[serial] South Park

T

Thran

Guest
Któż nie pamięta słynnego South Parka :p jak dla mnie serial bomba najlepszy jest Cartman :lol: jego rasizm jest niemożliwy naśmiewanie się z Kennego albo i Stana normalnie bomba a wspomnę że odcinek poświęcony WoWowi dostał nagrodę EMA :) jak dla mnie serial The Best który posiada czarny humor ma trochę nawiązań do filmów i historii.

Tutaj przykładowy odcinek dla tych co nie oglądali nigdy tego:

http://pl.youtube.com/watch?v=BYsm106JA_w&...ony%2Fsezon1%2F

Don't Kich The baby :lol:
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Temat: South Park

Był ten temat nie tak dawno temu.

A co do samego serialu to bardzo go lubię. Nie oglądam na bierząco, nie gonię za odcinkami, jeśli jednak zdarzy mi się okazja obejrzenia, to z chęcią :). Ulubiona postać? OFC Cartman. Lubię taki irracjonalny, ale jednak naprawdę dobrej klasy humor i nie mówię tu o przeklinaniu, bo to mnie nie bawi, raczej mam tu na myśli żarty sytuacyjne itp.
 
T

Thran

Guest
Kurde wcześniej Topicu nie zauważyłem :) przepraszam :)

Co do serialu.

No Cartman Rulez jego żarty z kyle i kennego są najlepsze :D mogli by puścić 10 i 11 serie na MTV bo narazie chyba 3 puszczają lub coś :huh:
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
CYTAT(Thran @ 01-10-2007, 18:33) [snapback]154764[/snapback]
Kurde wcześniej Topicu nie zauważyłem :) przepraszam :)

Co do serialu.

No Cartman Rulez jego żarty z kyle i kennego są najlepsze :D mogli by puścić 10 i 11 serie na MTV bo narazie chyba 3 puszczają lub coś :huh:


A na MTV leci z napisami, czy z dubbingiem, bo nie jestem na czasie? Jeśli z dubbingiem, to olej to, bo nie ma chyba nic gorszego niż SP z dubbingiem :/ Nie słychać wtedy genialnych tekstów chłopaków i mojego ulubionego głosu Eryczka :p
 
T

Thran

Guest
Niestety ale z Dubbingiem leci na MTV wielka szkoda no ale ja na to nie zwracam uwagi bo i tak ta serial jest dobry :D Cartman to król rasizmu normalnie :lol:
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
QUOTE
A na MTV leci z napisami, czy z dubbingiem, bo nie jestem na czasie?

Jak ostatnio tam oglądałem, to były napisy i całe szczęście, bo dubbing to jest najgorsze co może być (mam tu na myśli wykonanie polskie, które niestety leży i to nie tylko w kwestii tego jednego serialu).
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Oglodałem sporo odcinków na necie jednak nie które były angielskie i zabardzo nie kumałem ale serialek w porzo
 
Do góry Bottom