Smieszne screeny

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
"No mówię ci stary TAAAAKA ryba!"

Po prostu po tym padłem : P

No a teraz coś z humoru o Microsofcie/Windowsie:

BILL.gif


Blad1.jpg


WIN12.gif


WIN81.jpg


WINDOWS.jpg


windows_2.jpg


windows_NT2.jpg


world_dominatiom.jpg
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
hehe DOBRE !!
biggrin.gif

jak coś znajde to pocisne :0 a i jak ktos niewie jak ustawić to niech wyślie PM i obrazek na maila Cord_gc@o2.pl
tongue.gif
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
spamerzy.jpg


W kolejnosci: Muro :arrow: Mag Ognia :arrow: Kacperex

spam7.jpg


Następny trójkącik: Windows XP :arrow: Robhar II :arrow: GO_RN!!!

PS. Zostawcie to, bo to jest po prostu śmieszne
biggrin.gif


EDIT: Ojej... przepraszam Vampek : (. Ale gdy zasłużysz się w takim stopniu jak oni, dostąpisz tego zaszczytu i dołączysz do nich d[^-^]b

Przy tych odkrywcach- brzuch mnie ze śmiechu rozbolał ^^ zajebiste : D
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
hehe świetne to jest i wiecie co to by było dobre jak ktoś ostro spamuje to ostrzeżenia i TAKIE właśnie kary forumowe poniżenie
co o tym myślicie ??<<
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
QUOTE W kolejnosci: Muro :arrow: Mag Ognia :arrow: Sebek

Następny trójkącik: Windows XP :arrow: Robhar II :arrow: GO_RN!!!

PS. Zostawcie to, bo to jest po prostu śmieszne :d

I nic o mnie! A tak się starałem, no tak się starałem... ech, zraniłeś mnie, Efremz...

Moja galeria:

entuzjazm.jpg


Entuzjastyczni odkrywcy;)

poser.jpg


ninja-cat.jpg


warszawa.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
No tak juz lepiej duzo lepiej:p

No czego ty nie powiesz? Bardzo treściwa wypowiedź. - Gothi

Gothi nie wiesz oco mi chodzilo bo przedtem bylem wkurzony na Efremza za te obrazki bo wpominal tu o mnie noi w tym poscie na niego najechalem ale ty chyba tego nie widziales . No ale potem edytowal tamten post i zmienil moje imie na Kacperxa czy cos takiego wiec i ja zmienilem moj post zeby go nie obrazac(Efremza) no ale ty tego nie widziales. A mam rozumiec ze za tego posta dostalem ostrzezenie. No coz szkoda tylko ze nie widziales tamtego no ale to juz nie twoja winna. Cos mi sie wydaje ze rzadko tu zagladasz jako mod.Mam nadzieje ze teraz juz jest wszystko jasne i jesli to mozliwe mam nadzieje ze moje ostrzezenie zostanie usuniete. Jesli jest taka mozaliwosc oczywiscie.

Na wstępie sorki za arcyspamera, troche mnie poniosło, ale co do obrazków Efremza, widziałem je i były one już za nim zostałem modem i skoro nikt z nimi niczego nie robił, nie chciałem się wtrącać, ale nadal uważam, że ostrzeżenie ci sie należało. To mogłeś napisać na gg, a nie tu! Nie jesteś "młodym" userem for00m, a więc wiesz co nieco o tutejszych zasadach, więc nie powinieneś ich łamać, wiec się nie denerwuj - Gothi
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
Czy Efremz nie powinien dostać ostrzeżenia :? :? :?: No cóż myślałem że te twoje przeprosiny do mnie na GG były prawdziwe 8) a jednak się pomyliłem!! No cóż jeżeli uważasz że to jest śmieszne to może ja napisze o tobie ?? Tylko później nie mniej do mnie żalu!! Nie będę nic tutaj o tobie pisał bo szkoda marnować czasu na takiego jak ty!
EDIT: Vampek ja się nie czepiam z tego powodu tylko z tego, że chamstwo Efremza przesadziło!
Vampek: Mag, nie przesadzaj. Myślisz, że jak będziesz się wszystkiego i wszystkich czpiał to dostaniesz moda? Na twoim miejscu bym tak nie uważał...
 

dRaiser

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
92
Rety.. dopiro teraz spojrzałem na te jego "screeny". Sorry, Efremz, ale to było (jest?) debilne, za przeproszeniem wszystkich poza Efremzem, zachowanie i ja bym dał ci b.a.n.a.. Coś ci się w mózgu przelasowało czy jak?!?
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Nie zrozumiesz tego dRaiser. Za krótko tu jesteś, nie wiesz w jakich okolicznosciach zamieściłem tu te screeny (i tak nie chce mi się tłumaczyć). Zamiesciłem obrazek, miałem swoje powody. Został umieszczony bodajże dokładnie 10 dni temu. Chłopaki gratuluje refleksu.

PS. Do Maga- Przeprosiny były szczere
PPS. Do Maga- Proponuję, że skoro poczułeś sie taki dotkniety, możesz zrobić cos podobnego mi (nie będe miał żalu)
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
A ja proponuję byście wrócili do tematu. Czyli albo ślecie screeny, albo nic nie piszecie...

A co do Efremza, Maga Ognia i dRaisera - na przyszłość załatwiajcie to prywatnie...
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Jeśli chodzi o tą afere to ja powiem, że to było moje zdjęcia które dałem Efremzowi, a on wykazując się nie lada odwagą i pomysłowością umieścił je na forum. Bardzo dobrze, że to zrobił - wychodzi kto jest jeszcze szczeniakiem, a kto prawdziwym userem forum, który nie wytrzumuje spamu innych i załatwia to w sposób prywatny i jednoczeście pomysłowy.
Jeszcze ktoś tu będzie załatwiał prywate lub powracał do "afery Efremza" ostrzeżenie ma jak w banku. Zapamiętajcie moje słowa - Gothi
HOOAH! A to cos od wujka Snake:
p4hh40.jpg
 

m4_t

New Member
Dołączył
9.12.2004
Posty
2
Witam wszystkich!

Może na początek wrzód:

g26av.jpg
biggrin.gif


Mam nadzieję że się podoba.
Pozdro
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Hehehe - to już wiem czemu Wrzoda wszyscy męczyli i nie lubili... Nowy dobrze zapowiadajacy sie user, to mi się podoba
laugh.gif


A wracajac do tematu - to moje propozycje
tongue.gif
:
lol4nq.jpg

lol20vw.jpg
 

George*

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
124
Wiem ze troche poźno ten post pisze... (ale moze nie dostane za niego ostrzezenia)




Te libacje kiedys go wykonczą... :roll:

cat8rw.jpg


Vampek: Nie, nie zwrócę mu uwagi. Uważam, że jeśli ktoś ma coś ciekawego, to ma prawo to zamieścić. Zresztą, ten kiciuś wymiata jak zawsze ;]
 
Do góry Bottom