Serca

Status
Zamknięty.

UriX

New Member
Dołączył
22.8.2011
Posty
17
Gdzie moge znaleść serce kamiennego golema i serce demona ??

Nie ten dział, więc przenoszę.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Pytanie dość enigmatyczne. Może opisz z jaką misją jest związane itp.

Co do serca golema- najlepiej takiego ubić i masz w efekcie jego serce. Z demonem nie pamiętam, ale chyba jest podobnie (po przeszukaniu ubitego truchła, pewnie znajdziesz serce).
 

UriX

New Member
Dołączył
22.8.2011
Posty
17
Chodzi mi żeby stworzyć rune i są mi do tego potrzebne te serca
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
ubijasz dane stwory. jednak aby zdobyć ich serca musisz posiadać umiejętność wycinania serca.
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
A na demony najszybciej trafisz chyba w podziemiach Klasztoru. Nie kojarzę innych miejsc poza wieżą Xardasa, gdy ten ją opuści.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Vendetto, specjalnie odpaliłem gothica 2 aby pokrzyżować twoje plany zrobienie ze mnie idioty. odpaliłem gothica, zaciupałem golema i nie ma serca, co obala twoją teorię. nadal podtrzymuję moją, która twierdzi iż należy nabyć odpowiednią umiejętność.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Z tego co pamiętam, to taka umiejętność nie istnieje. W G1 aby dojść do wieży Xardasa, trzeba przejść trzy golemy: kamiennego, lodowego i ognistego. Po pokonaniu każdego z nich dostajesz serce znajdujące się w szczątkach. Dodatkowo w G2NK, na bagnach (w Jarkendarze) graniczących z obozem bandytów, znajdują się golemy błotne, czy jakoś tak. Po zabiciu ich, dostajesz serce owego golema... Nie pamiętam nic na temat nauki umiejętności odzyskiwania serca z golema.
Są takowe, dotyczące skór, pazurów, rogów itp., ale z golemów dostajesz serce z definicji... Tak samo jest w G3. Mogę się oczywiście mylić, ale na 90% jestem pewny, że niczego nie trzeba się uczyć.


 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Z tego co pamiętam, to taka umiejętność nie istnieje. W G1 aby dojść do wierzy Xardasa, trzeba przejść trzy golemy: kamiennego, lodowego i ognistego. Po pokonaniu każdego z nich dostajesz serce znajdujące się w szczątkach.Mogę się oczywiście mylić, ale na 90% jestem pewny, że niczego nie trzeba się uczyć.


To prawda w G1 nie istnieje, jednak w g2 i nk już tak.
Nudziło mi się i poszukałem trochę o sercach golemów. Na pewnej stronce znalazłem coś takiego:


Serce lodowego golema - trofeum występujące w każdej części serii Gothic. Jest to serce wyciągnięte ze szczątków lodowego golema. W Gothic I Bezimienny może je wyciągnąć nie posiadając żadnej umiejętności myśliwskiej. Serce jest potrzebne demonowi ognia, który znajduje się w wieży Xardasa. Kiedy bohater posiada wystarczająco dużo many, może używać serca, jako runy. Wartość serca wynosi 1000 bryłek rudy. W Gothic II oraz Gothic II: Noc Kruka potrzebna jest umiejętność myśliwska do wyciągnięcia tego trofeum. Nie ma żadnego zastosowania. Warte jest 300 sztuk złota. W Gothic 3 bohater może je wyciągnąć z ciała martwego golema. Nie ma żadnego zastosowania, jest warte 99 sztuk złota.

Informacja zaczerpnięta z http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A kto powiedział, że nie istnieje umiejętność wydobywania serc?
Tej umiejętności w jedynce uczy cię chyba Demon Xardasa gdy każe ci je przynieść (albo od razu zabierasz), nie jestem co do jedynki pewny.
W dwójce to uczą tego łowcy smoków w Górniczej Dolinie oraz dwaj myśliwi nieopodal zamku w prowizorycznym obozie..

Gdzie moge znaleść serce kamiennego golema i serce demona ??
Możesz je kupić u kupców w Górnym Mieście.
 

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
Sprawdzałem teraz. Serce golema możesz kupić u Lutero w górnym mieście w czwartym rozdziale a demona w piątym.
Chyba można jeszcze kupić u Gorax w klasztorze ale ta informacja nie jest pewna.
Serca możesz jeszcze znaleźć tylko nie wiem gdzie. Jedno kamiennego golema znajduje się chyba w wieży demonów (wieża Xardasa z G1) .


Tej umiejętności w jedynce uczy cię chyba Demon Xardasa gdy każe ci je przynieść (albo od razu zabierasz), nie jestem co do jedynki pewny.

Od razu się zbiera zależy od której strony się idzie.
 

UriX

New Member
Dołączył
22.8.2011
Posty
17
Ok, dzięki już znalazłem te serca ;]
Kupiłem je w górnym mieście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom