Reputacja,,

Status
Zamknięty.

xardi4444

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
23
Dlaczego skasowano mój temat? Może ktoś by jeszcze na moje pytanie odpowiedział a nie tylko dwie osoby. Jak usuniecie mi ten temat to najwidoczniej będę musiał zrezygnować z tej strony.




Zna koś kody albo jakiś szybszy sposób na zdobycie reputacji?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Człowieku, więcej powiedzieć się nie da. Kodów na to nie ma i to jest pewne na 100%. Musisz wykonywać misje. Reputacji nie zdobędziesz w żaden inny sposób. Tyle na ten temat. Tamten tamten został zamknięty, bo nic nowego nikt ci nie powie. Z tym najprawdopodobniej zrobią to samo.

P.S. innej stronki nie szukaj, bo nie znajdziesz ;).
 

xardi4444

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
23
Zostaw! Jeśli ludzie znają jakiś sposób to co? Wiem że nie ma kodów ja też o tym słyszałem ale jeśli ktoś wie coś o sposobie szybszym to chyba warto wiedzieć co? To że jesteś administratorem to nie znaczy że od razu będziesz wiedział więcej od innych.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
no cóż...
istnieje pewien sposób, ale to ostateczność i użycie tego oznacza, że jesteś ostatnim dupkiem
w konsole kodów wpisujesz "spawn sh" i pojawia się StoryHelper
u niego możesz sobie załatwić praktycznie wszystko
tylko pamiętaj - jak wybierzesz np. 80% to te 80% ci przybędzie
więc żebyś nie miał pretensji, że masz np. 140% u Assasynów
no i SH będzie w miejscu, w którym go przywołałeś przez cały czas
 

xardi4444

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
23
Dobra ale jak nie zadziała to się wnerwię. :) Bez kodów też grałem i nie mogłem sobie poradzić z jaszczurem <haha> :D

Ale skorzystałem z magii i go załatwiłem. :) Ale muszę przyznać że bez kodów w G3 daleko nie zaszedłem. G3 jest trudniejszy od 2 i 1. 2 i 1 bez kodów pokojnie mozna przejść. Ale z 3 są już kłopoty( przynajmniej ja mam. :D)

spokojnie*
 

Shadow.87

New Member
Dołączył
19.8.2008
Posty
4
CYTAT(xardi4444 @ 06-08-2008, 10:19) index.php?act=findpost&pid=191638
Dobra ale jak nie zadziała to się wnerwię. :) Bez kodów też grałem i nie mogłem sobie poradzić z jaszczurem <haha> :D

Ale skorzystałem z magii i go załatwiłem. :) Ale muszę przyznać że bez kodów w G3 daleko nie zaszedłem. G3 jest trudniejszy od 2 i 1. 2 i 1 bez kodów pokojnie mozna przejść. Ale z 3 są już kłopoty( przynajmniej ja mam. :D)

spokojnie*


padłem


jak chcesz używać kodów ale bez używania storyhelpera. Po prostu jak masz np zadanie przyniesienia iluś tam ziół to spawnujesz tyle, albo masz przynieść np irmakowi broń to spawnujesz broń dajesz, jak masz dać np temu od łodzi w silden to spawnujesz młotek piłe i od razu plan łodzi i dajesz mu i masz zadanie i reputacje. [link: http://gothic.org.pl/gothic-3/kody.html]

Pytanie tylko po co grać używając kodów w taki własnie sposób, to samo Storyhelper. Mozna zobaczyc JAK przjedziesz gre z ciekawości ale grać w taki sposób to bezsensowne tracenie przyjemności z gry. Ale Twoja decyzja

Dobił mnie Twój post pod pewnym względem... już pomijam pytanie. Wytłumaczcie mi JAK można pisząc na klawiaturze zrobić coś takiego:
CYTAT
(...) kodów pokojnie mozna przejść. Ale z 3 są już kłopoty( przynajmniej ja mam. :D)

spokojnie*


POPRAWIAĆ W TAKI SPOSÓB PISZĄC NA FORUM :blink:

hardcore. To jak z tym dowcipem co blondynka korektoruje monitor zeby poprawić błędy.


Człowieku, dajesz kursor PRZED "pokojnie" i dopisujesz "s" zamiast pisać gwiazdki.
Czy naprawde tego nie umiesz? :eek:

a propos trudności to zagraj sobie w NOC KRUKA:| 1,2 i 3 są proste ale dopiero dodatek NOC KRUKA a szczególnie początek (jeszcze grając magiem (tzn nowicjuszem jeszcze wtedy!)) jest bardzo wymagający:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom