Quest Pack 4 Dubbing

TheNikerX

Reżyser
VIP
Dołączył
26.8.2010
Posty
80
Witam, chciałem was zapytać, czy dużo kwestii jest do mówienia w tym quest packu, i czy możliwe byłoby zrobienie do tego dubba?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No jasne, że było by możliwe, ale ja i tak najczęsciej jak gram w Gothici to czytam, bo nie chce mi się czekać aż ktoś powie zdanie do końca. A pozatym wyglądało by to wtedy trochę jak w Nocy Kruka, że ta sama postać ma dwa głosy, no chyba , że stare postacie nie mają nowych kwestii, nie wiem bo nie grałem. Ale jeżeli zaczął byś pracować nad dubbingiem , to ja chętnie użyczę głosu. wal na gg jakby co.
 

TheNikerX

Reżyser
VIP
Dołączył
26.8.2010
Posty
80
Nie no ja osobiście mógłbym podłożyć dubba pod jakiś orków, bo w moich filmikach wygląda on prawie jak w G3. A zająć musiałby się tym ktoś kto wie jak tego dubba tam wkleić, najlepiej jak by to byli ci odpowiadający za tłumaczenie Quest packa.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Wiecie co, dostajecie Quest Packa, masę uaktualnień, pełno zadań nowych i itemów i jeszcze wam urwa źle. Oczywiście, że jest możliwe, tylko się pytam - kto by chciał to robić? Poza tym wolę już milczące postacie, niż np. takiego diegothica, który w MT był Bezimiennym. Nie mówiąc już, bez urazy NikerX, o takich głosach jak twój. Wybacz, ale w grze nie miałbym ochoty słuchać czegoś takiego :)
 

TheNikerX

Reżyser
VIP
Dołączył
26.8.2010
Posty
80
No to jednak tego dużo jest, chyba żeby znalazło się nagle tylu chętnych, z tym że nie wszyscy by pewnie pasowali.
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
Podłożenie głosu to pół biedy, gorzej z ''wklejeniem'' tego w grę, ktoś by musiał się na tym znać.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Akurat w tym, myślę, pomogłaby ekipa RobeNa, jednak naprawdę, wybijcie sobie z głowy ten cały dubbing...
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
Dubbing z aktorami z Gothic 3 kosztowałby ok. 10k PLN.
Jeśli tyle nazbieracie, to możemy załatwić nagrania ;-)
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
koledze chodziło chyba o amatorski dubbing.
jeśli taki projekt nie będzie totalną klapą jak to bywa, to mogę łaskawie użyczyć mojego głosu :p
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
koledze chodziło chyba o amatorski dubbing.
jeśli taki projekt nie będzie totalną klapą jak to bywa, to mogę łaskawie użyczyć mojego głosu :p

Łeee... ja tam nie chciałbym słuchać raz pana Mikołajczaka a raz kogoś innego.
Wiele postaci już istniejących w grze ma dodatkowe kwestie, więc będzie to baaaardzo słyszalne.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Dlatego właśnie odradzam robienie amatorskiego dubbingu. Poza tym to nawet nie jest jeszcze koncepcja, a sam rzucony na wiatr pomysł, który pofrunie gdzieś hen daleko wraz z resztą jemu podobnych.

Także proponuję dać se siana.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Albo samemu czytać na głos kwestie nieme ;)

Uwaga do moderatorów: dziwię się, że nie przesieliście jeszcze tematu. Jako wątek dyskusyjny związany bezpośrednio z G3 ma znajdować się w swoim dziale. Kategoria 'Newsy' nie jest miejscem do takich dyskusji - tutaj uwaga do autora tematu.


Pozdrawiam
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dubbing z aktorami z Gothic 3 kosztowałby ok. 10k PLN.
Jeśli tyle nazbieracie, to możemy załatwić nagrania ;-)

No to już się dowiedzieliśmy ile mniej więcej CDP wydaje na dubbing ;p.

Jak wspominali inni, mieszanka oryginalnych głosów z tymi dodanymi później byłaby ble. Poza tym wiele osób robi podobnie jak Romek - po kilka h grania szybko przewija dialogi, gdyż 2 razy szybciej sama przeczyta podpisy niż wysłucha dubbingu.
 
Do góry Bottom