[Serial] Vikings

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Ktoś ogląda? ;)
 
Już trzy sezony za nami, kolejny w 2016. Moim zdaniem chyba najlepsza tego typu produkcja. Nie dość, że zacna gra aktorska, zacne kostiumy, dobrze zbudowany klimat to i potrafi nieźle zaskoczyć. Na dodatek z sezonu na sezon coraz lepiej i z większym rozmachem ^^
 
W skrócie serial opowiada o losach wikinga Ragnara Lothbrok i jego rodziny, ukazując jednocześnie wiele aspektów życia w czasach, kiedy normanie wyruszali na pierwsze wyprawy łupieżcze na tereny dzisiejszej Wielkiej Brytanii i północnej Francji. Losy bohaterów są dosyć skomplikowane i wielowątkowe, nie są oni również spolaryzowani na dobrych i złych. Każdy plasuje się na jakimś odcieniu szarości, potrafi zaskoczyć brutalnością i bezwzględnością w dążeniu do celu. Serial oczywiście obfituje w łodzie wikińskie i sceny walki, zaskakujące zabójstwa, konfrontacje i zwroty akcji. Nie można narzekać na nudę :)
 
Dla niewtajemniczonych trailer pierwszego sezonu:
 
Klik!
 
oraz trailer 4 sezonu (2016):
 
Klik!
 
 
Co myślicie? :) Który sezon wg. was najlepszy? I jakie dajecie szanse, że czwarty utrzyma poziom? :D
 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
oglądałam pierwszy sezon i bardzo podobało mi się, potem jakoś nie miałam zbytnio okazji oglądać drugiego sezonu w całości, ale mam nadzieję że obejrzę , nadrobię zaległości i ocenię który sezon najlepszy :D
oczywiście mam nadzieję że czwarty sezon nie zawiedzie fanów :p
 

Kujaw

Członek artystyczny
VIP
Redakcja
Dołączył
24.2.2014
Posty
209
Najlepszy serial jaki do tej pory oglądałem. Każdy sezon jest pełen akcji, dlatego nie wymienię najlepszego. Szkoda, że tak długo trzeba czekać na kolejne.
 
PS. Kocham Lagerthe
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Dla mnie też jeden z lepszych seriali które oglądałem. Obejrzałem wszystkie trzy sezony i czekam na 4, z przyjemnością obejrzę trailer, bo jeszcze nie widziałem. 
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Na bieżąco z tematem. Jakoś całkiem niedawno 4 sezon w toku. Nowego odcinka jeszcze nie widziałem. Pro serial :)
 

czapek

New Member
Dołączył
1.8.2016
Posty
1
Długo czekałem na tak ciekawy serial. Wiadomo 1 sezon najlepszy jak zawsze :)
 
Do góry Bottom