Scrubs

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ten serial jest emitowany na Comedy Central. Nowe odcinki puszczają od wtorku do czwartku o godz. 21 10, a odcinki jeszcze z pierwszych serii lecą od poniedziałku do piątku o 19.25.
Co sądzicie o tym serialu i czy w ogóle ktoś wie o który chodzi. Jeśli ktoś go nie ogląda na prawdę musi go obejrzeć, bo takiego świetnego humoru ja osobiście jeszcze w telewizji nie widziałem.
 

Falia

Member
Dołączył
1.6.2008
Posty
63
Ja wiem ja wiem! :D
Oryginalnie ujety temat zycia lekarzy. I humor jakiego nie spotkasz w zadnym innym serialu komediowym. Pan sprzatacz jest nieziemski. Zeby zwykly czysciciel kibli lekarzem tak pomiatal.... No tak czy siak, o czym mowa wiem bardzo dobrze. Jak bym miala robic top wszechczasow komedii, to zaraz po Przyjaciolach uplasowalo by sie Scrubs.
Takze polecam rowniez, jak ktos ma czas i mozliwosci moze zmarnowac na obejrzenie Scrubsow.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No! Nareszcie ktoś najwyraźniej posiada kanał Comedy Central!
To jest najzajebi***y serial w całym kosmosie.

Wzoruje się na nim w swoim opowiadaniu "Szkoła Życia"
 

Falia

Member
Dołączył
1.6.2008
Posty
63
A to az znajde je i poczytam.
Comedy Central nie mam, a najzwyczajniejsza kablowke. Tylko ze na emigracji ja jestem w Londynie, wiec tutaj to w sumie taki normalny, bardzo znany serial mniej wiecej jak u nas w Polsce KLAN :D
Wiec w moim tv praktycznie co 3 godziny po dwa odcinki puszczaja. Jakby nie to, ze w sumie w domu przed tv raczej rekreacyjnie wieczorami czasem czas spedzam, to by sie ogladalo Scrubsow wiecej, a tak tylko od czasu do czasu.
Ja sie w sumie dziwie, ze jest ktos w Polsce, kto o Scrubsach wie.
Ogladales cala serie? Ja w sumie mam problemy jaki odcinek z jakiej serii, bo tak mieszaja i trudno sie polapac, ale w cale to nie przeszkadza w ogladaniu :)
Pozdrawiam!
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Uwielbiam całą serię! Cała obsada jest znakomita ale zwłaszcza podoba mi się John.C.Mc.Kinley grający rolę dr. Coxa. Jezu! Ten koleś to najfajniejsza postać w dziejach serialu!; te jego cięte komentarze, znakomite gadki ( podoba mi się zwłaszcza nadawane przez niego dziewczęce imiona dla JD ).

Ten serial jest po prostu znakomity. Niestety w Polsce stanęli na bodajże 5 odniku 7 serii i dalej lecę powtórki. Ale przecież od czego jest youtube? ;)

Oglądałaś 12 odcinek 7 serii, ten, kiedy Cox opowiada swojemu dziecku bajkę o tym, co się działo w szpitalu. Po prsotu bomba!
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Posiadam Comedy Central, ale tutaj, w Niemczech, nie puszczają na nim Scrubsów, ale za to na kanale Prosieben to robią. :p Widziałem prawie wszystkie odcinki. Zgodzę się, że Scrubsy wymiatają specjalnym, wyjątkowym humorem, którego nie tak łatwo jest spotkać w innych komediowych serialach, naprawdę - jest on nadzwyczajny. Jak już Falia prawiła, ''czysciciel'', tudzież janitor, jest personą nie z tej planety.
Szczególnie przypadł mi do gustu moment, w którym szanowny pan czyściciel obdarza JD'iego upiornym spojrzeniem, a w tle słychać złowrogi śpiew chóru.
Niezła jest jeszcze chwila, gdzie JD wszczepił (dał do zjedzenia) czyścicielowi nadajnik GPS, janitor go za to brutalnie znokautował, gdy ten zmieniał baterie do narzędzia śledczego. Akcja ta była nad wyraz piękna. :D
 

Falia

Member
Dołączył
1.6.2008
Posty
63
Uuuuhuu, nasza sekta sie rozrasta :D

CYTAT
Oglądałaś 12 odcinek 7 serii, ten, kiedy Cox opowiada swojemu dziecku bajkę o tym, co się działo w szpitalu. Po prsotu bomba!


No tego akurat nie pamietam..... Tak po odcinkach i seriach nie kojarze zbytnio, bo ogladam na przyklad 2 odcinki z 3 serii, a znowu nastepnego dnia trafii mi sie na serie 7. Ale ogolnie fabule lapie i wiem o co biega.

CYTAT
Szczególnie przypadł mi do gustu moment, w którym szanowny pan czyściciel obdarza JD'iego upiornym spojrzeniem, a w tle słychać złowrogi śpiew chóru. Niezła jest jeszcze chwila, gdzie JD wszczepił (dał do zjedzenia) czyścicielowi nadajnik GPS, janitor go za to brutalnie znokautował, gdy ten zmieniał baterie do narzędzia śledczego. Akcja ta była nad wyraz piękna.


hehe, a kiedy on go nie obdarza zlowrogim spojrzeniem? Ten ich odwieczny konflikt nigdy mi sie nie znudzi. Pamietam jak raz JD zakupil nowego mopa czyscicielowi. A ten po prostu nie mogl uwierzyc, ze jest to prezent z czystego serca.
No i te przemyslenia JD-iego, ten jego wewnetrzny glos. Bossskie.
No poprostu Scrubsy wymiataja.

A znacie cos podobnego? Znaczy nie humorem, bo czegos takiego poprostu nie ma. Gdyby bylo, to nazwalabym to zwykla profanacja....
Cos hmmm.... rownie smiesznego. Bo z tego co sie orientuje na Comedy Central Scrubsy na pierwszym miejscu w hierarhii,potem dlugo dlugo nic i ewentualnie Dwoch i pol, czy jakos tak.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
CYTAT(Falia @ 07-06-2008, 20:33) index.php?act=findpost&pid=185203
hehe, a kiedy on go nie obdarza zlowrogim spojrzeniem?


Co prawda - to prawda, i to jest jeden z tych faktów, które właśnie sprawiają, że Srubsy zasługują na uwagę motłochu. :D


CYTAT(Falia @ 07-06-2008, 20:33) index.php?act=findpost&pid=185203
Cos hmmm.... rownie smiesznego. Bo z tego co sie orientuje na Comedy Central Scrubsy na pierwszym miejscu w hierarhii,potem dlugo dlugo nic i ewentualnie Dwoch i pol, czy jakos tak.


"Two and a Half Men" masz zapewne na myśli. Też bardzo dobry serial. Polecam go równie entuzjastycznie jak Srubsy. ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
W Polsce Two And A Half leci na TVN Siedem, i ti chyba, niestety, starsze wersje. Nie wiem jak u was, ale w Polsce na CC leci serial My Wife And Kids ( On Ona I Dzieciaki - polsk. ) Jest to serial całkiem fajny ale wciąż daja tylko starą serię.

I jeszcze ze Scrubsów: Kojarzycie najpiękniejszą miłosną balladę: "Guy Love" ? ;)
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
CYTAT(Nekromanta Boom @ 08-06-2008, 13:00) index.php?act=findpost&pid=185325
Kojarzycie najpiękniejszą miłosną balladę: "Guy Love" ? ;)


Nie wiem, czy rozsądną rzeczą byłoby, gdybyśmy się o owym ''guy love'' rozpisywali, dlatego też wstawię video. :p
Guy Love
 

białowłosy

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
20
Ja widziałem ten serial jest genialny(mam go na kompie).
Super humor i do tego z przesłaniem.
Gorąco polecam.

Wiecie gdzie można ściągnąć serial po polsku????????
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Oglądam go sporadycznie ale jak zaczne to nie oderwe się od telewizora :D .
Natknąłem się na niego przypadkiem bo do tej pory na comedy central oglądałem tylko "according to Jim" i "my wife and kids"
Ciekawy, specyficzny humor jest gwarancją sukcesu.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Aż miło, że ktoś odkopał ten temat ^^.
Serial bomba, ja jestem dawno po obejrzeniu 8 sezonu, którego polska premiera zapowiadana jest na wrzesień. Cud miód serial.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Będąc ostatnio na noclegu u jednych z państwa w miejscowości Kłobuck natrafiłem właśnie w telewizji na ten ( jak się teraz okazało ) serial.
Musze przyznać że byłem pewien że to jakaś reklama filmu czy coś w ten deseń, a tu się okazuje że w sieci krąży tego cała masa.
Polecacie oglądać od początku, jak leci czy tylko kilka które są godne uwagi ?? ;p
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Człowieku cały serial jest bomba ^^. Może 3 czy tam 4 seria trzyma niższy poziom, ale pierwsze 2 sezony i ostatnie dwa czyli 7 i 8 to rewelacja.
Widziałeś w serialu dozorcę? To już wiesz skąd miałeś w moim opku "szkoła życia" ksywę cieć ^^
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Boom jesteś teraz dla mnie jak brat!

Hoży Doktorzy, czyli Szcrubs to najlepszy komediowy serial jaki w życiu oglądałem. Humor potrafi zabijać i tutaj dobrze to widać, przy każdym odcinku śmieje się do rozpuku, coś pięknego. Najlepsza postać Ciecia, czy Cox'a albo nawet JD i Turka. Oglądam to od poniedziałku do czwartku o 23 15 na CC, teraz leci chyba 5 seria.
Poza tym, Evil Eye było najlepsze :)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Wie ktoś, czy można to to obejrzeć online z polskim lektorem/napisami?Bo szukałem i nic, znalazłem tylko odcinki po angielsku, którym jeszcze biegle nie władam oraz linki do downloadu, a ściągać nie chcę. Gdyby ktoś mógłby mi pomóc, chętnie zobaczę czy warte to zachodu :).
 
Do góry Bottom