczy Gothica III, poniewaz w innych czesciach wole grac bronia dwureczna(bo nie ma mozliwosci noszenia tarczy, 2 mieczy 1-recznych itd.)

Pozdrawiam, xdx
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
A ja zagłosowałem na miecze dwuręczne, zadają o wiele większe obrażenia niż miecze jednoręczne i Bezio całkiem fajnie z nimi wygląda. A najbardziej podoba mi sie jak po takim potężnym uderzeniu dwuręcznym miecze wróg odlatuje i się przewraca... ahhh to jest piękne :D A i mam nadzieję, że jesscze kiedyś zobaczę w Gothicu wspaniałego Uriziela ! To dopiero był miecz !
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Bardziej preferuje łuki, które
są poręczne i lżejszeod innych broni
bardziej elastyczne, szybko z nich strzelamy
i osobiście zawsze najbardziej mi się podobały
No i łuk jest idealny do polowań (mimo małej siły rażenia)
daje nam szanse zabić zwierzynę zanim zdąży do nas dobiec i zaatakować
no i łuk ma jeszcze możliwość używania płonących czy wybuchowych(Proch)strzał
więc w konkluzja jest jedna łuk jest git
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Ja chodzę z łukiem i dwoma mieczami. Co do łuku to mam najlepszy :p ,,Demoniczny Łuk'' A co do mieczów to chodzę z dwoma ,,Miecz Mistrzowski''.
Łukiem mistrz i walka dwoma mieczami tez mistrz (Ale dlatego że miecz mistrzowski daje tą opcje :p )

Pozdro
 

211092

New Member
Dołączył
21.4.2007
Posty
3
Magia jest zdecydowanie najlepsza w gothicu 3...
Zapewne nie wiele z was nia grala gdyz na poczatku jest bardzo ciezko (tak gdzies do 25 lvlu) ale potem regeneracja many + wysoka prastara wiedza=> wiekszosc potworow masz na hita (jesli sa w grupie nie beda cie atakowac wszyscy naraz)
problemy mialem jedynie na pustyni w swiatyniach bo lucznicy chowali mi sie w scianach :[ tak to Mag "wymniata"
 

Darkradlok

New Member
Dołączył
21.4.2007
Posty
1
najlepiej to się z dwuręcznego zamachnąć to jak wtedy rąbniesz stwora/orka/trupka/ludka to nie ma mocnych
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Dla mnie najlepsze zawsze będą topory :)

1. zadają ogromne obrażenie
2. trzymają w miarę przeciwnika na dystans
3. fajnie wyglądają :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom