Risen 3 : Titan Lords

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Teraz już całkowicie oficjalnie. Najnowsza gra studia Piranha Bytes będzie nazywać się Risen 3 : Titan Lords
tak przynajmniej wydaje się redaktorom z niemieckiego czasopisma PC
Games, którzy jako pierwsi podzielili się swoją wiedzą na temat tej gry z
innymi.​
 ​
Zaczynając od samego początku to nie będzie Risen ani Risen 2. Trójka będzie wyglądała zupełnie inaczej, z zupełnie innym światem jakim występował w poprzednich częściach. Będzie bardziej mrocznie, bardziej otwarto, z dużą ilością wyborów fabularnych, z ponownie rozbudowanym systemem walki czyli to co tygryski lubią najbardziej.​
 ​
Więcej informacji pod linkiem poniżej:​
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
rzeczywiście screeny prezentują się mrocznie, potwierdza się to co pisało PB że gra klimatycznie przypominać będzie gothica z pierwszych części, mam nadzieję że tak. jeszcze nie wiele wiadomo co z fabułą, ale screeny wyglądają zachęcająco.
pozostaje czekać na więcej info :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Dobra robota Szkelet, aż miło poczytać. Z tego co tu wyczytalem, to chyba zapowiada się całkiem dobra gra. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich a dla nas na pewno. Mrocznie i klimatycznie, oby tak na prawdę było. Wielki otwarty świat, niebanalna fabuła i dobra walka, jeśli tak właśnie będzie, to na prawdę będzie bardzo dobrze.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Osobiście po tym co poczytałem czekam bardziej niż na Wiedźmina 3.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ja w sumie też. No ale może to przez to, że nie jestem fanem Wiedźmina + Wiedźmin 3 nie pójdzie na moim kompie.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Szkeleton napisał:
Zaczynając od samego początku to nie będzie Risen ani Risen 2. Trójka będzie wyglądała zupełnie inaczej, z zupełnie innym światem jakim występował w poprzednich częściach. Będzie bardziej mrocznie, bardziej otwarto, z dużą ilością wyborów fabularnych, z ponownie rozbudowanym systemem walki czyli to co tygryski lubią najbardziej.​
Każda zapowiedź kolejnych gier Piranha Bytes ma taka być, zaczęło się na gothic 3. Zapowiadają, a efekty sami widzimy, osobiście propsuję. Lecz nie spodziewam się nie wiadomo czego, zwłaszcza po Risen 2, które nie powaliło z nóg.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
W tym co mówisz, jest sens Romek. Dla mnie Risen 1 i 2 też nigdy nie było lepsze od pierwszych Gothiców. Dla mnie to po prostu były dobre (choć nie powalające) ale zupełnie inne gry. Musimy jeszcze się wstrzymać z opiniami, to dopiero pierwsze informacje. Jak dla mnie powrót do  ciężkich blach i żelaznych ostrzy to plus. Po grafikach widać, że to wszystko będzie całkiem dobrze wykonane, że będzie mrocznie, klimatycznie i epicko. Jak na prawdę będzie się okaże, musimy poczekać na dodatkowe informacje lub jakiś trailer, cokolwiek.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
oczywiście że musimy poczekać na wiele więcej informacji :)
 
Niker a dlaczego myślisz że nie będzie to Risen?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
To mi coraz to bardziej przypomina....Arcanie. Serio.
A może to będzie Arcania o jakiej zawsze marzyliśmy? :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
może PB w ten sposób próbuje nam dać coś, o czym marzyliśmy, coś czego nie udało im się zrealizować :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Cóż, poczekamy to zobaczymy. Musi to być trochę Risen, choćby sami Tytani i łączące się wątki na to wskazują. Cóż z tego, że zmienili bohatera i zmienili wszystko, jeśli zmienili na dobre, jeśli dadzą nam grę o której marzyliśmy, to wypada się tylko cieszyć !!
 
Do góry Bottom