[Serial] Hannah Montana

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witam... ;]. Pewnie większość z was weźmie mnie za dziwaka, głupka etc, no ale zaryzykuję ;]. Co sądzicie właśnie o tym serialu? ;p
Ja zacząłem to oglądać z moją siostrą. Po prostu nic nie było do roboty, leżałem na kanapie i zacząłem się przysłuchiwać nieco bardziej i nawet przyznam że mi się to spodobało :D. Oglądając to, można się pośmiać, sporo jest extra scen, szczególnie z Oliverem, Jacksonem (jakkolwiek się to pisze =]) i Rico. Można by pomyśleć że jest to serial dla jakichś emo, rOosHoOwYcH pokemonów, dzieci itp. Jednak to może się na prawdę spodobać.
Według mnie serial jest extra, warto oglądać i się pośmiać, nawet moja mama to ogląda.. xD
A wy co o tym sądzicie? (już widzę ''AS, ty pokemonie!'', ale trudno ;p)

Pozdrawiam.

Edit:

Sporo czasu minęło... Mam nadzieję że w to nie uwierzyliście, bez przesady, 15-letni chłopak oglądający Hannę.. :D
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Umrzyj pokemonie, Shawn przy tobie wymięka.
niech ci piwo w lodówce stężeje, ass. juz niżej nie da się upaść :D
nawet jeśli napisałeś to dla żartu, to to jest hańba.
dusza twoja spłonie w piekielnej otchłani

A co do serialu, zeby ot nie było- serial dla słit miSs nastoleczeQ kconcyh być słit rushofą gwiazddeczqą jak hanka
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
AS :eek:

Widziałem tego może kilka minut, po czym przełączyłem i nie wróciłem - całość jest sztuczna, ma żałosny humor... serial dla dziewczynek w przedziale wiekowym 5-10 lat.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
AS, ty pokemonie! x]
Nawet dla mnie ten serial to gó*no. o_O'
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Skoro robimy wyznania to ja byłem fanem bardzo sympatycznego serialu granego na Zigzapie :)

Roscoe%20Cvr3D%20(1).JPG


Zwał się on Radiostacja Roscoe, ale tylko z polskim dubbingiem, bo genialnie dopasowali głosy do postaci.
W angielskim oryginale były zryte.
Generalnie grupka licealistów zakłada nielegalne radio i nadaje pod pseudonimami.
Rożne ciekawe historie, watki miłosne..przyjaźń, życie....bla bla...jak dla mnie bomba.
Półgodzinne odcinki i 2 sezony, które obejrzałem z wielka chęcią i dziś tez chętnie do nich wracam.
Może to nie to samo co Hanna Montana xDD o lol
Pewnie i tak wielu z was tez nazwałoby mnie pokemonem po obejrzeniu tego serialu.

399689925bfb6b0f.jpg


ZNAM TO!! Leciało kiedyś na Dwójce z polskimi napisami ;o - B
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Yeed, Radiostacja Roscoe była całkiem niezła. Oglądałem kilka razy (nie jakoś regularnie, tylko jak był czas), ale mi się podobało. Co do Disneya: jak dla mnie to Suite Life, Czarodzieje z Waverly Place oraz Montana to tak naprawdę jedna głupia komedia w czterech różnych opakowaniach (bo Suite Life ma dwie wersje). Wszędzie te same głupie, ograne dowcipy, różni się tylko sceneria. Według mnie na Disney Channel fajne są jedynie różne Original Movies oraz Fineasz i Ferb (głupie, ale chociaż ma klimat) :D Te nowe "hity" to po prostu poronione pomysły producentów zarabiających na małych tapeciarach.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
AS pokemonie Ty, fuj

Hannah Montana nie przypadła do gustu. Faktem jest, że wysiedziałem z godzinę przy tym. Dla dzieci, tych prawdziwych serial. Naprawdę.

Radiostacja Roscoe leciała kiedyś na publicznej. Pamiętam. Kilka odcinków obejrzałem, przyjemne.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
AS zawidołem sie na tobie.

że też takie jajca dla dzieci oglądasz.Dla mnie to shit dla dzieci do lat 13.Przeżuć juz się lepiej na coś innego.Ja juz wole Pokemony od tego gówna.A tak to ja wogóle bajek nie oglądam.Kiedyś oglądałem ale z rku na rok coraz mniej.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Wszyscy tak najeżdżacie na ten serial, a ciekawe co wy oglądaliście w tym magicznym wieku poniżej 12 lat;p
Zasadnicza różnica polega na tym, że to są już inne czasy i inna mentalność. Mam w domu małe dzieci, bratanice, sztuk dwie w wieku 7 i 9 lat, które oglądają właśnie te jechane przez wszystkich seriale na Disney Channel. Cały ten fenomen seriali Disneya zaczął się chyba od High School Musical, który powoli wyparł tradycyjną kreskówkę. Teraz prócz Hannah Montana mamy jakieś Nie ma to jak hotel itp Dla nas to są mało wartościowe programy, zero śmiechu czy jakiegoś morału z nich, ale dla małego widza one zawierają w sobie jakiś przekaz. Są kolorowe, banalne pod względem fabuły, jasny podział na dobro i zło, zawierają muzykę, która im odpowiada. Nie wolno ich za to ganić, każde dziecko kiedyś dorasta, zmienia światopogląd i gusta, przerzuca uwagę na coś innego. Większość z nas dzieciństwo kojarzy ze Smerfami czy nieśmiertelna Buką + Gumisie. Dzisiejsze dzieciaki mają bardziej "aktualniejsze" bajki/seriale. My jaralismy się Drużyną A i MacGyverem, a teraz mają HM i inne temu podobne;p
Podsumowując... W. Disney pewnie teraz przewraca się w grobie a Fineasz i Ferb wymiatają^^'
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
E tam, ja tak z 3 lata temu miałem poniżej 12 lat i oglądałem ciekawsze seriale niż Montana. Podobało mi się wtedy np. Kod Lyoko, Wybraniec Smoka, Kosmiczni Ścigacze, czy Martin Tajemniczy. Świetne seriale transmitowane przez ZigZapa (który teraz też trochę się stoczył). Początki Disney Channel były jeszcze nawet fajne: Brenda i Pan Whiskers, Kim Kolwiek. Teraz te seriale spadły na dalszy plan, a w kółko oglądamy taki syf jak Montana czy Suite Life (śmiech z puszki jest tylko w nieśmiesznych momentach :D ).
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Hah, Hanna Montana jest fajna :D
Oglądam to od czasu do czasu, jak na sobie siedzę i na to natrafię :p Śmiać mi się chce czasem z płytkości, ale czego się spodziewać, nie jest to jakiś ambitny film xD Ale serial sam w sobie bardzo śmieszny jest... niektóre sceny nieźle zabawne, nawet dla kogoś starszego niż 12 lat. Da się go oglądać i się nie nudzić, więc chyba nie jest tak źle jak niektórzy mówią.

AS zawidołem sie na tobie.

że też takie jajca dla dzieci oglądasz.Dla mnie to shit dla dzieci do lat 13.

No właśnie tomi - DLA CIEBIE. Może dla niego jest fajne. Ja mam 16 lat, oglądam to i mi się podoba, bo jest śmieszne. Co to, że to niby serial dla dzieci, to już podobać się nie może? Jeden lubi filmy wojenne i sensacyjne, a jeden takie.
Mój tata ma 45 lat, a czasem bajkę na tvp1 ogląda... I co, też mam powiedzieć, że jestem zawiedziona z tego powodu?
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
czytalem ostanimi czasy w tv digital ze miley cyrus aka hannah montannah lamie czesto serduszka, bardzo nie lubi tego jednak robic - nie kce ranic chopakuf, takze szuka kogos na kim sie nie zawiedzie lub byndzie gotowy spelniac jej z pewnoscia fascynujace zachcinaki, w gezecie bylo 6 stron w ktorej montanna pozowala i pokazywala swoje cialo, btw dzifka nie ma blond wuosuf ;o <SH0CKED> som bronzowe ! niczym kau (nic against brazowym wuosom, sam takie mam, no ale ona sie farbuje ! ;o ! i w ogole nie 'est blond ! ;o !)
cos tam 'eszcze pisali ze pragna ja faceci i ze lubi w seksie byc na gorze, a czytalem bo sie 10 paczek mon cheri najadlem i jakos naszla ochota na nieletnie suki, poza tym kcialem looknac co w tv, w koncu od tego byla gazeta ;o
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Bojan oglądałam już kiedyś ten filmik, nawet w miarę xD
Tylko wkurza mnie ostro, jak połowa mojej szkoły chodzi i
-"która godzina?"
- 12
- nie, godzina na jebanie!

Denerwuje mnie to, bo to nudne się robi, raz powiedzieć można, ale u mnie pół szkoły z tym tekstem wyjeżdża ciągle :D

Nau, Tyś jest świr haha ^^ Żeś posta jebnął :D
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
czytalem ostanimi czasy w tv digital ze miley cyrus aka hannah montannah lamie czesto serduszka, bardzo nie lubi tego jednak robic - nie kce ranic chopakuf, takze szuka kogos na kim sie nie zawiedzie lub byndzie gotowy spelniac jej z pewnoscia fascynujace zachcinaki, w gezecie bylo 6 stron w ktorej montanna pozowala i pokazywala swoje cialo, btw dzifka nie ma blond wuosuf ;o <SH0CKED> som bronzowe ! niczym kau (nic against brazowym wuosom, sam takie mam, no ale ona sie farbuje ! ;o ! i w ogole nie 'est blond ! ;o !)
cos tam 'eszcze pisali ze pragna ja faceci i ze lubi w seksie byc na gorze, a czytalem bo sie 10 paczek mon cheri najadlem i jakos naszla ochota na nieletnie suki, poza tym kcialem looknac co w tv, w koncu od tego byla gazeta ;o

Można wiedzieć co to za gazeta była? :D
Btw. z tego co kiedyś czytałem to ona była blondynką, ale do serialu kazali jej się przefarbować =].
A jakbyście nie mieli czasem nic do roboty jak ja, też byście zaczęli to oglądać ><

Hannah <33 :D
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Jak ja miałem 12 lat i poniżej, bo teraz bajki oglądam 1-2 razy w roku, oglądałem Brenda i pan Whiskers i Kimpossible na Disney Channel, Dragon Balls w necie, Bliźniaki Cramp, Ed, Ed i Eddy, Laboratorium Dextera, Scooby Doo i mojego ulubionego bohatera bajek CHOJRAKA. Chojrak i Eustachy miażdżą. A, jedynar zecz, którą oglądałem i oglądam z bajek to Happy Tree Friends.
A teraz te seriale na Disney Channel są przeznaczone dla ludzi pustych bez wyobraźni. Sam mam odruch wymiotny idąc w sklepie i na każdym rogu widać różowe akcesoria szkolne z ryjem Miley i jakimiś innymi bohaterami tego czegoś i wielkim glitterowym napisem Hannah Montana. A dlaczego to wszystko? Już małe dziewczynki nie interesują się lalkami (10-15 lat) tylko idą dalej. Nie chcą oglądać bajek, bo oczywiście są za dorosłe (bajki są dla bachorów, a ja mam 6 lat i już estem prawie dorosła, o!!!) na takie głupoty jak np. Kubuś Puchatek. Fuckin' shit, ja tam nawet teraz czasami puszczam kasety z Kubusiem Puchatkiem i czytam książki Kubusia (mam Dyplom Honorowego Członka Klubu Książki Kubusia Puchatka :p), żeby przypomnieć sobie, jak to było.
A dzieci wychowane na takich "oldschoolowych" bajkach mają poczucie moralności, a teraz- 12-letnia dziewczyna wrzuca swoje zdjęcia rozbierane (ale nie do końca) na internet. Moim zdaniem nie jest to korzystne dla dzieci, że likwiduje się takie stare bajki... Ja, jak miałbym dziecko (xD), prędzej puściłbym mu Hellraisera (z moim komentarzem oczywiście, żeby wyjaśnić co, dlaczego) niż Hannah Montana.
Cartoon Network też fajne kiedyś było... A teraz nic prawie nie ma na nim. Tylko jakieś Ben 10, czy cuś innego.
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Jak ja miałem 12 lat i poniżej, bo teraz bajki oglądam 1-2 razy w roku, oglądałem Brenda i pan Whiskers i Kimpossible na Disney Channel, Dragon Balls w necie, Bliźniaki Cramp, Ed, Ed i Eddy, Laboratorium Dextera, Scooby Doo i mojego ulubionego bohatera bajek CHOJRAKA. Chojrak i Eustachy miażdżą. A, jedynar zecz, którą oglądałem i oglądam z bajek to Happy Tree Friends.
A teraz te seriale na Disney Channel są przeznaczone dla ludzi pustych bez wyobraźni. Sam mam odruch wymiotny idąc w sklepie i na każdym rogu widać różowe akcesoria szkolne z ryjem Miley i jakimiś innymi bohaterami tego czegoś i wielkim glitterowym napisem Hannah Montana. A dlaczego to wszystko? Już małe dziewczynki nie interesują się lalkami (10-15 lat) tylko idą dalej. Nie chcą oglądać bajek, bo oczywiście są za dorosłe (bajki są dla bachorów, a ja mam 6 lat i już estem prawie dorosła, o!!!) na takie głupoty jak np. Kubuś Puchatek. Fuckin' shit, ja tam nawet teraz czasami puszczam kasety z Kubusiem Puchatkiem i czytam książki Kubusia (mam Dyplom Honorowego Członka Klubu Książki Kubusia Puchatka :p), żeby przypomnieć sobie, jak to było.
A dzieci wychowane na takich "oldschoolowych" bajkach mają poczucie moralności, a teraz- 12-letnia dziewczyna wrzuca swoje zdjęcia rozbierane (ale nie do końca) na internet. Moim zdaniem nie jest to korzystne dla dzieci, że likwiduje się takie stare bajki... Ja, jak miałbym dziecko (xD), prędzej puściłbym mu Hellraisera (z moim komentarzem oczywiście, żeby wyjaśnić co, dlaczego) niż Hannah Montana.
Cartoon Network też fajne kiedyś było... A teraz nic prawie nie ma na nim. Tylko jakieś Ben 10, czy cuś innego.

Teraz, te dzisiejsze bajki to bagno, tego się oglądać nie da, jak kolega wyżej wymienił na początku posta, te bajki to klasyk, wraz z bratem i siostrom się ogladało, a teraz w TV żadko kiedy puszczą klasyki...aż łezka poleciała :D
 

hailtokingbaby

New Member
Dołączył
23.4.2010
Posty
8
Ten serial to zło! Trzeba zrobić Hiszpańską Inkwizycję i spalić wiedźmę!

Ja pamiętam że miałem fioła na punkcie Ed edd eddy i Chojraka. Macie racje - teraz telewizja dla dzieci odebilniała.
 
Do góry Bottom