Rysunki broni

Status
Zamknięty.

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
buawopodobne.jpg


To jest buławopodobne. Tak to nazwałem.


maczuga.jpg


To maczuga

toprbojowy.jpg


Topór

To by bylo tyle. Mam jeszcze ale nie chce pokazywać. może kiedyś. Jestem tylko amatorem, rysuje jak mi sie bardzo nudzi. Prosze o ocene.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Dla mnie jednak bardzo fajne
biggrin.gif
, rysuj dalej ,rozwijaj talent...
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
Oto moje inne rysunki broni.

motbojowy.jpg


Młot bojowy

To tylko tyle nadaje sie do publikacji. pozdro
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Prawdę mówiać słabe te rysunki... Chyba każdy jakby usiadł skrobnąłby cos takiego, lub lepsze. Wogóle brak światłocienia, nie odczuwa się żadnej perspektywy. Takie ot tam bazgranie. No ale jeżeli o to ci chodziło to nie jest tak źle.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Prawdę mówiać słabe te rysunki... Chyba każdy jakby usiadł skrobnąłby cos takiego, lub lepsze. Wogóle brak światłocienia, nie odczuwa się żadnej perspektywy. Takie ot tam bazgranie. No ale jeżeli o to ci chodziło to nie jest tak źle.


eee...wiesz Arcane ty chyba jesteś jakimś pesymistą :], chłopak się postarał i dobrze wyszło, jakoś niewiele na tym forum takich prac, może nas oswiecisz ?
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Prawdę mówiać słabe te rysunki... Chyba każdy jakby usiadł skrobnąłby cos takiego, lub lepsze. Wogóle brak światłocienia, nie odczuwa się żadnej perspektywy. Takie ot tam bazgranie. No ale jeżeli o to ci chodziło to nie jest tak źle.


eee...wiesz Arcane ty chyba jesteś jakimś pesymistą :], chłopak się postarał i dobrze wyszło, jakoś niewiele na tym forum takich prac, może nas oswiecisz ?

Nie jestem pesymistą a realista. Słodzenie każdemu komu popadnie niczemu nie służy - czemu? Bo będzie myślał że jest boski i najlepszy i nie będzie żadnych popraw. I jeszcze coś - wysyłanie prac na forum oznacza że ktoś robi cos dla ludzi z fora, nie dla siebie. A to źle... serio mówie!
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
Czy ja to robie dla ludzi z forum????????Nie ja to robie dla własnej satysfakcji. A przecież mówiłem że jestem amatorem i rysuje jak mi sie nudzi. Wiem że te rysunki są do bani, chciałem tylko wiedzieć co wy o nich sądzicie. I wcale nie mysle że jestem boski.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Czy ja to robie dla ludzi z forum????????Nie ja to robie dla własnej satysfakcji. A przecież mówiłem że jestem amatorem i rysuje jak mi sie nudzi. Wiem że te rysunki są do bani, chciałem tylko wiedzieć co wy o nich sądzicie. I wcale nie mysle że jestem boski.

Hehe, nie mówię że ty sądzisz że boski jesteś. Ale jest wiele takich osób, które chociażby maja talent nie będą sie rozwijać bo każdy im słodzi.

A teraz: "Czy ja to robie dla ludzi z forum?" Tak, inaczej po co byś umiesczał : P A co do tego że jesteś Amatorem - nie przecze, musisz więc pracować. Umieszczaj obrazy postępów w porównaniu do prac wcześniejszych, wtedy można ocenić jak dalkeo zaszedłeś i czy jest przed tobą jajakolwiek przyszłość w tym kierunku. Jeżeli robisz to z nudów proszę bardzo... Nie bronię, ale i tak mi się nie podoba : P
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Oj tak Arcane ty słodzić ludziom nie lubisz o nie, ale to nawet lepiej, że jest taki ktoś kto zawsze sprowadzi człowieka do parteru i wyciągnie go z tej mgły samouwielbienia. Tak jak niegdyś ja pisałem jakieś tam opowiadania, w sumie zauważyłem dopiero potem, że pisząc je nie robiłem tego dla siebie. Od tamtej pory napisałem wiersz, całkiem miły, choć opowiadał o śmierci, to odzwierciedlenie moich uczuć, myśli. Co do rysunków, ja nie będę krytykował bo to nie do mnie należy, nigdy talentu takiego nie miałem, żeby rysować, ale dość dobrze oceniam takie dzieła, dziś nie będę. To ocenią potomni, ja powiem tylko tyle, że każdy musi w końcu znaleźć w sobie to czym się pasjonuje, a takie rysowanie gdy się nudzi do niczego nie prowadzi. Zajrzyj wgłąb siebie...
 

Durin

New Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
9
Naprawde bardzo ładne te rysunki, brakuje takich ludzi na świecie
biggrin.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
ja tez tam troche bazgrole, ale jak juz rysuje to manga albo cos w tym stylu. wole rysowac postacie albo smoki niz rzeczy... 8)

P.S Wosio, jak dla mnie, rysunki... wporzo
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Nie mówie, ze ja lepiej rysuje, ale te rysunki są na pograniczu kiepskich i ledwo średnich, że sie tak wyraże...są rysowane bardzo prostym sposobem, choć pomysł nie jest zły na wygląd tego "młotka"...
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
nieżle rysujesz chłopcze ja tam bym taknie narysowal a arcane mowisz ze kazdy by tak narysowal lub lepsze jak by usiadl to ty teraz usiadz i tak narysuj jak taki kozak jestes :!:
 
Dołączył
16.10.2004
Posty
153
heh ludzie

arcane ma troche racji jakby wszyscy wosia słodzili to by spoczął na lurach ale też popchnął go do pracy troche niedelikatnie. a rysumki wporzo
P.S.
arcane nie karzdy by narysował coś takiego
tongue.gif
(ja nie potrafie)
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
QUOTE Trochę znam się na broniach średniowiecznych więc powiem ci wosio, że 1 broń to Buzdygan, druga to morgerstern.

Bredzisz jak pijana mysz. Pierwsza broń to bułąwa lub buzdygan. A inna nazwa to maczuga rycerska. Druga to maczuga z kolcami. Morgenstern to kulka z kolcami na łańcuchuprzywiązana do rekojeści, albo maczuga uzywana podczas wojen chlopskich w niemczech w XVI wieku. A pozatym morenstern ma niejszą kulke w stosunku do rekojeści. Więc nie mów co i jak bo ja wiem co rysuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom