Rozmowa Z Orkami?

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Uważam, że rozmowa z Orkami będzie możliwa. Albo my trochę poduczymy się jakoś języka. Albo oni, może nie wszyscy, ale Orkowie związani z fabułą będą umieć koślawy ludzki.
Być może będziemy mieli do dyspozycji jakiś amulet, albo pierścień, coś na wzór Ulu-mulum z pierwszej odsłony gry.
Komunikacja z nimi musi być możliwa, a dokładnie w jaki sposób dowiemy się dopiero w dniu, gdy otworzymy pudełka z grą .

A wy co myślicie o rozmowie z Orkami?
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Będzie napewno choćby dlatego, że będzie można wykonać kampanie "orków". Ale masz racje ciekawe jak oni będą mówić.

Ja myśle, że wiekszość normalnie, jakaś cześć wogóle, a reszta tak jak np: Ur-Shak gadał. ;)
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Orki mają być teraz "cywilizacją", która dorównuje ludzkiej, więc prawdopodobnie większość z nich będzie mówiła po "naszemu", jedni bardzo dobrze, a drudzy troche gorzej, ale jakoś proozumiewać się trzeba, zresztą mają być miasta gdzie ludzie i orki żyją w przyjaźni i mają gdzieś całą wojnę, przecież muszą się jakoś porozumiewać.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Widzialem wiele filmików z Gothica, i na wielu z nich była prowadzona rozmowa z orkami (ale nie słyszalem głosu/nie bylo:p). Kultura ogolnie cala przypominała ludzką, byli wzgledem nas jak ludzie, i zreszta nawet żyli z nami w jednym mieście. Ale osobiście też mnie ciekawi jak bezdiemy sie dogadywać... I głosy tych ze bestii. Narazie nie ma co spektukulować, niedługo premiera, pogracie se (mi nie pójdzie ;( ) i sie dowiemy :).
 

Enix

New Member
Dołączył
19.10.2006
Posty
6
Orkowie mówią po "naszemu"
Nie trzeba się uczyć żadnego innego języka żeby się z nimi porozumiewać ;p
A co do tego że orkowie żyją razem z ludzmi w miastach, ORKOWIE PODBILI TE MIASTA i zrobili z ludzi niewolników, a ci co się do nich przyłączyli zostali przerobieni na straż/wojsko które walczy po stronie orków ;)
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Hmmm Myślę, że rozmowa z orkami na pewno bedzie ciekawym urozmaiceniem. Uważam, że bedzie to rozwiazane podobnie jak w Gothicu 1 gdzie rozmwaialismy z Ur-Shakiem. Tak jak napisal Lord Bezimienny jedni beda mówić gorzej inni lepiej ale porozumiewać się trzeba :D Mimo wszystko będzie to trochę dziwne, bo w poprzednich częsciach zamiast gadać z orkami kroiło się ich bez piśnięcia słówkiem, no ale cóż bedzie trzeba się przyzwyczaic do nowości i zamiast sieki najpierw dojdzie do ''wymiany argumentów'' :p :p
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
No pewnie ze bedzie mozliwa bylo to widac juz na paru filmikach promo z g3 ;P
no coz... nie powiem zeb edzie to troche dziwne gadac z orkiem np o pogodzie juz wolalbym takich starych ktorych sie tylko siekalo :D takie ucywilizowanie orkow kojazy mi sie z morrowindem w ktorym moznabylo gadac z jaszczurkami :D :D

;)

moj 900 post ;P czekam na gratulacje ;P
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No to pograłem już trochę w G3 i miałem stycznośc z Orkami i ich zachowaniem. Już w drugim miesiec trafiamy na ich oboz. Sa nastawieni pokojowo do nas odrazu nas nie leją ;) Traktują ludzi jako niewolinków i tak tez pracujemy praktycznie dla nich. Rozmowa jest normalna tak jak z ludzmi, bardzo dobrze władaja naszym językiem. :)
Gra się przyjemnie i nie ma problemów z rozmową z Orkami.
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Tak będzie to możliwe przecież na forum jest gdzieś filmik z youtube i tam macie na końcu pokazane że nasi kumple przypłyneli na kontynent i sie natkneli na orków. I do tego takie zblliżenie czy to niejest przypadkiem Ur-Shak? Nieważne możemy tylko miec nadzieje ze spodkamy starego przyjaciela orka ktory nam keidys pomógł...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom