Quiz Gothic

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
NIE NIE NIE NIE NIE XD Jak będzie przerwa 2 dni bez odpowiedzi to napiszę odpowiedź to sam sobie odpowiem i zadam następne pytanie :p Lekka kusza ma wymagana siła 40 i obrażenia 60, natomiast zwykła kusza 30 i ob. 45...
ArminaS i Ścierwojad, nie spamujcie :p
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Ta kusza to Kusza myśliwska, wymagana siła: 20, obrażenia: 30, można ją znaleźć na przeciwko jaskini jednego z farmerów Akila (w której pędził bimber czy coś xD), w rozbitych skrzyniach...Ile ja tam razy byłem a znalazłem ją dopiero chyba za 10 razem xD
Zmieniam pytanie bo nikt nie zgadnie.

Trudne ale co tam xD
Ile na wyspie khorinis ROŚNIE smoczych korzeni? Jak ktoś mądry to się dowie xD
Pozdro
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Owszem pytanie jest trudne, ale z tego co pamiętam to ROŚNIE ich 12 w całym G2 ( jeśli źle to niech ktoś mnie poprawi ).

Ile w G1 ( w sumie we wszystkich rozdziałach ) jest Cieniostworów ??
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Bezi Łowco w NK, ale już DAMI odpowiedział już...jest ich 9 xD Wejdźcie na WorldOfGothic.com , do działu gothic2 i w rubryce po lewej o nazwie Addon znajdź Maps...tam jest mapa xD Nie wiem jak w czystym G2. Co do cieniostwórów to nie mam pojęcia o_O pewnie też jakaś mapka xD
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
hm....... 9 ?? W NK może owszem, ale w zwykłym G2 to mi się wydaje, że znajdują się: na lewo od wschodniej bramy miasta, niedaleko "bimbrowni" Vino; za latarnią morską; przy starej wieży Xardasa, obok drzewa; przy myśliwym Gromie, na pniaku drzewa; przy Magicznym Golemie, na kamieniach; na pniu drzewa za chatą Bustera; na prawo od drogi przy starym przejściu do zamku, przy Smoczych Zębaczach; przy drzewie w lesie za farmą Akilla; przy Hosh Pak`u; w okolicy Smoka Bagiennego; przy pniu drzewa obok schodów i przejścia między farmą Onara a Sekoba.
No coś mi się pomyliło i wszystkie w G2 wypisałem :p A na wyspie to chyba 9 lub 8 :p
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
W NK nie ma korzeni w GD B) Tak to sprawdź sobie na mapie czy ci się zgadza... A co dot tych cieniostworów to zmień może pytanie, bo nikt tego nie policzy xD
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Niby czemu ?? Ty zadałeś trudne pytanie to ja też mogę. A jak nie umiesz odpowiedzieć to czekaj, aż zrobi to ktoś inny lub poczekaj dwa dni chyba wytrzymasz nie ??
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
Cieniostworów? hmmmmm.... może... ze 7 gdzieś.
7 cieniostworów jest... tak myśle

EDIT: Minęły 2 dni to zadaje ja:
Jakie zadanie zleca ci Beliar po wybraniu jego drogi ?? Proste
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
7
6 z G1 i vatras

Wymień wszystkich imiennych paladynów z GD (g2 bez dodatku więc pandrodor nawet sie nie udzielaj! bo drzni mnie twoje nie wiem coś... ale coś....)
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Hehe, pałkowie się chyba nie zmienili...A ty lepiej uważaj bo mam na cb haka xD
Udar, Sengrath w II roz., Keroloth...Tandor, Garond, Orik, Parcival. Do tego ten obżartuch Gerold xD Z pałków z kopalń to Fajeth, Silvestro i Marcos. Solucja mi przypomniała że w kopalni Fajetha jest jeszcze Tengron. Ktoś jeszcze?
Pozdro
Edit: Banałka ;] Ile ochrony od strzał ma zbroja pirata z NK którą dostajemy od Grega?
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
No trochę ich było :

- Udar
- Sengrath
-Tandor
- Keroloth
- Garond
- Oric
- Parcival
- Gerold
- Fajeth
- Tengron
- Silvestro
- Marcos

Jeśli jakichś pominąłem to proszę sprostować.

Jak się nazywała żona Akila z G2 ?

EDIT : Sorry Pandrodoor szybszy byłeś, a ja się przypominaniem zająłem i nie zauważyłem twojego postu sorry :p
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Pytanie wyżej ale go nie widać a ja byłem pierwszy xD
CYTAT
Banałka ;] Ile ochrony od strzał ma zbroja pirata z NK którą dostajemy od Grega?
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Z tego co pamiętam to 55 :p

A ja po swojemu :p

Jak się nazywała żona Akila z G2 ?
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Kati.

Jak ma na imię gość w domu Onara, który zbiera stare monety? I może jeszcze ile dostajemy złota i PD za każdą monetę?
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
CYTAT(Pandrodor @ 25-02-2008, 20:51) index.php?act=findpost&pid=171875
Kati.

Jak ma na imię gość w domu Onara, który zbiera stare monety? I może jeszcze ile dostajemy złota i PD za każdą monetę?


Wasili się nazywa 10 PD 1 sztukę złota się dostaje.

Jak nazywa się strażnik księgi "Dwór Irdorath" w klasztorze G2 ??
 
Do góry Bottom