Risen 2™: Dark Waters Z Polskim Dubbingiem Na Wszystkich Platformach!

Status
Zamknięty.

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209

Cenega, oficjalny partner firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, z przyjemnością informuje o wydaniu gry Risen 2 w pełnej polskiej wersji językowej na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Risen 2 będzie dostępna w sklepach 27 kwietnia 2012 r., w dniu europejskiej premiery tego tytułu. Gra będzie miała równoczesną premierę dystrybucji cyfrowej w sklepie MUVE Digital.


W trakcie prac lokalizacyjnych nagrano 160 tysięcy słów składających się na 25 tysięcy linii tekstu. W nagraniach wzięło udział ponad 60 aktorów, wśród których znalazło się wiele nazwisk dobrze znanych fanom poprzednich gier z serii Gothic. Szczegółowe informacje na ten obsady aktorskiej zostaną ujawnione wkrótce.

Risen 2, następca świetnie przyjętego przez graczy i ocenionego w mediach Risen, jest klasyczną grą RPG opracowaną przez Piranha Bytes – twórców serii Gothic. Będąc właścicielem okrętu, gracz podróżuje między rozsianymi po oceanie wyspami, spotykając w trakcie przygody kilka frakcji, do których może dołączyć. Od jego wyborów zależeć będzie los statku i załogi, a w miarę rozwoju fabuły – także całej krainy.


Cechy charakterystyczne Risen 2:

· Gra twórców bestsellerowej serii Gothic.​
· Następca wielokrotnie nagradzanej gry Risen.​
· Pełna polska wersja językowa (dubbing) na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3.
· Klasyczna gra RPG z rozbudowaną fabułą, mnóstwem questów głównych i pobocznych, oraz koniecznością dokonywania ważnych dla dalszej rozgrywki wyborów.​
· Niepowtarzalny, mroczny i brutalny klimat piracki.​
· Nawet 50 godzin rozgrywki.​
· Broń palna, artyleria oraz zupełnie nowy system czarów towarzyszą dobrze znanej szermierce.​
· Kilka grywalnych frakcji .​
· Możliwość przejmowania statków na własność, kradzieże, abordaże.​
· Własny okręt jest naszym domem i centrum dowodzenia.​
· Rozległy ocean z wieloma wyspami do zwiedzenia.​
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Szczerze powiedziawszy, to po raz pierwszy będę się zastanawiał nad zagraniem w zwykłą klinówkę (wierzę, że taka opcja będzie nam dana) - mowa grach z pełną lokalizacja. Zawsze wybierałem polski dubbing, ale tym razem przyzwyczajony Risen łan, ciężko mi będzie wkecić się w polską gadkę w R2.
Ciekawi mnie obsada. Gdyby dali Mikołajczaka na Bezimiennego, byłby to dla mnie szok :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Cenega chce chyba spełnić swoje obietnice co do poprawy jakości dubbigu jak i w ogóle pełną lokalizacją na wszystkie platformy. Dla nas jako fanów gier, tym lepiej.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Trochę na temat tego, jaki aktor będzie w dubbingu występował

[yt]7dGGCquiOEA[/yt]
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ja tam za pierwszym razem zagram z dubbingiem (jestem zaskoczony, że Cenega się na to zdecydowała, ale cieszę się :) ), a jeżeli gra będzie tego warta (a tak przypuszczam) to następnym razem zagram w wersji oryginalnej z napisami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom