Quiz Gothic

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
Wiem że jest już podobny temat ale tamten dotyczy głównie książek, natomiast ten dotyczy wiadomości o Gothic' u. Polega on na tym, że jedna osoba zadaje pytanie o Gothic' u a druga osoba odpowiada i zadaje następne. Jeżeli nie będzie odpowiedzi przez 2 dni to pytanie które jest bez odpowiedzi zostaje anulowane i zadaje następna osoba. Coś bardzo podobnego do tematu Kto to Mówił??
Pytania można zadawać z części 1, 2, NK i 3.
Chyba wiecie o co chodzi.
Więc zaczynam:
G1 Kto robi ci "Chrzest Wody"? Łatwe :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Chrzest wody oczywiście Saturas w NO w pomieszczenie magów.
A więć o magach to kto daje główne zadanie w Próbie Ognia G2
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Pyrokar a kto niby xD

Jakie obrażenia zadaje najlepszy miecz w G1?
Edit: Wyprzedzili mnie
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
Nie to nie mroczne tajemnice. to jest w zwykłej części. podpowiem że mówi to jeden ze strażników jak znajdziemy Neka

EDIT: i dam jeszcze że jest on troche żartobliwy :) Wiadomo już chyba.
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
Ulthar jak patrzymy wprost. A po jego prawej to Serpentes.
jak ma na immie druid który jest w obozie gońców leśnych gdzie z jednym kolesiem (nie powiem jakim) niszczymy patrol orków. I podpowiem że ten druid ma kamien przemiany w dzika. A to była najwieksza wieś gońców leśnych. Aha żeby nie było G3
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
Uruk
Koleś który sprzedaje zbroje w Reddock. W Gothic 3

Edit:Daria chodziło mi o Gelforda. Ale uznam ci bo niech sie zabawa ciagnie dalej. !
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Wlaczylem G3 zeby sie dowiedziec ale przypomnialem sobie ze przeciez on nie zyje.Imie dowodcy to Uruk.

Czlowiek ktory chce sie zemscic na krolu.

EDIT:Oj sorka nie zauwazylem ze ktos juz odpowiedzial...Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie Gortal.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Norris sprzedaje tam bronie :p

Gothic 2 Jak ma na imie przywodca straznikow w Khorinis? :p (latwe, ale nie umialam nic innego wymyslic :p)


EDIT: Phantom przywodca straznikow byl Andre, a Lee byl przywodca najemnikow :p Chyba Ci sie pomylilo... ;)


EDIT2 Kurde sory teraz zauwazylam, ze odpowiadales na pytanie Prince, ale on nie znal odpowiedzi, wiec jego pytanie sie nie liczy chyba hehe...
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Lee...

Jak się nazywał paladyn w Klasztorze Ognia w G3?

EDIT Nie nadążam :D Lord Andre, Dario.
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
W klasztorze Olivier
a w klanie ognia Frithjof nie wiedziałam o co dokładnie chodziło :pp

Podaj wszystkie miasta w myrtanie ;)
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
Vengard, Faring, Gotha, Montera, Geldern, Silden, Trelis, Cape Dun, Ardea
i obozy buntowników, Reddock Nemora i Okara

Jak nazywa się okręt paladynów. (wiem że łatwe następne bedzie trudniejsze) Którym przypływamy do G3 i płyneliśmy na dwór irdorath.
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
Mortis.

Ile mineło lat od Przywołania śniącego do świata żywych do jego wygnania do otchłani Beliara.
 
Do góry Bottom