Save Pomocy

Status
Zamknięty.

michu222

New Member
Dołączył
25.10.2010
Posty
3
To własnie tak grałem bez kodów i tak sie zlożyło ze po wykonaniu all zadan w geldern poszlem do Trelis zrobilem 2 zadania moze wiecej ruszylem do gorna po pancerzyk no i skurw**l "Eroll" nie chcial mnie wpuscic wiec zarobilem 50 k zlota dalem mu wzielem zadania od gorna i poszlem do dawnej okary a tam "Kan" solowal maga no rach ciah w leb orkom a potem kan dostał z łuku a niewiedziałem ze są jakieś zadania z tym "kanem" ubilem go i poszlem dalej potem mialem klopoty ale to nic zrobilem pare zadan w vengradzie i poprosilem lee o pomoc ale wczesniej zajebalem Erolla i 50k zabralem moje szkoda ze wojownik ktury mi pomagal zabil go ... potem gdy lee sie zgodzil pomuc teleportowale sie do GOTHY i wyszlem po lee i ide z nimi laze po gothcie i nic niechce zaliczyc zadania mooze trza bylo z erollem gadac a kod na spwan nie dziala na erolla a moze to bug niewiem sam juz moze pokrecilem troche ale nie jest tak zle chyba :p prosze save więc tak po odprowadzeniu wojsk z lee do gorna dalej chyba! dam rade ...
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Dziwne bardzo dziwne ja grałem ze 20 razy w Gothic 3 i nigdy tak nie miałęm ale zdarzają się wyjątki.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Primo, bez warna się nie obejdzie coś mi się zdaje.
Secundo, POSZEDŁEM i KTÓRY.
Tertio, nie zabija się postaci które mają imiona, nim nie zrobi się dla nich wszystkich zadań. Skoro tak radośnie wybijasz wszystko, to teraz musisz wczytać jakiegoś wcześniejszego save'a, albo grać od nowa. Reszty postu nie zrozumiałem, wybacz.


Popraw tą swoją gwarę podwórkową to mod nie wklepie warna. Ktoś regulaminu nie czytał : /
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Dodatkowo temat umieszczony nie w tym dziale co trzeba. Tak czy siak zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom