[serial] South Park

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Chciałem się dowiedzieć, co sądzicie o tej kreskówce, jaki jest wasz ulubiony odcinek i jaka ulubiona postać?

Ja uważam, że ta kreskówka jest świetna!!! Można przy niej boki zrywać na okrągło (mam ponad 100 odcinków na kompie i dopiero jestem w połowie), a dodatkowo w większości odcinków zawarte jest głębokie przesłanie (głębsze niż w wielu filozoficznych przemówieniach), chociarz z kolei w niektórych odcinkach lekko przeginają (walka bokserska Jezusa i Szatana; facet, który gwałcił kurczaki, aby nauczyć policjanta czytać). Ale mimo takich numerów i tak South Park pozostanie moją ulubioną kreskówką...

Moje ulubione odcinki:
312 - Korns Groovy Pirate Ghost Mystery - doskonała parodia krekówki Scooby Doo z zespołem Korn w roli głównej :D
401 - Cartmans Silly Hate Crime - Cartyman idzie do więzienia i razem z Kennym uciekają do meksyku elektrycznym samochodzikiem Kenny`ego...
109 - Starvin Marvin - kiedy chłopaki wzięli udział w konkursie i zamiast zegarka wygrali... Etiopczyka :lol:

Ulubione postacie:
pierwszoplanowa:
Eric Cartman - wredny skubaniec, któremu zależy tylko i wyłącznie na forsie i cały czas śmieje się z biedy Kenny`ego
drugoplanowa:
Craig - z pozoru zwyczajny chłopiec, który zdobył moją sympatię tym, że każdemu pokazuje fucka :lol:


Jeśli temat się nie spodoba, usuńcie go...
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Zgadzam się z tym że ta kreskówka jest super... Rozluźnia i rozśmiesza. Zawsze mam zwałe jak zbiją Kennego (tak się pisze??). Jesli chodzi o odcinki to głównie oglądam je w telewizji i tam niestety jest cenzura.

Odcinka ulubionego nie mam... Najbardziej podoba mi się wersja filmowa

Ulubiona postać to:

Cartman- Zwałowy wredny grubas

Kenny- Zawsze go zabijają czemu toważyszy bardzo fajna kwestia....
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Heh South Park is nice
tongue.gif
Kiedyś oglądałem tego mase teraz już w ogóle:p
Niestety nie mam czasu na oglądanie tej poranionej bajki. South Park jest bardzo zabawny i specyficzny, są w nim zabawne i bardzo ciekawe dialogi jak i akcje
tongue.gif

Co wiecej moge powiedziec bajka śmieszy swoja głupotą
tongue.gif


Ulubiony przedstawiciel filmu:

Kenny - "Kenny nie żyje w suknisyny" - a potem dziwnie się odradzał czy co?
 

KAnu

New Member
Dołączył
6.8.2005
Posty
16
Duzo obejrzalem tych kreskowek a najbardziej podobal mi sie odcinek nazwy nie pamietam ale chodzilo o to jak pies Stana byl pedalem
biggrin.gif
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Ja mam dużo odcinków South Parku na kompie,więć trochę tego naogłądałem.Według mnie najlepszym odcinkiem był ten,kiedy świąteczna kupa wychodzi z klozetu i zaczeła śpiewać.(hehe)Dobry ten odcinek był

Pozdro dla fanów South Parku


OBROŃCA JEROZOLIMY
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
fajna kreskówka, głupawa ale śmieszna.

ulubionego odcinka nie mam ale tak jak s_e.b_ie najbardziej podoba mi się wersja filmowa. moją ulubioną postacią jest KENNY - ciota jakich
biggrin.gif
mało. najlepsze w filmie było jak zginął i trafił do piekła
laugh.gif
he he, a tam diabeł jako hhmmm podwładny
laugh.gif
Hussaina he he
tongue.gif
.



Pozdrowienia dla twórców South Parku i wszystkich forumowiczów !!!
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Heh. Kto nie oglądał South Parka chociaż raz w życiu?
Mnie też się ta bajka bardzo podoba. Cartman wymiata
tongue.gif
. A tak na serio to oglądałem kilkanaście odcinków, ale były po angielksu (kapowałem sporo), ale zdjeli z anteny. Ostatnio odnalazłem niemiecki program, gdzie też to puszczają, ale że niemiecki to dla mnie najgorszy język na świecie, to zaprzestałem oglądać
tongue.gif
.
Pozdrawiam.
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
South Park to jedna z moich ulubionych kreskówek. Wulgarny język, wyśmiewanie najwiekszych religii świata (szczególnie żydów), swiatowych gigantów (USA, Kanada, czy Japonia) tworzą z SP skandlicznie, politycznie nie poprawne dzieło. I za to lubie ten serial.

Teraz ulubione odcinki i te, które wzbudzają wiele kontrowersji.
"Super Best Friends"- niejaki David Blame (tutaj parodia Davida Coperfielda) tworz sekte dzieki, ktorej opanuje świat. Przeciwko niemu staje zespół zlozony z reprezentanów najwiekszych religii swiata. Bóg pokazany jest jako Zordon, a reszta teamu jako wojownicy z serialu "Power Rangers".
Odcinek ten jest bardzo prowokacyjny. Autorzy nabijają sie cudów Jezusa, ale na koncu mamy proste przesłanie milosci.

PS. Potem jeszcze cos dopisze, poniewaz teraz nie mam czasu.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
QUOTE Ja już wogóle wyrosłem z bajek!!Ostatnią którą oglądałem był Shrek 1 i 2!!A poza tym shrekiem ostatnią oglądałem z 2 lata temu!!

Hmm... Trochę dziwne jest porównanie SP do Shreka... Że się tak wyraże - nie ta grupa wiekowa
laugh.gif


A ostatnio oglądałem odcinek, w którym w szkole był fotograf, a Kenny dla żartu wlazł do swojego ubranka do góry nogami-tak, że było mu widać tyłek tam, gdzie powinna być twarz
biggrin.gif
A Cartman chcąc zrobić żart zamieścił to zdjęcie na opakowaniu mleka jakoby Kenny był zaginionym dzieckiem i zgłosili się ludzie, którzy mieli pośladki w miejscu twarzy, bo myśleli, że to ich syn
laugh.gif
Nazywali się państwo Tompfffffffon
laugh.gif
Myślałem, że nie wytrzymam...
Dla zainteresowanych - 510 - How To Eat With Your Butt

PS. Wodzu!! Jeszcze pare postów i dojdziesz do 1000!!
biggrin.gif
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
QUOTE A Cartman chcąc zrobić żart zamieścił to zdjęcie na opakowaniu mleka jakoby Kenny był zaginionym dzieckiem i zgłosili się ludzie, którzy mieli pośladki w miejscu twarzy, bo myśleli, że to ich syn Nazywali się państwo Tompfffffffon Myślałem, że nie wytrzymam...


laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
.....ohhh. pamiętam to. To było zajombiste. Też się polałem ze śmiechu ( nie dosłownie ). Odcinki które wryły mi się w pamięć to było jak Cartman robił "czerwoną rakietę", nie będę tłumaczył o co chodzi, bo jeszcze dostanę o.s.t.r. Następny odcinek był o gadającej ręce Cartmana jako Jeniffer Lopezz
laugh.gif
laugh.gif
Ci co oglądali to wiedzą . To było bombastyxzne!!

No a oczywiście Cartrman i Kenny rlzzz!
 

Eline

Bratnia dusza Gothic.up
Dołączył
8.8.2005
Posty
32
Powiem, że nie zachwyca mnie specjalnie ta kreskówka. Oglądałem kiedyś ten film pełnometrażowy w kinie i stwierdziłem, ze wszystko opiera sie na przekleństwach i głupich aluzjach do świata polityki, no i nie tylko. W sumie nic specjalnego. No ale to tylko moja opinia....
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Ja uwielbiam te kreskówki.Po prostu są boskie.Grupa dzieciaków ciągle po sobie jeżdżących i obrzucających się mięchem.Boskie.Przypomina mi mnie i moich szkolnych kolegów. Najbardziej lubie Cartmana i Stan i Wendy(Stan:bueee).I oczywiście Terrence'a i Philipa
 

Mistrz Vatras

New Member
Dołączył
28.7.2005
Posty
12
Ja tego nie oglądałem nigdy a jak byście mogli napiszcie na jakim to kanale leci albo z jakiej www można sciągnąc
 

CR3SPO

New Member
Dołączył
4.9.2005
Posty
6
South Park jest swietne moj lubiony odc

129

Kenny-ulubiona postac
laugh.gif
 

*FoRtUnO*

Member
Dołączył
18.9.2005
Posty
31
Najlepszy to był film a te odcinki to były troche naciągane nie mieli już co pokazać to zaczeli podrabiać różne gwiazdy , jestem ciekaw jaką techniką został robiony ten film
wink.gif
wink.gif
wink.gif


Pozdro
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
http://allabout-sp.net/episodes.php

Znalazłem fajnego linka w sieci ;p
Są tu wszystkie sezony south parku ;p

A teraz do rzeczy.
I. Co o tym sadzicie?
II. Ulubiona Postać ?
III. Ulubiony sezon ?
IV. Ulubiony odcinek ?


I. Według mnie bardzo fajne "bajeczki" na których można się nieźle pośmiać ;p
II. Eric Cartman- według mnie kosi po całej linni i te jego bluzgi xD
III. 8 sezon xD
IV. Episode z Paris Hilton xD
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Kiedyś myślałem o założeniu takiego tematu :)

1. SP to mój ulubiony serial dla dorosłych. Mam na kompie wszystkie dotychczasowe odcinki i na bieżąco ściągam nowe. Jednak po ostatnim sezonie stwierdzam, że Matt i Trey (twórcy) się powoli wypalają w tej kwestii i zaczyna im brakować pomysłów... Ale dotychczasowe odcinki przyniosły mi ogromną ilość radości :D A w serialu tym cenie sobie to, że nie jest on zwykłym skupiskiem bluzgów, ale większość odcinków (nie powiem, że wszystkie, ale większość) ma w sobie jakiś ukryty morał. Jak już będę miał dzieci to będę im od małego puszczał SP ;) (dżołk, jakby ktoś nie zczaił)

2. Prawdopodobnie będzie to Butters - epizody z jego (znaczącym) udziałem należą do moich ulubionych. Jego akcje zawsze mnie rozwalają na łopatki.

3. Nie mogę się zdecydować pomiędzy 6 i 7 - oba sezony wręcz napakowane świetnymi odcinkami, ale chyba z nich wybiorę 7, bo w nim już powrócił Kenny

4. Bardzo ciężko będzie mi wybrać ulubiony (ciężko by mi było znaleźć najlepszy w danym sezonie ;) ), ale chyba tu postawię na 6X13 - Return of the Fellowship of the Ring to the Two Towers - świetna parodia Władcy Pierścieni - płakałem ze śmiechu jak bóbr oglądając ją pierwszy raz...

Ogólnie wolę stare odcinki SP od najnowszych, w których skupiają się na bieżących wydarzeniach...
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
I - Moim zdaniem bardzo zabawne, potrafią mnie rozśmieszyć niektórymi zdarzeniami.
II - Najbardziej lubię Stana. Podoba mi się jego mowa gdy zabiją Kennego - "Oh my God, they killed Kenny!" oraz sposób jej akcentowania :p.
III - Nie mam ulubionego, wszystkie są na równi moim zdaniem.
IV - Z głosowaniem na nową maskotkę szkoły - Kanapka z kupą i Gigantyczna lewatywa ^^
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
I- South Park? uwielbiam. Wiem że w większości to tylko wulgarne kawały i toaletowy humor ale potrafi mnie to rozśmieszyć jak mało co.

II- Ja po prostu uwielbiam Cartmana, za to jaki jest, każdy odcinek z nim rozbraja mnie doszczętnie.

III- Sezon? chyba 7 ale uważam że wszystkie trzymają bardzo podobny poziom.

IV- Mam dwa ulubione odcinki "tsst" grdzie trenują Cartmana sposobami na psy, i drugi "Ginger Kids" gdzie Cartman zostaje przemalowany na rudo.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 
Dołączył
28.11.2006
Posty
33
Kocham South Park a najbardziej lubie Kenne'go
mój ulubiony odcinek nie umiem go nazwać


O RANY ZABILI KENNE'GO WY DRANIE hehe
 
Do góry Bottom