Risen Nie Pojawi Się...

Status
Zamknięty.

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
A idź ty z tymi nazwami tematów <_<
Dobrze jest;] Więcej realizmu, czego nie było w poprzednich częściach.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Mają problemy Australii. Daje się ograniczenia wiekowe, których i tak nikt nie przestrzega i prawnie jest spokój. Myślą, że jak zakażą sprzedaży, to Australijczycy w to nie zagrają? Zagrają, ale łamiąc prawo - ściągając z neta - do czego zmusza ich władza. hipokryzja.
Poza tym, zajęliby się na prawdę rozwiązywaniem problemu narkotyków, a nie zakazywaniem gry gdzie takie coś się w niej pojawi. Równie dobrze powinni zakazać emisji każdego filmu, w którym chodź na chwile pokazane są narkotyki.
Przekleństwa? Śmiech na sali. Każdy młody ma z tym styczność wszędzie, no ale w grze nie może... Seks jak widać nadal jest tematem tabu, chociaż jak napisano - scen łóżkowych nie będzie.
Coś czuję, że komuś mocno zależało na tym, by Risen nie ukazał się w Australii...
 

Pax

Member
Dołączył
24.7.2009
Posty
38
Boom, niech Cię wszyscy diabli wezmą za takie straszenie. Wiesz jak mi podskoczyło ciśnienie i serce do gardła na taką wieść. W moim wieku to może być zabójcze. Chyba zażądam od Ciebie odszkodowania za uraz psychiczny, stres i możliwość utraty zdrowia lub życia bez użycia sobie w Risen. ^^ - BooM Jak masz tak straszyć to albo w Halloween albo na Prima Aprilis. ;))) Co do Australii i Niemiec, a...h...i...w...d..... Mają większą cenzurę niż za komuny w Polsce a PB powinna zatrudnić kogoś z Polski z doświadczeniem jak się gada z Cenzurą i przemyca i tak swoje myśli. Tak zupełnie na poważnie. Chyba nie chcą zauważyć problemu albo myślą naiwnie, że jak postawią Żelazną Kurtynę to problem sam zniknie. W Europie też tego próbowano "a mury runą, runą, runą". Jeśli im się wydaje, że zakazami coś się zmieni to są w błędzie. To co się dzieje wokół nas zależy od nas samych i jeśli sami wewnętrznie nie potrafimy rozróżnić dobra od zła i wiedzieć jak sobie z tym poradzić to żadne prawo tego nie zmieni. Przypomina to ratowanie Titanica przed zatonięciem przy pomocy wiaderka.
 

gothic-error

New Member
Dołączył
5.9.2009
Posty
12
Autor postu maksymalnie wzmocnił bicie mojego serca... Wracając do właściwego tematu. Australia ma bardzo skomplikowaną klasyfikacje gier. Mam nadzieję tylko, pomimo tego, że chcę by gra zebrała maksymalną ilość fanów, to mam nadzieję, że sprzedawcy będą legitymować dzieci chcące kupić tą grę... :unsure:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom