Risen 2 - Piraci?

Status
Zamknięty.

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
risen2log.png

Znamy już oficjalną nazwę drugiej części Risen czyli Risen 2: Dark Waters. Wszystko na to wskazuje patrząc po screenach i szczątkowych informacjach, że wcielimy się w pirata. Piraci z Karaibów zawitali do świata Risen. Piraci pojawią się nie tylko z bronią białą ale także palną. Co myślicie o takich zmianach w trybie rozgrywki. Czy Piranha Bytes po raz kolejny zdobędzie uznanie fanów jak przy pierwszej części Gothic?
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Wooow. Tego się nie spodziewałem. Cóż, mi taka innowacja pasi, na pewno będzie to powiew świeżości. Can't wait!
 

fefes

New Member
Dołączył
28.8.2008
Posty
16
Ma też się pojawić Patty (i pewnie też trojaczki). Główny bohater ma być ten sam. Ma być kilka wysp ale nie wiadomo jak będzie wyglądać podróż między nimi. Zbroje mają być bardziej podobne do ubrać i składać się z pojedynczych części a nie zestawów. Pomysł aby zrobić takich piratów z Karaibów mi się podoba.
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Jakoś nie podoba mi się pomysł z bronią palną i ogólnie z piratami, ale może coś z tego będzie.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Hmm ogólnie pomysł z piratami jest fajny , doda to jakby taki nowy fajny klimat, jeśli chodzi o tą broń palną to mam mieszane odczucia, na początku byłem bardzo zdziwiony, ale grając w Risen 2 : Dark Waters każdy się pewnie do tego jakoś przyzwyczai. Fajnie jeśli będzie też kilka wysepek co sprawi że świat gry będzie trochę większy i będzie więcej terenu do eksplorowania.

EDIT : Przepraszam za 2 takie same posty w tym temacie ale musiało mi się to jakoś sklonować czy coś, poprostu gdy pisałem posta to na początku wyskoczył mi jakiś błąd ( no nie wiem jak to wytłumaczyć , to tak jakbym nie mógł napisać posta czy coś no to potem próbowałem drugi raz no i wyszło że napisałem 2 posty pod rząd, pewnie jakieś problemy techniczne, ) proszę o usunięcie posta powyżej lub tego ;)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Kamil - zrobione :)

Faktycznie, piracka otoczka sprawi, moim zdaniem, odświeżenie w grach Piranhy. Jeszcze dokładnie nie wiemy, jak poszczególne elementy i mechanizmy będą dokładnie wyglądać, ale na tą chwilę wszystko wygląda obiecująco. Pojawi się Patty, ale o trojaczkach na razie nie ma mowy. Ciekawi mnie właśnie sposób podróżowania pomiędzy wyspami. Teoretycznie, we wstępie fabularnym jest mowa o niemożliwości podróżowania po wodach wysp południowych, z powodu ataku bestii morskich. Coś czuje, że jak rozwiążemy jakieś konkretny wątek na początku gry, dowiemy się jak podróżować bezpiecznie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom