Siemka All ;)

tomiko9

New Member
Dołączył
2.4.2014
Posty
0
Jak w temacie ;) Witam wszystkich użytkowników forum i portalu ;)
Już dawno nie odwiedzałem dobrych stron z tematyką produkcji piranii a tu proszę!
-przez fejsbusia wiele można znaleźć :D
Ale nie odbiegając od tematu to wita Was serdecznie stary poczciwy wyjadacz ;)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Witam nowego kolegę, zapraszam do zapoznania się regulaminem i do pozostania z nami na dłużej.
Może podzielisz się jakimiś wspomnieniami jak zaczynałeś grać w gothica.
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Witamy, witamy.
 
Może odwiedzałeś dobre strony, ale ta jest najlepsza.
 
I koniecznie powiedz którą część lubisz najbardziej :lol:
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Facebook poprowadził Cię w dobre strony młody padawanie. :D
 
Witamy i rozgość się, gdybyś miał jakieś pytania wal śmiało ;)
 
PS. Monia brr, boje się tego oka ;f
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Sorry za spam, ale.. teraz mam ochotę obejrzeć Star Wars :huh:
 
Oko Cię obserwuje, więc grzecznie tam. Brr wrr.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
witamy nową owieczkę w naszych szponach , jak zostaniesz dłużej masz szansę załapać się do kotła :hahaha:
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Do jakiego kotła?? Tomiko, się nie przejmuj, ta w czerwonym kubraczku często takie dziwne rzeczy gada. Generalnie to musisz uważać na Wiedźmy. 
 
Witam Ciebie i ja w naszych skromnych progach, rozgość się i zostań na dłużej.
 

tomiko9

New Member
Dołączył
2.4.2014
Posty
0
Dark Fenix napisał:
Witam nowego kolegę, zapraszam do zapoznania się regulaminem i do pozostania z nami na dłużej.
Może podzielisz się jakimiś wspomnieniami jak zaczynałeś grać w gothica.
Witam,witam kolegę ;) z racji wieku to już tych latek minęło jak pierwszy raz ,,po omacku" ;) kupiłem Gothic 3 i właśnie tak się zaczęła moja przygoda wtedy w ogóle chyba z rpgami,czy tam cRPG-ami ;) i oczywiście potem przyszedł czas na Gothic 2 NK i na koniec początek,czyli Gothic ;)  ....taka sytuacja ;)
 
psyched napisał:
Witamy, witamy.
 
Może odwiedzałeś dobre strony, ale ta jest najlepsza.
 
I koniecznie powiedz którą część lubisz najbardziej :lol:
No rozbieranych nie ma :( więc...... :D hehe,dopiero się zapoznaję z treściami na stronie i forum,a z racji mocno ograniczonego czasu (rodzina i praca) to idzie mi to bardzo mozolnie ;) ale nie odbiegając od tematu to wszystko mi się tu widzi na cacy ;)
 
Szkeleton napisał:
Facebook poprowadził Cię w dobre strony młody padawanie. :D
Słowo do mnie ,,młody" w moim wieku jest jak najbardziej dla mnie komplementem ;) hehe
 
 
abisynka napisał:
witamy nową owieczkę w naszych szponach , jak zostaniesz dłużej masz szansę załapać się do kotła :hahaha:
hehe-nastały czasy gdy to owieczki są groźniejsze od wilków :hahaha: ,a co do kotła,to co mam napisać,może jedynie ,,wrrrrr" ;) Witam,witam Panią ;)
 

tomiko9

New Member
Dołączył
2.4.2014
Posty
0
El Bastardo napisał:
Do jakiego kotła?? Tomiko, się nie przejmuj, ta w czerwonym kubraczku często takie dziwne rzeczy gada. Generalnie to musisz uważać na Wiedźmy. 
 
Witam Ciebie i ja w naszych skromnych progach, rozgość się i zostań na dłużej.
Spoko ;)
Taka miła ekipa to i rozgościć się jest łatwo,oczywiście postaram się zostać na dłużej,na drodze może jedynie stanąć moja przeprowadzka końcem kwietnia,co za tym idzie z brakiem na około 2/3 dni internetu,ale podołam temu ;)
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Miałam na myśli którą część Gothica/Risena, a Ty już takie myśli! :p
 

tomiko9

New Member
Dołączył
2.4.2014
Posty
0
psyched napisał:
Miałam na myśli którą część Gothica/Risena, a Ty już takie myśli! :p
:D starość,nie radość,młodość nie wieczność :p bo nudno by było ;) więc tak:jeśli Gothic-ka to hmm,wszystkie 4,bo każda ma w sobie to coś,jedynka fabułę,zapoznajemy się co i jak,jest ok.,dwójka (grałem tylko w NK) więc całość z dodatkiem bardzo się podobała mi (fabuła,większy poziom trudności),wsio na plus,trójka oczywiście podrasowana w community i quest patche,no i ZB też,mimo tylu bugów,fabuła jest ostatnią taką tematyczną kontynuacją,więc wszystkie do Arcanii Gothic-ki,co do Risen,oczywiście też obydwa,w jedynce byłem w szoku,że na tym samym kompie śmiga mi cacy na średnich,a G3 bugowało się,więc nawet mnie ten atak klonów nie zniechęcił i coś chyba ze 2x ukończyłem całość :D to samo  Mroczne wody,sprostały oczekiwaniom i 2x też ukończyłem je,podsumowując Gothic 2 NK i Risen 2 ale ogółem wszystkie te 6 części polecam każdemu,kto lubi te sprawy ;) jejciu,ale się rozpisałem :) ale to nic,ta strona po to jest ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Mówiąc młody chodziło mi o twój staż tutaj :D
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
A, witamy, witamy w Kolonii, chlebem, solą, zielem i ryżówką. Czuj się jak w do... eee... w Kolonii.
:zigiface:
 
Do góry Bottom