Smoki

Adam09

Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
38
Stworzyłem tego posta abyście napisali swoje najlepsze taktyki na smoki. Uważam że najlepszą taktyką jest użycie strachu (czaru) wtedy smok ucieka i można bez draśnięcia go zabić.
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Jeśli grasz bez dodatku to pokonanie smoka jest proste wystarczy podejść trochę zabić i można póżniej uciec, pocleczyć się i znowu albo z dystansu lub magii (zależy od twojej klasy: mag, łucznik, wojownik). A jeśli grasz z NK to według mnie najlepiej jest przywołać sobie demona (ze zwoju) i zaatakować smoka we dwójkę, wtedy smok nie będzie wiedział kogo ma zaatakować i szybko zginie od ciosów demona i twoich.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
około 2 zwoje z deszczem ognia i umiera łatwe proste.Tylko trudno znaleść tą magię
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Trzeba go jakoś zablokować, a tak bez bugów to podchodze walnę go on odlatuje w bok, a ja sie obracam
walne go i tak w kółko.
 

Dolina

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
21
Najlepiej przywołać sobie z 20 goblinów szkieletów i one całą robotę załatwią za Ciebie :D Serio xD
Są małe i jest ich dużo a smok się połapać nie może :D
 

Konrad18

New Member
Dołączył
15.9.2008
Posty
8
Na smoki najlepszy jest deszcz ognia, zazwyczaj padają :) a jak nie to dobijamy mieczem
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Moje taktyki:

Pandrodor: to wlasciwie nie jest smok tylko przerosnieta jaszczura ;p Mozna poprostu poczekac az Cipher i Rod zabija i po smoku.
Pedrakhan: w NK z nim sa problemy, jak magiem to caly czas szkielety przywoluje i regeneruje mane potem chwila i smoka nie ma, jak wojownik to naprawde trudno paladynem w zwyklym G2 runami szybko mozna bylo zabic, niestety w dodatku trudno bardzo bo stwor szybko regeneruje hp i zmienia pozycje wiec najlepszy bedzie demon.
Feomathar: to juz smoczysko ;p Najlepiej wziasc Biffa jak gramy wojownikiem to padnie po kilku sec z pomoca biffa.
Fingregh: ten smok jest latwy, szponem beliara naprawde szybko mozna go skasowac, w zwyklym z biffem szybko padnie.
Fedaron: Angar nam pomoze, jak damy mu jakas dobra bron np smocza zguba to kilka sec roboty.
Smok Ozywieniec: No tu to mamy pole do popisu xD Mozemy 2x walnac deszcze ognia albo masowe zniszczenie, skuteczna sa tez runy paladyna oraz zniszczenia ozywienca i tajemnica biblioteki czyli sw pocisk chyba 6 wystarczy na smoka.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Moją najlpszą taktyka jest miecz :D Szczególnie dwuręczny. Przykładowo mam sobie Ciężki magiczny miecz dwureczny i ide sobie na takiego smoka. Wystarczą 2/3 kombinacje na poziomie mistrzowskim i smok gryzie ziemie ;) Jak już nie raz mówilem nie znosze magia grać bo jest za łatwo. Co to za satysfakcja że podejdziesz do smoka i użyjesz deszczu ognia, dla mnie nic. Wojownik jest najlepszy!
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ka tam jakoś specjalnie nie kombinuję ze smokami,ubieram ochronę przed ogniem na maxa,wypijam jakiś eliksirek szybkości i wale z dziada z kuszy,albo mieczyka,jak jest za blisko to w nogi i znowu 2-3 strzały i w nogi,ale tak było tylko z ożywieńcem.Całą resztę jednoręcznym mieczem dało radę bez uciekania i regeneracji. :D
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zmniejszenie potwora i wtedy smok jest do wzrostem do kolan bohatera :D Wtedy można zabic smoka jednym uderzeniem. Może niezbyt rycerskie ale kto tu mów że poczware trzeba zabić po rycersku?:)
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
No to ja mam trochę marny sposób na smoka-ożywieńca w NK. Kiedy kończyłem grę jako najemnik to byłem trochę marny(44 lvl) i nie mogłem se poradzić z ożywieńcem. W końcu wpadłem na pomysł, żeby wziąć i przyzwać demona który na chwilę zajmie ożywieńca. Kiedy już smok upora się z tą dużą muchą to wkraczamy do akcji. Jeśli mamy szczęście to undead nie bęzie walił kulkami ognia. Podlatujemy do niego z przygotowanym zwojem lodowa fala i zamrażamy delikwenta. Jako że ja wtedy używałem Szponu to nie mogłem smokowi nic zrobić, więc wziąłem jakiś pierwszy lepszy mieczyk który dałem radę unieść i go zaszlachtowałem zamrożonego, a i jeszcze przed tym zaszlachtowaniem trochę go poprawiłem massdeathem i poszło łatwo i bez uszczerbku na zdrowiu.
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Najlepszy sposób ? Chyba każdy ma inne zdanie co do tego. Według mnie smoki najlepiej zabić normalnie, mieczem, ew. wspomagajać sie kuszą. Duża łatwiej jest gdy gram magiem, wtedy wystarcza czar piorun :p
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
CYTAT
Zmniejszenie potwora i wtedy smok jest do wzrostem do kolan bohatera

nie da się smoka zmniejszyć :p przynajmniej w Nocy Kruka ja próbowałem każdego smoka zmniejszyć ale się nie da
ale mój sposób to demony albo szpon beliara dużo im odbierze a na smoka ognistego to mam dla was rade: wypijcie leiksir szybkości pobiegnijcie do ściany wejdźcie na nią wybierzcie dobrą pozycje i was nawet nie ruszy :)
 

fryderr

New Member
Dołączył
20.2.2009
Posty
11
dobre jest wziasc zaklecie przyzwanie szkieletu goblina zajma go a ja se do nie go podejde i zaczne walic gobliny sa szybkie i ciezko je zaic bronia lepiej z broni strzelajacej wiec troche mu zajmie zabicie 40 goblinow mozna tez dodac szkielety wtedy juz po nim
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Bez NK pokonanie smoków jest banalnie proste.Ja zazwyczaj strzelałem w nie z odpowiedniej odległości z kuszy lub podchodziłem walnąłem kilka razy mieczem, następnie uciekałem aby sie podleczyć i znowu nawalanko mieczem itd.
 

Bartek7bartek

Member
Dołączył
17.3.2009
Posty
31
Kusza każdy Smok po mniej więcej 12 hitach CELNYCH padnie ;) albo dobra jest taktyka że gdy w was trafi płomień odrzucający skoczyć (jak ma się akrobatykę to możliwe że nie zmienimy pozycji. :rolleyes: :p
 

KamilzLasu

New Member
Dołączył
28.3.2009
Posty
14
Przed walką ze smokiem czasem dobrze jest... najarać się bagiennego ziela :p Czas jest spowolniony, a my mamy więcej czasu na uniki :) Najlepiej jeszcze eliksir szybkości. Jednak same walki (z NK) mogą okazać się dość trudne. Wraz z demonem/towarzyszami powinno pójść łatwiej.
 

Norris

Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
35
Według mnie nie trzeba się bawić w bicie z dystansu czy też bieganie wchodzisz gadasz z nim, a potem podbiegasz i bijesz go wręcz.
Kiedy odlatuje musisz się do neigo obracać i uważać jak zieje ogniem. Po jakimś czasie walki smok padnie.
 

longownica

New Member
Dołączył
2.2.2011
Posty
22
Każdy ma swoje sposoby na różnych gildiach ale uważam że najgorsze co można zrobić to grając z super wyposarzeniem umiejętnościami na max. na cheat god wpisać kill :mellow:
 
Do góry Bottom