Risen 2 Cinematic Trailer

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Racja. Mimo wszystko fajnie, że twórcy wrzucili coś takiego do oficjalnego trailera :D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czyli możemy to uznać za pierwszy Easter Egg w Risen 2 ;). Czekamy na następne "smaczki".
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Czyli możemy to uznać za pierwszy Easter Egg w Risen 2 ;). Czekamy na następne "smaczki".
Zawsze można zapytać chłopaków z PB ;)
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Jak dla mnie to umiejętności magi voodoo będą unikalne dla tej panienki którą prawie na pewno nie jest patty ponieważ w R1 nie musimy jej uwalniać. Trailer jest raczej nieco "przybrany" w efekty graficzne jak i bojowe. A ta ośmiornica... sam nie wiem, mi się rodzą w głowie trzy opcje:
1. Jest to mini boss.
2. Jest to potwór specjalnie do traileru.
3. Jest to jeden z kluczowych potworów fabularnych np: Bezimienny musi coś tam zrobić żeby powstrzymać gniew morza (potworów fal itp...)

I nie wiem czy mi coś z pamięcią nie teges ale skąd wy wytrzasnęliście tego Grega? Jedyny Greg jakiego znam to z Gothic II NK... A o Gregu z Risena... Nigdy nie słyszałem...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
I nie wiem czy mi coś z pamięcią nie teges ale skąd wy wytrzasnęliście tego Grega? Jedyny Greg jakiego znam to z Gothic II NK... A o Gregu z Risena... Nigdy nie słyszałem...

Z tego co wnioskuje to chodziło im o Stalowobrodego, Ojca Patty.
Aczkolwiek, czy on faktycznie miał Greg na imię to już nie jestem pewien.
Choć to możliwe. Taki sympatyczny zabieg PB z odniesieniem do gothica ;) i starego Grega.
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Pewnie masz rację...
Nie wiem tylko dlaczego tego trailera wyświetla mi bez "napisów pl"...
PS: Zapraszam do zgłaszania się na dubbingowca do mojego filmiku, więcej info w dziale "Gothic - Filmy" w temacie "Dubbing". Pozdrawiam :D

PS 2:I czy wam też ten trailer się tak lekko ścinał... Chociaż może to przez to że ściągam kilka gierek i internet nie ogar.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie wiem tylko dlaczego tego trailera wyświetla mi bez "napisów pl"...

Umm...obok ustawień jakości masz buton CC jak go uruchomisz to polecą napisy.


PS 2:I czy wam też ten trailer się tak lekko ścinał...

Widocznie przy uploadzie coś skopało i momentami brak mu płynności.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Co do Stalowobrodego ojca Patti, też nie jestem pewny czy podane było jego imię, a jeżeli tak to czy był to Greg. W każdym razie wpisuje się to w koncepcję puszczania oka do fanów serii Gothic przez PB. Różnych smaczków i odwołań było przecież więcej, więc i tu może być podobnie.
Btw, zobaczymy, czy w Risen2 też będą jakieś ukryte podteksty względem starej serii? Choć w sumie wątpię, zupełnie nowy klimat i rozwiązania, pokazują, że chłopaki idą nową drogą.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Stalowobrody miał na imię Gregorius - w skrócie Greg :) Co do tego krakena (czy tam ośmiornicy z Czarnobyla) to mam nadzieję, że jest to jakiś sługus Tytana Wody i że tą ośmiorniczkę będziemy musieli zabić w czasie gry. Nie wiem tylko jak mogłaby walka z tym czymś wyglądać...
 

Vidok

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
16
Stalowobrody miał na imię Gregorius - w skrócie Greg :) Co do tego krakena (czy tam ośmiornicy z Czarnobyla) to mam nadzieję, że jest to jakiś sługus Tytana Wody i że tą ośmiorniczkę będziemy musieli zabić w czasie gry. Nie wiem tylko jak mogłaby walka z tym czymś wyglądać...

Ja też mam nadzieję że to będzie np. jeden z bossów, który zaatakuje nas podczas podróży między wyspami. Natomiast pojedynek z nim odbywał by się z użyciem dział okrętowych :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Trochę mnie martwi, że robią się nam z waszych opisów Piraci z Karaibów ;P

Rzecz, która mnie najbardziej drażni to ten brytyjski akcent. Ja rozumiem, że gra ma być w pirackich klimatach, jednak wolałbym ograniczenie takiego spiakania do kilku bohaterów.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ojciec Patty nazywa się Gregorius (Greg) Stalowobrody. Twórcy nazwali go tak na cześć G2:NK, w którym to jedyny kapitan piratów miał na imię Greg ;). U Piranii każdy kto wykonuje jakąś robotę się nazywa tak samo : opiekun latarni morskiej Jack, prostytutka Lucia itd. Widać na każdym kroku odwołanie do Nocy Kruka.
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Eh... fajnie by było gdyby Risen 2 był w Polsce dostępny w Pełnym Spolszczeniu. Trochę mnie denerwowało czytanie napisów w jedynce... Ale dla fajnej gry warto się poświecić :D
 

asassin1@o2.pl

New Member
Dołączył
30.10.2011
Posty
2
Eh... fajnie by było gdyby Risen 2 był w Polsce dostępny w Pełnym Spolszczeniu. Trochę mnie denerwowało czytanie napisów w jedynce... Ale dla fajnej gry warto się poświecić :D

Strasznie jestem ciekaw kiedy wyjdzie ten cały Risen 2 .I ciekawe czy będzie stworzony na podstawie Risen 1 .
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Strasznie jestem ciekaw kiedy wyjdzie ten cały Risen 2 .I ciekawe czy będzie stworzony na podstawie Risen 1 .

W pierwszym kwartale 2012 roku. Będzie kontynuował fabułę Risena pierwszego. Ciekawość Twoją powinny zaspokoić artykuły o Risen 2: Dark Waters znajdujące się na naszej stronie głównej http://gothic.org.pl :)
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
A pójdzie spokojnie na komputerze, który udźwignął jedynkę (choć tak na styk, trochę cięło), czy upgrade konieczny?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Risen 2 ma mieć tylko lekko zawyżone wymagania względem jedynki. Powinno ci pójść na minimalnych.
 
Do góry Bottom