Risen 2 Cinematic Trailer

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Prędzej to jakaś miejscowa szamanka. Patty nie mogła by się perfekcyjnie nauczyć magii Voodoo co nie? To nie Bezimienny ;) Zaintrygował mnie potwór na końcu. Ośmiornica?
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Oglądnąłem trailer i jestem pod dużym wrażeniem. Intrygujący, pokazuje elementy walki czy systemu współpracy - coś a'la Dragon Age? Wow, to byłoby świetne :). Generalnie co do potwora na końcu - wydaje mi się, że w trailerze Risena 1 też był kraken czy coś podobnego, walczył z nim Inkwizytor.

Ave
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
W trailerze pierwszego Risena Inkwizytor walczył z (bodajże) wodnym Tytanem ;)

Trailer jest naprawdę dobry. Przede wszystkim graficznie - cud, miód i orzeszki. Nie wiem jak wam, ale mi się nie podoba głos bohatera... Morda i generalnie to jak wygląda, zachowuje się - Ok, bohater z charakterem. Ale tacy są niezwykle modni w ostatnim czasie. Przykład? Assassin's Creed II. Bohater ponoć wcale nie był "do polubienia".
Co do diewuszki na trailerze - zamiast spekulować o Voodoo i tak dalej, to może spójrzcie na kolor skóry :p Patty była białą dziewczyną. Chociaż who cares.
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Trailer naprawdę mi zaimponował. Bohater trochę brutalny, ale przecież chce uratować świat, nieprawdaż? Przyznam, że Ja wole spokojniejszych ludzi, ale dla niego mogę zrobić wyjątek :p Koleżanka voodoo całkiem interesująca. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle że zrezygnowali z kryształów... chociaż trochę głupio by wyglądało, żeby np. pirat strzelał z broni palnej, a np. żołnierz inkwizycji zamroził go, więc zmiany muszą być! Mam jednak nadzieję, jeśli voodoo będzie tak potężne, że nie będzie można z niego korzystać zbyt często. A ten potwór na końcu... sądzę, że jest to, albo jeden z tytanów, albo jeden z mini bossów do pokonania.
Pozdrawiam, Hadler
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Pamiętacie co się działo gdy wchodziło się za daleko w morze w R1? Zjadał nas Czerw czy jak mu tam. Na mój rozum - ta ośmiornica spełni w grze tę samą funkcję. I to jest jeden z akcentów, który w trailerze miał pokazać, że R2, mimo wielkiej zmiany, coś tam czerpie z jedyneczki.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Naszła mnie jedna refleksja, tak już po czasie. Po obejrzeniu filmiku, cały czas gdzieś w tle zastanawiałem się, do kogo jest podobny nasz nowy/stary Bezi i nagle mnie olśniło. Chłopaki wzorowali się chyba na Orlando Bloomie (chyba tak się go pisze). Grał w Królestwie Niebieskim, Władcy Pierścieni i oczywiście w Piratach z Karaibów. Co myślicie o mojej teorii? :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Naszła mnie jedna refleksja, tak już po czasie. Po obejrzeniu filmiku, cały czas gdzieś w tle zastanawiałem się, do kogo jest podobny nasz nowy/stary Bezi i nagle mnie olśniło. Chłopaki wzorowali się chyba na Orlando Bloomie (chyba tak się go pisze). Grał w Królestwie Niebieskim, Władcy Pierścieni i oczywiście w Piratach z Karaibów. Co myślicie o mojej teorii? :p

Nie zgodzę się. Nie widzę tego podobieństwa. Do tego Orlando Bloom jak na swój wiek ma dość dziecinne rysy twarzy. Tutaj bohater totalnie nie pasuje mi do niego. Może chodziło ci o Orlando Booma :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A kto powiedział, że pan przystojniak to jest Bezimienny o_O? Przecież to może być po prostu jakiś ważny fabularnie NPC...
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Nie zgodzę się. Nie widzę tego podobieństwa. Do tego Orlando Bloom jak na swój wiek ma dość dziecinne rysy twarzy. Tutaj bohater totalnie nie pasuje mi do niego. Może chodziło ci o Orlando Booma :D

Nie tyle dziecinne, co drobne, delikatne rysy twarzy. I tak, uważam, że zarówno Orlando Bloom, jak i nasz bohater (pomijając tę skazę zasłoniętego oka) ma delikatne rysy twarzy. Bo nie powiesz mi chyba, że nowy Bezi Twoim zdaniem, wygląda na osiłka z ABSem, biorąc pod uwagę jego fizis?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
A kto powiedział, że pan przystojniak to jest Bezimienny o_O? Przecież to może być po prostu jakiś ważny fabularnie NPC...

Biaf tak powiedział...ale ja nie wiem, czy mogę mu ufać :D Twierdzi, że gość jest podobny do Orlando Blooma :lolface:
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
A kto powiedział, że pan przystojniak to jest Bezimienny o_O? Przecież to może być po prostu jakiś ważny fabularnie NPC...

W świetle newsów (plus screeny), które tłumaczyliśmy w ostatnich miesiącach, oraz biorąc pod uwagę opaskę noszoną przez niego nie od parady, wychodzi na to, że to nasz Bezimienny i nie wierzę Zig, że poważnie poddajesz to w wątpliwość;).

Biaf tak powiedział...ale ja nie wiem, czy mogę mu ufać :D

Może jestem forumowym gburem, ale ufać zawsze mi możesz, gdyż ja (według swojej wiedzy) prawdę Ci powiem w każdych okolicznościach przyrody :D.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie wiem jak wy, ale pijany gnom w tle jest dobry :).

ssddssd.png
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Hm, nie ma gęby zbira, ale też żaden z niego delikacik. Morda jak morda. Orlando Blooma też mi nie przypomina. Co do gnoma, to powiem ci, że masz dobre oko, bo ja tego wgl. nie wychwyciłem. Poza tym ciekawe, czy walka wręcz (dosłownie, rękami) będzie choć trochę podobna do tej prezentowanej na trailerze. Mam nadzieję, że choć krztynę będzie zbliżona, bo klimatycznie bd tłuc się po karczmach takim bohaterem z zaniedbaną gębą i opaską na oku ^^
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Reheheh, Bezimienny wykopał Gregoriusa z karczmy, jak Skrzetuski pewnego szlachcica w "Ogniem i mieczem" :) Tak, właśnie miałem wspominać o tym gnomie. Czyżby w końcu wprowadzili jakąś interakcję z gnomami oprócz ubijania ich? Ciekawi mnie to. Też zwróćcie uwagę na jakość tego trailera, a co za tym idzie kosztów.
Ten trailer to jeden ze sposobów zdobycia mapy piratów z bezpiecznym szlakiem - sposób siłowy ^^
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Bezimienny wykopał Gregoriusa z karczmy,
Skąd pomysł, że to Greg? O ile pamiętam Greg był przetrzymywany na innej wyspie, niezasiedlonej przez ludzi, a tu wygląda to na port piracki (bynajmniej to wiem z informacji o Risen 2 i z wywiadów). Czy ja już źle mówię?
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Domyślam się, bo trailer nie koniecznie przecież musi nawiązywać do początków rozgrywki. Zresztą, może mylnie określiłem fakty. Greg mógł już zostać uwolniony, przebywał już w karczmie jakiś czas. Z rozmowy wynika, że postać i bohater się znają. Ale znowu śmierć tego pirata przeczy informacji że Greg będzie ważną postacią w grze. Więc prawdopodobnie pomyliłem się identyfikacji postaci. Ale jestem całkiem pewien, że powodem bójki była mapa Grega.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Czyżby w końcu wprowadzili jakąś interakcję z gnomami oprócz ubijania ich? Ciekawi mnie to
Faranga była zacofana, może gnomy z innej części świata są bardziej ucywilizowane. Tak samo jak z orkami w pierwszych częściach Gothica i ich nagłą zmianą w Gothicu 3.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Faranga była zacofana, może gnomy z innej części świata są bardziej ucywilizowane. Tak samo jak z orkami w pierwszych częściach Gothica i ich nagłą zmianą w Gothicu 3.
Może gnomy odkryły swoją smykałkę do interesów oraz udostępnili handel swoimi przedmiotami z ludźmi? Jak wiemy gnomy zbierały wszystko, ale były chamskie. Widocznie tu się coś zmieniło.....


...... lub to zwykły Easter Egg.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Jestem skłonny uwierzyć raczej w to drugie :) Easter egg i tyle :)
 
Do góry Bottom