[Serial] Hannah Montana

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Na pierwszy odcinek natrafiłem przypadkiem, nie miałem co robić więc włączyłem telewizor i skakałem po kanałach aż wreszcie natrafiłem na Hanne i tak się zaczęło. Z początku nie myślałem że mi się spodoba ale z czasem się do niego przekonałem. Ogólnie serial jest nawet fajny a to za sprawą Ricko I Oliver bo to oni nadają temu serialowi to coś czego brakuje innym serialom. Kiedyś oglądałem częściej ale teraz nie mam czasu żeby to oglądać .
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Nie no ludzie bez przesady. Nie wiem co to za serial nigdy go nie oglądałem, znam go tylko z otaczajacego świata, w którym pełno jest kredek, plecaków, zeszytów, koszulek etc. z podobieństwem głównej bohaterki. Ale o co mi chodzi, otóż według mnie ten serial ma takie samo prawo być emitowany jak polskie seriale typu "Samo życie", "Brzydula", "Klan", "Plebania" czy wiele wiele innych jak dla mnie opowiadających o tym samym. Jak dla mnie można to oglądać nawet mają 40 lat. W końcu to osobista sprawa kto co lubi. A to że ktoś lubi sobie obejrzeć serial tego typu, nie oznacza, że jest rushowym pokemonem. Nie dajmy się ponieść stereotypom. :)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
A to że ktoś lubi sobie obejrzeć serial tego typu, nie oznacza, że jest rushowym pokemonem. Nie dajmy się ponieść stereotypom. :)

No i to mi się bardzo spodobało. Jedna z lepszych wypowiedzi w tym temacie jeśli nie najlepsza.
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Ja tam ten serial znam z tego że rodzeństwo młodsze to ogląda. Ja tam wolę iCarly i "Dasterly i Matley" - Oczywiście żartuję :p . Ja nie oglądam seriali, oprócz Walking Dead, ale czekam teraz na kolejny sezon...
 
Do góry Bottom