Screeny

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Witam ;P

ja mam taki troche nietypowy temat...
mianowicie... gdy G1 wychodzil nikt gry nie znal ... kazdy gdy zaczynal odkrywal swiat na nowo, kazdy cos znajdywal i opowiadal o tym kolegom...
to samo G2 ilosc screenow byla mala i co za tym idzie gracze mogli sami odkrywac swiat i znow opowiadac...

jesli hcodzi o G3 to juz inna sprawa screenow jest dosc duzo i juz wiadomo jak bedzie wygladalo jedno z miast a takze pare innych rzeczy
i teraz pyanie... czy nie bedziecie mili zalu po odpaleniu G3 ze juz tak na wstepie bedziecie znali wiekszosc poczatkowych miejsc? juz nie bedzie Takiego samego odkrywania swiata jak w g1 i g2 ... tutaj juz znamy lud Nordmaru, Wioske albo miasteczko z tym wysokim piecem i szybienica
no ale mimo wszystko...

co myslicie na ten temat?
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Ja na początku miałem G2 i niewidziałem sreenow i sam odkrywalem. Ale zato juz wiedziałem ajk tam musi być w G1 skoro juz byłem w koloni. A co do tematu to według mnie mogli zostawic (choc troche) w tajemnicy swiat G3. Ja wole sam odkrywac miejsca . Powinni zastosowac rozwiązanie jak Morrowindzie tzn. jest mapa ale na niej jest tylko to co sie odkryje. To jest moje zdanie.

Pozdro
wink.gif
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
Zgadzam się z tobą ale nie do końca.
Fakt jest sporo danych o miejscach jakie odwiedzimy ale to zaledwie cząstka tego co nas czeka i tego co będzie nam dane odkryć. A co do tego co napisał <KRUK> odnośnie mapy to całkiem fajny pomysł.
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
macie rację że za duża ilość informacji może zepsuć przyjemność z gry. Ale z drugiej strony chyba każdy fan Gothica jest łakomy na wszelkie info odnośnie g3. świat g3 nie został do końca odkryty na przykład znamy tylko 3 rodzaje bestii ścierwojady coś podobnego do zębacza i nosorożca reszta fauny zostaje w tajemnicy co mi się podoba bo będzie dużo niespodzianek podczas spaceru po bezdrożach
laugh.gif
.
Co do mapy to w ''jedynce'' było w pewnym sensie to o czym mówiliście. Plan ziemi orków dostawaliśmy dopiero od Ur-Shaka
pozdro
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Jest w tym troche racjia,

QUOTE ale nie do końca

Myśle że w stosunku do ilości wolnej przestrzenie w G3, ilość screen'ów wcale nie jest za dóża. Np, w G1 obszar (tj. Khorinis) był stosunkowo nie wielki i chociarz widziłęm pare screen'ów z tej gry zanim w nią zagrałem, to i tak wiele żeczy było dla mnie niespodzianką np: Obozowiskio orków, wieża Xsardas'a, świątynia śniącego, kopalnie rudy i wieele wieele innych. Podobnie było z G2. Było dóżo screen'ów ale jak wielka była przestrzeń gry! Myśleże że tak samo sprawa będzie się miała z G3- chociarz dóżo już wiemy to i tak (tego jestem pewnien) niewyobrażalnie wiele miejsc (i nie tylko) będzie dla nas niespodzianką.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Teraz duża ilość screenów którą można znaleźć w internecie to przecież "prawie" największa reklama dla firmy wydającej Gothic'a.
Mnie to w ogóle nie przeszkadza, że widziałem już jakieś obszary z G3.
W sumie to bardziej się z tego ciesze nieżeli martwię
tongue.gif

Moim zdaniem to co można znaleźć na tych screenach to tylko namiastka tego co będzie.

PS: Wg mnie temat jest dziwny. Wydadcy reklamując jakąkolwiek grę wrzucają masę screenów by zachęcić ludzi do kupienia ich produktu. To jest logiczne... prawda ?
cool.gif



POZDRO "Khalid"
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
No tak macie racje bo im więcej wiemy tym mniejszą później mamy przygodę z odkrywaniem gry.

QUOTE Powinni zastosowac rozwiązanie jak Morrowindzie tzn. jest mapa ale na niej jest tylko to co sie odkryj

Mapa to świetny pomysł było by o wiele ciekawiej a co do screenów to każda gra teraz wrzuca ile może tego wszystkiego chodź uważam że im mniej tym lepiej nawet dla nich bo gra jest bardziej owiana tajemnicą i zapewnia lepszą sprzedaż, ale oczywiście kilka jakiś nie dających jakiś jasnych faktów screenów można wypuścić w siec żeby zaspokoić fanów
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (<KRUK> @ 22-02-2006, 13:00) Ja na początku miałem G2 i niewidziałem sreenow i sam odkrywalem. Ale zato juz wiedziałem ajk tam musi być w G1 skoro juz byłem w koloni. A co do tematu to według mnie mogli zostawic (choc troche) w tajemnicy swiat G3. Ja wole sam odkrywac miejsca . Powinni zastosowac rozwiązanie jak Morrowindzie tzn. jest mapa ale na niej jest tylko to co sie odkryje. To jest moje zdanie.

Pozdro
wink.gif

Pomysł z mapą jest dla mnie beznadziejny, bo Bezio nie jest kartografem tylko bohaterem. Czy kiedy jedziesz z rodzcami w góry to oni biorą kartkę i rysują mapę Polski?

Co do tematu to myślę, że screeny tylko podsycają nasz apetyt na G3. Z jednej strony pokazują bardzo dużo, ale z drugiej przecież tak naprawdę nic ważnego tam nie ma, pokazują tylko możliwości graficzne gry. Myślę, że screeny są bardzo dobrą reklamą dla G3 i wcale nie zepsują efektu pierwszej gry, bo to iż widziałeś dom w mieście nie nzaczy, że znasz całe miasto, więc i tak będziemy mieli multum zwiedzana
wink.gif
.



Pozdrawiam
 

Azgalor

Member
Dołączył
30.1.2006
Posty
45
MNie tam każdy kolejny screen tylko zachęca do tej gry i raczej nie zastanawiałem się nad tym że mogą mi one zepsuć przyjemność podczas odkrywania świata gothica. Ja miałem podobnie z Nocą Kruka najpierw widziałem screeny z obozu piratów, a jak poszedłem to miałem wielką radochę i wmawiałem sobie, że to wygląda cholernie lepiej niż na screenach, bo się wszystko tak fajnie porusza:p Zresztą miło jest wiedzieć, jaki świat przyjdzie nam zwiedzać, a jestem na 100% pewny, że jescze mnóstwoooooo rzeczy panowie i panie(i pozostali) z PB przed nami ukrywają.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE PS: Wg mnie temat jest dziwny. Wydadcy reklamując jakąkolwiek grę wrzucają masę screenów by zachęcić ludzi do kupienia ich produktu. To jest logiczne... prawda ? cool.gif

Tak logiczne wiadomo promocja marketing itd... ale chodzi mi o stytuacje typu "co za duzo to nie zdrowo" nie zdrowo... dla nas, graczy
tongue.gif
zbyt duza ilosc screenow moze sprawic ze grajac w g3 po raz pierwszy znamy juz pare terenow ... a gdzie przyjemnosc z odkrywania miasta zaulek po zaulku?
biggrin.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
QUOTE (doctor)ale chodzi mi o stytuacje typu "co za duzo to nie zdrowo" nie zdrowo... dla nas, graczy zbyt duza ilosc screenow moze sprawic ze grajac w g3 po raz pierwszy znamy juz pare terenow ... a gdzie przyjemnosc z odkrywania miasta zaulek po zaulku?
Lol, jeśli uważasz, że to ci popsuje zabawę to nie oglądaj screenów, cóż za problem? Po za tym jak już ktoś pisał wcale nie ma tak dużo screenów. Jak dla mnie wszystko zostało już powiedziane...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom