Seria The Elder Scrolls

desmoines91

New Member
Dołączył
2.1.2017
Posty
2
Przeszukałam forum i nie widzę żeby ktoś o tym wspomniał.
No więc polecam. Super gierki. 
 
1994 The Elder Scrolls: Arena
1996 The Elder Scrolls II: Daggerfall
 2002 The Elder Scrolls III: Morrowind 
          The Elder Scrolls III: Tribunal (2002)
         The Elder Scrolls III: Bloodmoon (2003)
2006 The Elder Scrolls IV: Oblivion
         The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine (2007)
         The Elder Scrolls IV: Shivering Isles (2007)
2011 The Elder Scrolls V: Skyrim Dawnguard (2012)
         Hearthfire (2012)
         Dragonborn (2012)
 
Ja to głównie grałam w Obliviona i troszeczkę Skyrim.
 

morawcik

New Member
Dołączył
13.1.2016
Posty
226
Ostatnio próbowałem grać w Morrowinda ale zdecydowanie mi nie podszedł (pomimo modów). Spróbuję kiedyś z Oblivionem, może będzie lepiej.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ja przygodę zacząłem z Morrowindem. Dawno temu, przebrnąłem jakoś przez główny wątek i w resztę się nie bawiłem. Był strasznie ponury, jakoś mi nie podszedł. Oblivion, też mi nie podszedł, zbyt kolorowy, jaskrawy taki sztuczny. Trochę pograłem, nie ukończyłem, znudziło mnie zamykanie tych otchłani w każdym mieście. Skyrim, to co innego, posiadam edycję Legendarną i ukończyłem łącznie z dodatkami. Zwiedziłem krainę w z dłuż, w szerz i w poprzek, wykonując niemal wszystko co było możliwe. Świetna gra, po przygodzie ze Skyrim drugą szansę dostał Morrowind. Przeszedłem go ponownie, dużo dokładniej ale chyba nie udało mi się ukończyć wszystkich dodatków, mimo wszystko było warto. Kto wie, może i Oblivion dostanie kiedyś drugą szansę a być może kiedyś sięgnę i po dwie pierwsze części. 
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Morrowind > Skyrim > Oblivion >......> The Elder Scrolls Online
 

Igor94

New Member
Dołączył
10.9.2017
Posty
4
Troszkę godzin spędziłem ze Skyrimem, szkoda, że twórcy nie potrafią napisać dobrej fabuły.
 
Do góry Bottom