Pulpit

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Screen zajmował 5,5 mb. Więc pstrykłem.


bild031dg2.jpg
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Mój idealny pulpit. Tapeta to Czarny Staw w Tatrach. W dodatku zdjęcie zrobione jest przeze mnie. :D
mjpulpitjz6.png
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
beztytuudd9.jpg


w robocie mam taką tapę ...wymiata
Blade niezły masz burdelik
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
A oto mój PULPIT. Od razu powiem, że jestem fanem Wiedźmina, dlatego taka tapeta.

EDIT: Shawn juz się mnie pytał czemu nie ma na pulpicie Gothica. Jego post został skasowany. Żebyście nie pisali więcej takich postów to powiem, że GI do GIINK nie chodzą, G3 mi się znudziło, a G3 ZM jest w folderze "Gry".
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
A oto moja oaza spokoju ciszy i... rapu. Nie, nie mam 2 koszy, jeden z nich to moje tajniejsze pliki, między innymi rysunki, które rysuje od 6 lat (wspomnienia :rolleyes: ) A winamp niczego nei zasłania (nie podejrzewać mnie!) Akurat ściągałem najwspanialszą grę jaką znam... Wigglesy! (może znacie) płytke mi porysowali i zniszczyli, trzeba sie ratować!

mojatapetkayeaaahek1.jpg
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Zrzut z pulpitu w robocie xD
beztytuudq9.jpg
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Zmiana monitora wiązała się z zmianą tapety na większa rozdziałkę, oto moje cudo:
Pink Wallpaper

Z wyrazamicszacunku. Godfather
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
nowywindowsbmpimage.png

Tapeta mojego autorstwa :p Zdjęcie moje, obróbka moja.
Dziś porządkowałem pulpit ;)
Rozdziałka 1680x1050
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
puplit.jpg


to mój pulpit, nie czyszczony od paru dobrych lat... po prawej widać że poza granica ekranu tez sa pliki, bo to folder w ktorym zapisywaly mi sie pliki z firefoxa :p
 
E

Electric_Dragon

Guest
Puplit po niedawnej zmianie tapety. Staram się utrzymywać porządek. Drago, weź sobie utwórz nowy folder i wwal wszystko do niego ;), jak mój mądry kuzynek :)

beztytuucsv.jpg
 
Do góry Bottom