[serial] Allo, Allo

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
To może zaczne tak:

Dziń dybry...

Spydły mi myjtki.

Co sądzicie o tym filmie :D Moim zdaniem jest super. Od kiedy zacząlem go oglądać spodobał mi sie ten humor i głupkowate momentami żarty ;p Pozatym żandarm, mimi, babcia albo her flick wymiatają :D Postacie super się zachowują i ośmieszają II wojnę światową. Oglądacie to czasem ?? ;]
<span style='color:blue'>
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Edit:</span></span>
Dla zainteesowanych leci on na TVP 2 od poniedziałku do piątku po 17 :)
 

Deimos

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
60
Tak ten serial jest naprawde świetny.
-Pss. to ja Leclerc
biggrin.gif

Naprawde idzie się uśmiać po pachy. Stary zabawny i co ważne nie głupi serial komediowy. Naprawde bardzo polecam, humor dużo lepszy niż ten shit który prezentują, niktóre "komedie".
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
O ja! Pamiętam jeszcze jak byłem mały to oglądałem ten serial. Jest poprostu genialny.
Wszystko jest świetne: Herflik, Olga, Rene i ich przygody. NIe ma porównania do dzisiejszych komedii. Reszta bez szans. Pozdro!!

Ps. A i mój ulubiony kawałek.
-Słuchaj uważnie bo nie będe powtarzać.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Kiedyś jak byłem mały, oglądałem to zawsze, gdy leciało w TV.
Serial bardzo dobry ze względu na swój specyficzny humor.
Wiele ciekawych gagów, dowcipów, i sytuacji. Sprawia, że serial jest cudowny. Postacie mają wiele ciekawych cechy, dzięki czemu możemy śmiać się bardzo często.
Sposób przedstawienia WŚ jest wspaniały i bardzo ciekawy. Dziś, już nie ma takich seriali. Ten był wyjątkowy, śmieszny i bardzo ciekawy.

P.S.
Leci on jeszcze w TV?
Jak tak to na jakim kanale.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Stare ale jare. Serial jest świetny, humor zniewalający, aktorzy doskonale dobrani. Pamiętam jak to po raz pierwszy oglądałam ^^. Gruber był niezły
tongue.gif
i tak na końcu ląduje z Helgą.
Herflik wygląda identycznie jak mój wychowawca. Ta sama łysiejąca głowa, ta sama twarz, te same grymasy nawet! I nawet ma okulary podobne
laugh.gif
Nabijamy się, że to rodzinka naszego pana T.

QUOTE Yngielsy Letnicy
happy.gif


Przyjemnie czasami na takie coś popatrzeć. Szkoda, że już nie robią takich seriali. Może oglądałabym więcej TV.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Jak na serial to całkiem niezły. Chociaż nie przepadam za ciągłymi powtórkami programów zaś serial wprawdzie nie jest nasiąknięty rodzajem humoru który ja preferuje. To nie znaczy oczywiście że jest on denny. Mogę powiedzieć że za każdym razem oglądam go z przyjemnością. Ale nie tak znowu aby cały dzień na niego czekać. Mnie ogólnie telewizja aż tak bardzo nie pociąga.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Hehe stare dobre czasy
biggrin.gif
biggrin.gif

Rene i spółka są bezkonkurencyjni
biggrin.gif
biggrin.gif
.Do dzis patrzę czasami (patrzałbym czesciej ale czas nie pozwala
sad.gif
) no ale cóż.
Swoista satyra jaka jest ten serial jest swietna.
A propo pamieta ktos ten tekst??
-Ty głupia kobieto!
Kto i do kogo go powiedział?
nie no, alo alo jest jednym z tych niesmiertelnych seriali ktore sie nie nudza
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
No dziń dybry jest dobry, oglądam ten serial tylko żeby posłuchać jego tekstów, a najlepszy z nich to jest "... dziń dybry, mym bymbe w spydniach..."
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
, ale się z tego lałem
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
No całkiem fajne to jest, oglądałem tylko jeden odcinek u kolegi na dvd o tym, że rene udaje, że umarł, a jego żona wydaje jego majątek, on kręci na boku z pracowniczkami etc. czyli ogółem film jest świetny
biggrin.gif


Pozdro
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Słuchajcie uważnie bo nie będe powtarzać.
Kiedyś oglądałem "Alo Alo", nawet bardzo mi się podobało. Szkoda tylko, że oglądałem to jakiś czas temu i to na dodatek u babci na wakacjach, gdzie są dwa kanały na krzyż. Po powrocie do domu teoretycznie zapomniałem o tym, ale ciągle pamiętam "Ty głupia kobieto"
laugh.gif


Pozdro
biggrin.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Doskonały serial. Najlepszy jest Gruber i jego "Wielki Czołg". Fajnie ze powrocił na antene.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Serial jest super. W sumie to jedyny serial na który patrzę
biggrin.gif

...nie samowite teksty i pomysły jaki i wykonanie poprostu nie mają sobie równych.
Poprostu serial the best
biggrin.gif

Dzisiejsze seriale nie mają duszy, mimo iż też so\ą zabawne to nie dorównują Alo Alo
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
d.jpg

CYTAT
Treść
Farsa z czasów II wojny światowej, w której bez skrupułów ośmieszani są Niemcy, Francuzi, Włosi i Anglicy. Akcja serialu rozgrywa się w okupowanej przez faszystów Francji, w małym prowincjonalnym miasteczku. W uroczej knajpce bywają dosłownie wszyscy: fajtłapowaci niemieccy oficerowie, namiętne partyzantki z miejscowego Ruchu Oporu, zagubieni angielscy jeńcy, włoscy brygadieży i sepleniący żandarm. Właściciel tego przybytku Rene dzielnie odpiera ataki ze wszystkich stron i znajduje czas, by romansować pod bokiem swojej naiwnej żony...

Obsada »
Gorden Kaye - René Artois
Carmen Silvera - Edith Artois
Vicki Michelle - Yvette Carte-Blanche
Richard Marner - Pułkownik Kurt von Strohm
Guy Siner - Porucznik Hubert Gruber
Kim Hartman - Helga Geerhart
Kirsten Cooke - Michelle Dubois
Rose Hill - Madame Fanny La Fan/Leclerc




Kochani pamiętacie ten kultowy...przynajmniej dla mnie serial :)
Świetna genialna komedia szydząca z europejczyków(Franc, Angl, Niemc, Włosi) w trakcie wojny
Boże ile razy ja oglądałem ten serial....świetni aktorzy i powalająca fabuła...wszystko utrzymane w klimacie ironii i pastiżu
I to paowalające "Dżiń Dybry" angola który udawal żandarma....No i Upadła madonna z obwisłym cycem..heh genialne
Her Filck...z fon smolhausenem.....wyłem niewąsko.....wszystkie postacie tworzyły specyficzny klimat..który dla mnie był niezapomniany....zawsze z chęcią powracam do tego serialu..i zawsze się uśmieje :)
A wy znacie go???? Jeśłi tak jakie wrażnie na was wywarł :)...macie do niego sympatie tak jak ja????
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Świetny serial ośmieszający i parodjujący Narody europy zachodniej podczas wojny
Genialne dialogi i akcja, która powala i rozśmiesza do łez...Niezapomniana postać Rene :)
no i żandarma mówiącego łamaną francuzszczyzną :) :Dziń Dybry" :]
Zresztą co jenda postać to lepsza :) tak samo Her Flick and fon Smolhausen z Gestapo :)
Gruber.....mający skłonności homoseksualne :), Ivet kochająca się w Rene
Madam Fanny..która trzyma pod łózkiem radiostacje i w łożku Le clerca :)
.....poprostu doskonały pastiż do którego zawsze z chęcią powracam....zawsze mnie śmieszy :)
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Bardzo dobry humor, śmieszne teksty, dialogi i sytuacje. Super są nie które momenty też pod względem humoru. Bardzo dawno to oglądałem to nie pamiętam dokładnie momentów i sytuacji ale bardzo mi się podobał. :D ;) :)

Polecam każdemu. ;) :lol:

Pozdrawiam ;)
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Bardzo fajny serial. Śmieszne sytauacje i zabawne próby związane z ucieczką Anglików. Zabawne jest też to że to Anglicy nakręcili film o Francuzach i Niemcach i lekko ich wyśmiewają. No i słynne ,,Dźiń Dybry''
 
Do góry Bottom