Silvio

Status
Zamknięty.

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
jak w temacie.
dostałem zadaznie od Tozhgara w Bakareshu żeby zabić koczowników w oazie, i do pomocy mogłem sobie wziąść Sylvia. tak też zrobiłem koczownicy nie żyją ale silvio nie chce sie odczepić nawet kiedy z nim gadam tam gdzie zazwyczaj stoi.

co z nim zrobić?? jak sie go pozbyć? mam go zaatakowac żeby sie odczepił czy jak??
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Użyj czaru amnezja czyli najpierw go powal na glebe a potem jak wstanie daj amnezje i się odczepi ( najlepiej od tyłu)! :D
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Jesli jest ,,przyjacielem"(kolor nazwy zielony/niebieski)to go z broni z bliska nie walniesz-mozna z łuku ale nie bij ciągle nawet jak ma mało zycia bo jak padnie to nie wstanie(wiesz oco chodzi<stanie mu sie to samo co mojej babci gdy sporzyła strechnine niechcący :D-oczywiscie zart)
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
dostalem zadanie zeby aldo zabic jak go zabije to sylivio sie na mnie zuca i jest czerwony wiec moze wtedy rzucic na niego czar amnezja?

co wy na to? czy to podziala?
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
nie... ja mialem ten sam problem i rozwiazalem to tak... poszedlem do oazy sam i wszystko zrobuilem i potem jak wracalem to aby do niego podbilem ze bandyci zalatwieni i bez problem expa zgarnalem a zadanie zaliczone... zreszta Silvio i tak tam za wiele nie pomaga :)
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
ta ale ja nie dysponuje sejwem z przed oazy :/ expa dostalem od Sylvia i Benito no i za zadanie ofc ale ja chce sie go pozbyć. spróbuje zabic Aldo sylvio sie czerwiny zrobi i rzuce na niego amnejze a jak nie podziala to trudo zabije go ~~.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom