skrzynki

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
bardzo prosze o pomoc, chcialebym wiedziec jak sie otwiera skrzynki w gothic1, on chyba sam wklada wytrych, a ja co mam zrobic ?? prosze o pomoc, z gory dziekuje
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
to tak albo mozesz sie nauczyc otwierania u rączki w starym obozie(wtedy bedziesz szybcie otwieral zamki i nie bedziesz tyle wytrychów łamał) albo sie nie ucz tylko normalnie otwieraj

wdładasz wytrych do zamka i strzałkami albo w lewo albo w prawo przezuwasz....kazdy kófr ma inna kombinacja(no moze prawie kazdy) i gotowe na poczatq mozesz troszq wytrychów połamac ale tym sie nie przejmuj...kroisz to co jest w skrzynce i sie wzbogacasz
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
a o co chodzi, np nacisne w lewo, a tam pisze: cholera...trzeba zaczac od poczatku ????
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
Jak ci tak piszę to zrób zacznij od początku a jeżeli ci piszę: Brzmi nieźle to właśnie zaczołeś otwierać zamke
tongue.gif
!Pozdro
 
A

Anonymous

Guest
aha, a ktos pisal ze musze raz w lewo a raz w prawo, a ja probuje i w lewo i w prawo i ciagle tak mowi, od czego to zalezy, sa jeszcze jakies inne mozliwosci ??
 
Dołączył
16.10.2004
Posty
153
jak tak mówi to znaczy że skrzynie można tylko kluczem otworzyc albo wogule sie nieda(w co watpie)
P.S.
tak samo sie drzwi otwiera
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
musisz probowac roznych kombinacj np lewo lewo prawo itd!!!!
 

Cysio

New Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
9
każda skrzynka ma zapisane jak ją sie otwiera (poza kilkoma których otworzyć sie nie da
sad.gif
) i np: klikasz w prawo i Bezimienny mówi że trzeba zacząć od początku to klikasz w lewo (jeżeli znowu tak mówi skrzynki nie da sie otworzyć wytrychem tylko kluczem) mówi brzmi nieźle to otwierasz dalej, czyli znowu np w lewo, jak mówi brzmi nieźle to jedziesz dalej, a jak cholera trzeba zacząć od początku to znowu lewo potem prawo (bo lewo sie 2 raz nie da) itd. może to brzmi skomplikowanie ale to banalne! 8)
 

Ork Elita

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
12
Wciszkasz Ctrl i np.lewo,prawo,prawo,lewo idt. itp.
Jak nie można otworzyć lub trzeba klucza a ty go nie masz to daj skrzyni pożądnego kopa.
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
najlepszy sposób na skrzynki to podejść do niej, zrobić save, i pisać na kartce np. lewo lewo prawo lewo lewo prawo
biggrin.gif

kiedy już znamy szyfr to wczytujemy zapis gry i odczytujemy szyfr z kartki
biggrin.gif
tym sposobem nie tracimy żadnego wytrycha 8)

Ps. można jeszcze zrobić podkop pod skrzynką, bo one nie mają dna (sic!)... niestety to niesprawdzona metoda
biggrin.gif
 

rastaffari

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
157
Najgorzej jak jest dluga kombinacja i malo wytrychow :/ to trzeba wczytywac czesto a to sie dlugo robi :/
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Umiejętność

najlepiej jest się nauczyć umiejętności otwieranie zamków i poćwiczyć zręczność
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
jak pisze ze wytrych został złamany to niestety tracimy wytrych;(a jezeli pisze chol***,trzeba zaczać od początku to nic nie tracimy tylko ze trzeba zaczynac od początku
 

Reges

New Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
12
Gdy masz już wytrychy i gdy już włożysz je do skrzyni, to wystarczy naciskać w prawo i w lewo i łamać kombinacje
biggrin.gif
. Lecz radzę się wyuczyć otwierania zamków jeśli chcesz zaoszczędzić trochę wytrychów i okraść kogoś jeszcze.
smile.gif
biggrin.gif
8)
laugh.gif
:wink:
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Wiecie co? Kiedy buszowaem w skrzynkach w siedziebie strażników w zamku, to jakoś chyba ANI RAZU nie udało mi sie trafić odpowiedniego przesunięcia :/ Mam odwrotną zdolność jasnowidzenia (wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi, czyba, że niewłaściwie to nazwałem - bo nie jestem wtajemniczony
biggrin.gif
), czy po prostu jakoś z tymi skrzynkami zrobili tak, że je cholernie trudno otworzyć?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom