Rysunki V

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Galeria cieni jest na grafiki, to w odmianie na rysunki :)
Pierwszy rysunek to wstępny projekt na prezent walentynkowy dla kogoś...^^
Robiłem zdjęcie aparatem, bo skaner jest zepsuty:/ Następne rysunki powinny być zeskanowane.
Aha, zdjęcie musiałem szybko robić, nie zdążyłem nic ustawić ani sensownie wykadrować.
Proszę o komentarze :) To, że wygląda starzej to wina zmarszczek, które miały pierwotnie być cieniami, ale nie wyszło mi.
Jestem początkującym rysownikiem^^ Jeśli to można do rysowania zaliczyć.
Jedziem:
http://img163.imageshack.us/img163/4011/dsc1793.jpg
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Całkiem fajnie ci to wyszło :) jeśli rysowałeś z pamięci, to jestem pod wrażeniem :p
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
V bardzo ładny rysunek.Twoje rysunki w porównaniu z moimi to po prostu dzieło sztuki nadające się do muzeum.

Edit.Ale w porónaniu z moimi to jak najbardziej do muzeum
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
V bardzo ładny rysunek.Twoje rysunki w porównaniu z moimi to po prostu dzieło sztuki nadające się do muzeum.
Hehe :p
Dzięki, ale wątpię, czy nadawałoby się do muzeum... Chyba do Fail Museum :D Jutro będę rysował drugi raz, tym razem spróbuję lepiej niż teraz. Przestrzeń po lewej i prawej stronie czyms tam zapelnie, jakieś wiersze czy cuś :p
[edit]
Chciałem jeszcze dodać, że miałem cholernie niewygodny, dziwny ołówek, który raz rysował miękko, raz twardo
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Piękna praca w porównaniu do mnie, ja nie umiem prostej linii narysować :p.

ile czasu ci to zajęło?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witaj.
Muszę Ci przyznać że praca jest bardzo ładna. Oczywiście nie przesadzajmy że nadawała by się do muzeum, ale jestem pełen podziwu. Sam nie potrafię zbytnio rysować. Gdy byłem mały lubiłem chwycić za kredki i malować ^^. Lecz z wiekiem to przeminęło. Jak tak popatrzę na moje stare prace (mam w je w szafie od ok. 6 lat) to przy tej twojej się chowają ; p.
Nie wiem co by tu opisywać, rysunek bardzo ładny : ).
Pozdrawiam, AS.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Taka praca w pół godziny. Pogratulować, będziesz mi rysował obrazki na plastykę?
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Szczerze? Wygląda jak jakaś XVII-wieczna rycina xD Moje własne odczucie jest takie: obraz wygląda nieco dziwnie. Ale gratuluję kreski i cierpliwości, ja bym człowieka nie narysował poprawnie ;o
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Zawsze miałem dwie lewe ręce, jeśli chodzi o rysowanie, malowanie i wszelkie tego typu zabawy plastyczne.
Dlatego jestem dla Ciebie pełen podziwu, ja w życiu nie narysowałbym czegoś choć w połowie tak ładnego jak to :D
Jak już mówiłem, bardzo podoba mi się Twoja praca, tylko te zmarszczki psują efekt :p
Chodziłeś na jakieś zajęcia plastyczne, czy jesteś samoukiem, jeśli chodzi o rysowanie?
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
eee
To mój 3 w życiu rysunek na serio :D Dzisiaj dam skany wszystkich trzech, włącznie z tym. Po prostu zeskanowane będzie imo ładniejsze na kompie :)
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom