Przywoływania potworków

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Chciałbym wiedzieć czy jak przyzwe sobie np. demona to jak on kogoś zabije to punkty doświadczenia idą dla mnie??
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Tak.
















(wiem, wiem, jestem bardzo lakoniczny...)
biggrin.gif


No no
tongue.gif
nieładnie tak pisać
biggrin.gif
, następnym razem, jak inaczej się nie da niż "tak" lub "nie" to napisz... "tak, gdy przyzwiesz demona i on kogoś zabije to exp idzie do ciebie"... w zależności od pytania - Glifion
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Z tego co wiem to po zabiciu przywołanego przez ciebie potwora przez kogoś innego to dostajeszy ty exp ale nie jestem pewien. A zresztą popatrz po forum może gdzieś już jest to napisane?
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Dostajesz expa, jeśli ktoś idzie ZA Tobą, czyli masz go gdzieś prowadzić, a także: PIRACI, których najmujesz do oczyszczenia z Tobą kanionu, Lares, który Cię prowadzi do ornamentu Vatrasa lub na farmę Onara, a do tego wszystkie przywołane stwory...
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Napewno dostaniesz exp :!: Jak ja zabijałem smoka to przyzwałem właśnie demona i on bez problemu go pokonał a ja dostałem punkty
smile.gif
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
tak wszystko co zabije stworzony potworek przez ciebie to exp idzie do ciebie.
pozatym po co sie pytasz jak mozesz latwo sam sprawdzic.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Oczywiście dostajesz doświadczenie , ale szkoda że jak się samemu zabije przyzwanego potwora to nie dostaje się doświadczenia , w G1 można było zabijać przyzwane potwory i było spoko zrobiłem na tym z pięć poziomów, ale oczywiście chodzi mi o zabijanie potworów przyzwanych ze zwojów , bo z run to by było bezsensu bo cały czas można by było sobie nabijać doświadczenie , a co wy o tym sądzicie :?:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom