[Serial] Leniuchowo

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Co sądzicie o tym serialu? Ja obejrzałem kilka odcinków w internecie i muszę przyznać, że program bez mała mnie zafascynował. Na największą uwagę zasługuje postać Robbiego Zgniłka, który mimo iż jest czarnym charakterem, jest najbarwniejszą postacią i wprowadza wiele życia do Leniuchowa. Tutaj możecie zobaczyć próbkę jego umiejętnośći
PISZCIE SWOJE OPINIE O TYM WSPANIAŁYM SERIALU!!
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Bardzo fajny serial, oglądam go codziennie albo w TV albo w necie :) Robbie Zgniłek bardzo fajnie spiewa :]
Leniuchowo jest miłe w odbiorze i fascynujące. Czasami serial zapiera dech w piersiach :)
Gorąco polecam
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Ludzie co wy oglądacie xD? Nie ja mam osobiście lęk do tego serialu;p Boje się Robbiego i reszty. Zresztą to kino dla małych dzieci raczej bo wszystko jest takie kolorowe i sztucznie zagrane;p
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Nie oglądam, widziałem jedynie reklamę czasopisma. Trochę zbyt jaskrawe i przerysowane postacie (czy ktoś normalny ma tak wściekle różowe włosy? nie! czy ktoś ma tak pedalskie ubrania jak ci z Leniuchowa? nie!). Do tego na pewno jest sztuczny dubbing - to na byłym Jetixie normalka. Może i na siłę chcę uchodzić za dorosłego, ale nie lubię tych wszystkich seriali na kanałach Disneya, jakoś mnie odstraszają. Do tego jakoś nigdy nie mogę trafić na odcinek. Kiedy to chodzi?
 
Do góry Bottom