Screeny Z Gamestar

Status
Zamknięty.

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Co o nich myślicie? Są to screeny żywcem z wczesnej fazy beta Risen 2. Mają jakość trochę mierną, ponieważ są to skany z gazety.

EDIT : Wersja Polska
med_gallery_24484_17_96934.jpg


Ekwipunek oraz system interfejsu. Po lewej stronie można zobaczyć swój "plecak" aktualne przedmioty jakie masz na sobie, po prawej nam się uaktywnia system porównawczy, porównuje nam zdobyte przedmioty z naszym własnym, założonym na siebie.

gallery_24484_17_45411.jpg


Aż chce się powiedzieć "This Is Sparta!". Nowy atak?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Na temat ekwipunku jeszcze się nie wypowiem. Co do drugiego screena - już na trailerze było widać, że główny bohater umie to i owo nie tylko w machaniu mieczem, ale i w "ręcznych" i "nożnych" sztukach walki. Myślę, że walka wręcz będzie nowym, a zarazem ciekawym i być może przydatnym udogodnieniem, które wprowadzi bardziej piracki klimat do gry, w końcu nie ma to jak strzelić komuś w mordę pijąc grog albo inne świństwo w jakimś barze.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
jedyne co widzę na screenach to fakt, że nasz bohater wygląda strasznie sztucznie, jak ołowiany żołnierzyk, manekin czy kukiełka...
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
jedyne co widzę na screenach to fakt, że nasz bohater wygląda strasznie sztucznie, jak ołowiany żołnierzyk, manekin czy kukiełka...
Dlatego napisałem, że to screeny z aktualnej wersji beta. Z dema, którego już kilka osób widziało i grało. Mam nadzieję, że to poprawią.
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Oby poprawili...
No jak widać będzie kilka nowości i oby dały one pozytywny efekt. Jeżeli walka będzie rozbudowana do tego stopnia że machając mieczem robimy wykop w ryj stwora i wyprowadzamy silniejszy cios to walka będzie na pewno ciekawa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom