Przyszłość Strony!

Status
Zamknięty.

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
cLoNe, od tego długiego weekendu w dupie Ci się poprzewracało. Dziś jest 10.11.2005, a jutro 11.11.2005, weź lepiej do kalendarza zajrzyj. Prima aprilis będzie w przyszły roku.
QUOTE Ale jak mówią wszystko co miało kiedyś początek musi mieć i koniec
Wyjątek potwierdza regułę
1884560759416aa1427ef59.gif


Jeżeli jednak cLoNe gadasz na poważnie, to weź się lepiej kur*a pozbieraj i zrób, że coś by serwis pociągnął.

Jak mogę pomóc? Chyba jedynie zostać moderatorem i pomagać w porządkowaniu forum, dalej brakuje Mi umiejętności i ciekawości do Gothica.

EDIT: Ludzie Ja się was boję, tyle wejść w tak krótkim czasie
tongue.gif
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Nie jestem na tym forum długo, ale jest to jeden z najlepszych serwisów jaki zdażyło mi się kiedykolwiek widzieć. Mówi sie o nim same pochlebne rzeczy, setki userów są już tu zarejestrowani, forum cały czas się rozwija,wiec dlaczego ma byc to zaprzepaszczone? To pierwsze polskie forum na jakie się zapisałam i nigdy nie żałowałam. Sa tutaj kapitalni ludzie, nigdzie indziej takich się nie spotka. Z całego serca życze Ci clon_xx aby to forum przetrwało.
 

walus323

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
41
Dlaczego skasowaliście post !! Może dlatego, że boicie się prawdy. Zostawiacie tylko te, kore was chwalą. To jest skandal !!!!

Drogi i szanowny adminie!Uwazam ,ze pomysł ze skasowaniem calutkiego serwisu to naprawdę dobra rzecz. Bo po co komu taki bezsensowny serwisu, z bezsensownym i słabym forem i ohydną szatą graficzną? Ludzie, skoczcie po rozum, wasz serwis jest lipny. Nie ma co ukrywać. Nawet Andre już zrobił lepszy serwis od tego. Nie wspomnę już o ludziech będacych w szanownej i nieodpowiedzialnej, i jakzesz idiotycznej redakcji.... Normalnie bez komentarza... Zamknijcie w koncu to gówno, bez żadnego gadania!

Prosze nieusuwać tego postu bo w końcu jest wolność słowa.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
QUOTE Dlaczego skasowaliście post !! Może dlatego, że boicie się prawdy. Zostawiacie tylko te, kore was chwalą. To jest skandal !!!!

Drogi i szanowny adminie!Uwazam ,ze pomysł ze skasowaniem calutkiego serwisu to naprawdę dobra rzecz. Bo po co komu taki bezsensowny serwisu, z bezsensownym i słabym forem i ohydną szatą graficzną? Ludzie, skoczcie po rozum, wasz serwis jest lipny. Nie ma co ukrywać. Nawet Andre już zrobił lepszy serwis od tego. Nie wspomnę już o ludziech będacych w szanownej i nieodpowiedzialnej, i jakzesz idiotycznej redakcji.... Normalnie bez komentarza... Zamknijcie w koncu to gówno, bez żadnego gadania!

Prosze nieusuwać tego postu bo w końcu jest wolność słowa.

Powiem BARDZO KRÓTKO : Zrób lepszy
dry.gif
zobaczymy jak Ci wyjdzie.

cLoNe_xx nie przejmuj się jednym userem ktoremu to forum się nie podoba... bo CAŁA reszta jest za tym , by to forum zostało, skoro mówi że to forum jest lipne, to dlaczego tyle osób na nim przebywa , dlaczego ON na nim przebywa i ma to 30 ileś postów... ??
RTo by było na tyle... sry za off-topa
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Skoro nie masz czasu to nie możesz przekazać tych obowiązków osobom które wpadają tu dość często mnie dawno nie było ale przez pewien czas temu udzielalem sie aktywnie na tej stronie zaczynam czasem na niej bywać.
Lepiej żeby została;)
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Co? Czy to naprawde koniec? Nie moge uwierzyć. To jest jedyne forum, które stało się wręcz częścią mojego życia. Przywiązałem się do niego nie samowicie. To nie może się tak skończyć. cLoNe_xx, wszyscy Ci pomożemy. Byle by G.Up nie upadło. Nie znam się na tworzeniu tego typu stron ani innych takich. Ale jeśli jest jakaś możliwość pomogę. Postaram się, byle by forum nie upadło. Nie może!!! Musimy coś zrobić, cLoNe_xx. Przecież chyba JA mają podobną władzę jak Ty. Jakoś mogą Cię zastępować na tle g4ce. Za Ciebie podejmować jakieś łatwiejsze decyzje. Albo admini g4ce mogą się w razie czego zgłaszać do nich!
Nie pozwólmy, żeby G.Up upadło, przestało istnieć. Zarówno dla Ciebie cLoNe_xx, dla mnie jak i dla wielu innych userów znaczy ono wiele!!! To nie może być koniec.

EDIT:

Albo może zmienić serwis? Tylko na jaki? :|
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Jak to przeczytałem to normalnie szczena mi opadła... Jestem na forum jakieś 3 tygodnie, i zamierzałem byc dużo dłużej. A tu nagle, jak grom z jasnego nieba... Taka wiadomość. Naprawdę tragedia.
To moje jedyne forum, na jakim się udzielam. Wchodze na nie każdego dnia. Mam na nim sporo postów. Chociaż jestem tu niedługo, to się z nim zżyłem.
Nie pozwólmy by forum, i cały serwis, upadło. Tak nie może być, po prostu nie może być
sad.gif
!

QUOTE
Albo może zmienić serwis? Tylko na jaki? :|

Nie mam pojęcia :|. Ale wiem jedno - to forum nie może zostać zlikwidowane.
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Jestem na tym forum tylko ok. 3 miesiące, a już stało się ono częścią mojego życia z którą bardzo trudno byłoby się rozstać. To właśnie na tym forum nauczyłem się pisać mądre posty, w nim zaczęłem swoją przygodę z internetem. I wiem jedno. Nie można pozwolić, by to forum zostało usunięte. cLoNe, nie możesz się poddać. Trzeba coś zrobić, by to forum zostało. Wiele znaczy dla mnie i innych userów i byłby to dla mnie i wielu innych cios, po którym za ciężko się będzie pozbierać, więc nie można do tego dopóścić. życzę całą moją duszą, by to forum przetrwało.

PoZdRo
sad.gif
.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Clone pisałeś, że potrzebujesz pomocy w tworzeniu stron. Oczywiście mogę pracować jako newsman i dodawać najnowsze wieści ze świata Gothic. Robię tu, już na jednym z serwisów o tej tematyce i dobrze mi idzie. Przydadzą się nowe działy na stronie, to też da się zrobić. Mówisz, ze masz mało czasu to rozłóż nakład pracy na Moderatorów i Junior Adminów tak, abyśmy mieli więcej możliwości, żeby ułatwić Ci prace!

Clone apeluje jeszcze raz nie rezygnuj!
 

Nekromanta Qba

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
16
czy wy nieczytacie wypowiedzi ??

clone wysłał maila do adminów g4ce i to nie od niego zależy

więc nie piszcie tutaj postów typu "clone nie możesz usuwać strony" itp.

zresztą szczerze mówiąc olewałeś sprawę clon, tylko modzi i redaktorzy pracowali...

pozdrawiam
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Jestem tu od roku, bardzo lubię ten serwis i forum. Nie poddawajcie się, ekipo GUP! Przecież można tyle rzeczy... chociażby petycję, jest kilka serwisów oferujące takie dokumenty i podpisywanie się pod nimi. Na pewno by znalazło się OD GROMA osób które by podpisały! To by przekonały tych z g4ce.pl! Przecież strona ma tyle odwiedzin.. wspaniały serwis... proszę...

a w najgorszym wypadku składka na nowy serv i przeniesienie baz danych.. pozdro4u..

SERWIS PETYCJA.PL
Tutaj możemy założyć.....
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Ja sie po prostu nei zgadzam Zrobie wszytko by ta strona dalej istniala poswiecilem jej Rok czasu tlumaczylem dla jej uzytkownikow artykuly i filmiki o gothicu 3 moge dalej tlumaczyc tym razem dla dobra calej strony oraz servisu anie jednego tematu moge byc tluamczem wrecz chce nim zostac poniewaz jestem z ta strona i tym forum od kad mam dostep do neta Clone prosze nei likwiduj jej ustal swojego zastepce ja rozumiem ze ty masz np. teraz duzo nauki albo dziewczyna(mowie przykladowo) wiec nie muisz byc na forum


Nie zgadzam sie na likwidacje strony a admini clone ktorzy postawili cie przedtym problemem to neich se robia nowa strone ja zostaje TUTAJ!!
 

ppp

New Member
Dołączył
25.8.2004
Posty
23
Prawda nienajgorsza strona sa lepsze takie jak www.gothic.center.pl ale niechce zeby upadla przeciez aktywnie uczestnicze w codziennym zyciu tej strony i jestem w niej chyba na stale zalogowany sory za krotki post musze konczyc bo mama mnie opier.....siema!!!!!
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
ph34r.gif
blink.gif
yyyy nie wiele moge powiedziec bo jestem zbyt krotko ale to forum ... dzieki niemu zaczalem odkrywac swoje zdolnosci do pisania opowiadan... po napisaniu pierwszego rozdzialu naszlo mnie na wiersz... i dzieki temu ze sie tutaj ucze , czytam inne wiersze itp. napisalem taki wiersz milosny ze moja znajoma az sie poplakala ze wzruszenia... to forum rozwija ludzi i tutaj byc moze rodza sie nowe talenty czy przyszli pisarze ... spojrzcie na opowiadania Sever ... takie pisanie tutaj i te komenty , opinie rozwijaja talent itp.

to tyle co mialem do powiedzenia i mam nadzieje ze tamci admini sobie przemysla to jeszcze raz
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
NIE!!!!
sad.gif
sad.gif
Clone... Ty MUSISZ zostać!!! Po prostu MUSISZ!!!!! To najwspanialsze forum o wielkim Gothicu, nie możesz sie tak po prostu poddać!!! Z pewnością znajdziesz te półgodzinki w domu by zadbać o forum! Jak sam stwierdziłeś, to forum to jedna z największych rzeczy jakie stworzyłeś! Nie możesz pozwolić, by z dnia na dzień ta wspaniała stronka po prostu zniknęła, lub ty byś z niej zniknął... Jesteś dobrym duchem tego forum, który zawsze dba o porządek i wznieca w tym forum dobrego ducha...
wink.gif
Jeżeli masz mniej czasu, to po prostu ogłoś nabór na nowych modów by ułatwili ci życie
wink.gif

Sory za dużą czcionke ale jestem po prostu PORUSZONY tą sprawą
sad.gif



Pozdro... i 3m sie tam, Clone
wink.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Na forum jest już jakiś czas. Poznałem tu wiele osób, przyjaciół, wrogów. Na forum zarejestrowałem się w drugą rocznice śmierci mojego brata. Miałem wtedy kiepski nastrój i chciałem się czymś zająć. Włączyłem FireFoxa wpisałem w google Gothic (moja ulubiona gierka
tongue.gif
) i wyskoczyło mi jakieś gothic.g4ce.pl. Nie miałem dużego doświadczenia z forami, ale postanowiłem się zapisać. NApoczątku nawet regulaminu nie przeczytałem ^^, ale z czasem zacząłem rozumieć, że aby ini mnie szanowali musze przestrzegać panujących tutaj reguł i tak wyrósł prawdziwy Lord Bezimienny. Można powiedzieć, że Gothic UP mnie wychowało. Wiadomość upadku mojej "matki" mnie strasznie zasmuca, ale mam nadzieję, że coś się jeszcze uda zrobić. Co do moich możliwoście to znam się na HTMLu ucze się PHP, znam świetnie Gothica oczywiście i mam dosyć dużą wiedzę ogólną
smile.gif
(tak przynajmniej sądzę), oczywiście jeśli uznasz, że chcesz ze mną współpracować to zawsze możesz pisać na PW lub GG (jestem prawie zawsze).


Pozdrawiam
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
QUOTE (cLoNe_xx @ 10-11-2005, 18:17) Witam wszystkich zgromadzonych jest pewna dość ważna sprawa. Stronka, którą założyłem w Lipcu 2002 roku po 3 latach z pomocą wielu ludzi przerodziła się naprawde nienajgorszy serwis Gothic. Ale jak mówią wszystko co miało kiedyś początek musi mieć i koniec. Przeraziłem was tym zdaniem może i tak ale stoje przed bardzo trudnym wyborem otóż jak wiecie już od bardzo długiego czasu jestem mało dostępny. Tak znaczy nie zajmuje sie zbytnio stroną powiedziawszy szczerze ostatnio wogóle. Admini serwisu g4ce siedzieli długo dość cicho ale teraz postawili mnie przed bardzo trudnym wyborem a wręcz powiedzieli, że zastąpią strone inną. Poprosiłem o czas do poniedziałku na zastanowienie się co dalej ale już teraz moge stwierdzić, że będzie ciężko cokolwiek zrobić. Pisze tego posta ze względu aby poznać też waszą opinie na ten temat. Nie wiem jak bardzo cenicie tą strone i jeśli chcecie może mnie przekonacie do nierezygnacji. Natomiast nawet jeśli postanowiłbym dalej prowadzić strone będzie potrzeba do tego więcej ludzi chętnych do pracy przy stronie i mającym pojęcie coś o tworzeniu stron. I prosze nie pisać postów ja moge, ja sie nadaje itd. Udowodnijcie, że możecie pomóc powstać serwisowi. Trudno będzie mi sie rozstać ze stroną z tym forum jak i jego użytkownikami bo to moje największe osiągnięcie.
Pozdrawiam cLoNe_xx
nie pozowole ci na to clonie_xx ta strona jes zabardzo fajna
a ja jestem na niej od niedawna ja nie mam pojecia o tworzeniu
strony ale napewno znajdzie sie tu bardzo duzo ludzi ktorzy to potrafia
POWTARZAM NIE LIKWIDYJ TEJ STRONY!!!!!!!!!!!!!
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Ja jestem za tym abyś został przy tym co masz to twój wielki życiowy sukces czy chcesz wyżucić go w błoto kontynułuj dzieło albo istnieje cos takiego jak inny server to znaczy niechce cie pouczać ale niedało0 by sie zmienic servera z G4ce na jakiś inny np na boo.pl albo jakiś inny. Jestem na nie nierub tego a zresztą pomoge ci mam już pomysł...
 

Jajo

Member
Dołączył
1.11.2005
Posty
55
ta strona musi przetrwac!!!
jest to jeden z najlepszych jak nie najlepszy serwis o tak wspalanialej grze jak Gothic!!stworzyles naprawde super strone na ktorej mozna znalezc wszystko o serii Gothica nie mozesz sie teraz poddac i zrezygnowac napewno tu na forum znajda sie ludzie co Ci pomoga ja niestety nie znam sie na robieniu strony:(choc z checia bym pomogl
dlatego pisze jeszcze raz ta strona musi dalej istniec!!!
pozdro
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
QUOTE Dlaczego skasowaliście post !! Może dlatego, że boicie się prawdy. Zostawiacie tylko te, kore was chwalą. To jest skandal !!!!

Drogi i szanowny adminie!Uwazam ,ze pomysł ze skasowaniem calutkiego serwisu to naprawdę dobra rzecz. Bo po co komu taki bezsensowny serwisu, z bezsensownym i słabym forem i ohydną szatą graficzną? Ludzie, skoczcie po rozum, wasz serwis jest lipny. Nie ma co ukrywać. Nawet Andre już zrobił lepszy serwis od tego. Nie wspomnę już o ludziech będacych w szanownej i nieodpowiedzialnej, i jakzesz idiotycznej redakcji.... Normalnie bez komentarza... Zamknijcie w koncu to gówno, bez żadnego gadania!

Prosze nieusuwać tego postu bo w końcu jest wolność słowa.

Wez ty sie gościu w łeb pierd***** ale tak mocno żeby nie wstac(to byloby dla ciebie najlepsze).

A co do clona to wez ty sie w garsc. Czlowieku, patrz ile ludzi chce cie odwiesc od zrezygnowania. Wez pomysl ile to forum dla nas wszystkich znaczy.Powiem tak WE WANT cLoNe_xx!!!!!!!!!!!!!!! WE WANT cLoNe_xx!!!!!!!!!!!!!!! WE WANT cLoNe_xx!!!!!!!!!!!!!!! WE WANT cLoNe_xx!!!!!!!!!!!!!!! WE WANT cLoNe_xx!!!!!!!!!!!!!!!.
I niech Bóg pomorze.
sad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom